June 30-July 1, 2018
Saskatoon, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Karter Ambrosichuk | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 26 | 12:50pm | 1 |
Leyton Arthur | Calgary, AB | Peewee Boys | 5 | 10:02am | 1 |
TJ Baker | Waskesiu, SK | Juvenile Boys | 28 | 1:06pm | 1 |
Charlie Belton | Pense, SK | Juvenile Boys | 19 | 11:54am | 1 |
Dade Bernatchez | Sucker River, SK | Peewee Boys | 4 | 9:54am | 1 |
Jagger Bitz | Warman, SK | Bantam Boys | 7 | 10:18am | 1 |
Will Blake | Regina, SK | Bantam Boys | 12 | 10:58am | 1 |
Davin Bourassa | Radville, SK | Bantam Boys | 9 | 10:34am | 1 |
Gaige Calkins | Swift Current , SK | Juvenile Boys | 25 | 12:42pm | 1 |
Jace Carlisle | Estevan, SK | Junior Boys | 14 | 11:14am | 1 |
Devdan Chegus | Watson, SK | Juvenile Boys | 20 | 12:02pm | 1 |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Juvenile Boys | 23 | 12:26pm | 1 |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 11 | 10:50am | 1 |
Logan Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 14 | 11:14am | 1 |
Dylan Churchill | Biggar, SK | Juvenile Boys | 19 | 11:54am | 1 |
Kaden Clifton | Regina, SK | Juvenile Boys | 20 | 12:02pm | 1 |
Kyler Cote | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 22 | 12:18pm | 1 |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Peewee Boys | 6 | 10:10am | 1 |
Thomas Danielson | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 9 | 10:34am | 1 |
Will Danielson | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 13 | 11:06am | 1 |
Richard Dou | Calgary, AB | Juvenile Boys | 28 | 1:06pm | 1 |
Steven Duchscher | Saskatoon, SK | Junior Boys | 16 | 11:30am | 1 |
Drew Fenwick | Estevan, SK | Juvenile Boys | 23 | 12:26pm | 1 |
Ethan Fizell | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 27 | 12:58pm | 1 |
Colby Friedrich | Battleford, SK | Juvenile Boys | 28 | 1:06pm | 1 |
Brooklin Fry | Shell Lake, SK | U15 Girls | 3 | 9:46am | 1 |
Chase Gedak | Estevan, SK | Juvenile Boys | 27 | 12:58pm | 1 |
Dane Giesbrecht | Warman, SK | Peewee Boys | 6 | 10:10am | 1 |
Julian Gilewicz | Saskatoon, SK | Collegiate | 18 | 11:46am | 1 |
Jax Gipman | Martensville, SK | Collegiate | 18 | 11:46am | 1 |
Sarah Grieve | Saskatoon, SK | 15-19 Girls | 1 | 9:30am | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Bantam Boys | 13 | 11:06am | 1 |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Peewee Boys | 5 | 10:02am | 1 |
Zachary Hill | Victoria, BC | Juvenile Boys | 21 | 12:10pm | 1 |
Jack Hodson | Riverside Estates, SK | Juvenile Boys | 22 | 12:18pm | 1 |
Adam Husli | Regina, SK | Juvenile Boys | 26 | 12:50pm | 1 |
Brody Istace | Kindersley, SK | Junior Boys | 15 | 11:22am | 1 |
Logan King | Regina, SK | Peewee Boys | 4 | 9:54am | 1 |
Dawson Klughart | Prince Albert, SK | Junior Boys | 14 | 11:14am | 1 |
Kyle Krzysik | White City, SK | Juvenile Boys | 24 | 12:34pm | 1 |
Connor Kurysh | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 21 | 12:10pm | 1 |
Hunter Kutcher | Regina, SK | Bantam Boys | 10 | 10:42am | 1 |
Jacob Kydd | Regina, SK | Junior Boys | 16 | 11:30am | 1 |
Adam Kydd | Regina, SK | Juvenile Boys | 24 | 12:34pm | 1 |
Lucas Langlois | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 20 | 12:02pm | 1 |
Parker Layton | La Ronge, SK | Juvenile Boys | 23 | 12:26pm | 1 |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Bantam Boys | 12 | 10:58am | 1 |
Josh Lipka | Saskatoon, SK | Collegiate | 18 | 11:46am | 1 |
Ryan McCleary | Swift Current, SK | Bantam Boys | 8 | 10:26am | 1 |
Sean McKerracher | Warman, SK | Bantam Boys | 7 | 10:18am | 1 |
Carey McLean | Deer Valley, SK | 15-19 Girls | 2 | 9:38am | 1 |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Junior Boys | 17 | 11:38am | 1 |
Matthew Moroz | Edmonton, AB | Junior Boys | 15 | 11:22am | 1 |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 27 | 12:58pm | 1 |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 28 | 1:06pm | 1 |
Autumn Neiszner | Regina, SK | U15 Girls | 3 | 9:46am | 1 |
Solomon Ness | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 4 | 9:54am | 1 |
Payton Nestman | Avonlea, SK | Bantam Boys | 7 | 10:18am | 1 |
Brayden Nestman | Avonlea, SK | Junior Boys | 15 | 11:22am | 1 |
Kerrick Norrie Asquith | Lethbridge , AB | Peewee Boys | 5 | 10:02am | 1 |
Cole Obrigewitsch | Deer Valley, SK | Junior Boys | 17 | 11:38am | 1 |
James Ogle | Assiniboia, SK | Bantam Boys | 11 | 10:50am | 1 |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 8 | 10:26am | 1 |
Shayne Price | North Battleford, SK | Juvenile Boys | 19 | 11:54am | 1 |
Tian Rask | Saskatoon, SK | Junior Boys | 16 | 11:30am | 1 |
Max Regier | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 6 | 10:10am | 1 |
Brody Sawchyn | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 11 | 10:50am | 1 |
Raylyn Schmidt | Moose Jaw, SK | 15-19 Girls | 1 | 9:30am | 1 |
Alexandra Schmidt | Regina, SK | 15-19 Girls | 2 | 9:38am | 1 |
Aidan Shanks | Regina, SK | Juvenile Boys | 25 | 12:42pm | 1 |
Zackery Somers | Melfort, SK | Bantam Boys | 10 | 10:42am | 1 |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Bantam Boys | 10 | 10:42am | 1 |
Colby Stoesz | Warman, SK | Juvenile Boys | 21 | 12:10pm | 1 |
Owen Sumner | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 25 | 12:42pm | 1 |
Micah Tangjerd | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 26 | 12:50pm | 1 |
Chase Thomson | Regina, SK | Juvenile Boys | 22 | 12:18pm | 1 |
Carter Timmerman | LeRoy, SK | Bantam Boys | 8 | 10:26am | 1 |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Bantam Boys | 13 | 11:06am | 1 |
Carter Walter | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 9 | 10:34am | 1 |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Junior Boys | 17 | 11:38am | 1 |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 12 | 10:58am | 1 |
Ben Zultok | Prince Albert , SK | Juvenile Boys | 24 | 12:34pm | 1 |