July 23-24, 2018
Vernon, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Ryan Burns | Abbotsford, BC | Peewee Boys | 25 | 12:51pm | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 25 | 12:51pm | 1 |
Ryan Vest | Vernon, BC | Peewee Boys | 25 | 12:51pm | 1 |
Joshua Ince | Surrey, BC | Peewee Boys | 25 | 12:51pm | 1 |
Braxton McDonald | Coldstream, BC | Peewee Boys | 24 | 12:42pm | 1 |
Kye Nielsen | Surrey, BC | Peewee Boys | 24 | 12:42pm | 1 |
Owen Crockett | Abbotsford, BC | Peewee Boys | 24 | 12:42pm | 1 |
Alfred Yeung | Burnaby, BC | Peewee Boys | 24 | 12:42pm | 1 |
Jack Colhoun | Calgary, AB | Peewee Boys | 23 | 12:33pm | 1 |
Kerrick Norrie Asquith | Lethbridge , AB | Peewee Boys | 23 | 12:33pm | 1 |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Peewee Boys | 23 | 12:33pm | 1 |
Eshaun Grewal | Kelowna, BC | Peewee Boys | 23 | 12:33pm | 1 |
Jayla Kucy | Camrose, AB | U15 Girls | 22 | 12:24pm | 1 |
Annalise Stolzenberg | Langley, BC | U15 Girls | 22 | 12:24pm | 1 |
Jessica Ng | Vancouver, BC | U15 Girls | 22 | 12:24pm | 1 |
Ryan Lee | Kuala Lumpur, CA | Bantam Boys | 21 | 12:15pm | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Bantam Boys | 21 | 12:15pm | 1 |
Arlen Des Champ | Prince Rupert, BC | Bantam Boys | 21 | 12:15pm | 1 |
Tyson Dyck | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 21 | 12:15pm | 1 |
Judd Beron | Vancouver, BC | Bantam Boys | 20 | 12:06pm | 1 |
Tyson Jugnauth | Kelowna, BC | Bantam Boys | 20 | 12:06pm | 1 |
Jaden Snitynsky | Vernon, BC | Bantam Boys | 20 | 12:06pm | 1 |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Bantam Boys | 20 | 12:06pm | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 19 | 11:57am | 1 |
Luke Spencer | Vancouver, BC | Bantam Boys | 19 | 11:57am | 1 |
Lucas Robins | Nakusp, BC | Bantam Boys | 19 | 11:57am | 1 |
Gabriel Ma | Vancouver, BC | Bantam Boys | 19 | 11:57am | 1 |
Kye Krall | Calgary, AB | Bantam Boys | 18 | 11:48am | 1 |
Xander Bankes | Rossland, BC | Bantam Boys | 18 | 11:48am | 1 |
Jason Sang | Surrey, BC | Bantam Boys | 18 | 11:48am | 1 |
Ethan Mellstrom | Vancouver, BC | Bantam Boys | 18 | 11:48am | 1 |
Nathan Storrs | Vancouver, BC | Bantam Boys | 17 | 11:39am | 1 |
Kade Hoogstraten | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 17 | 11:39am | 1 |
Kayden Jethon | St. Albert, AB | Bantam Boys | 17 | 11:39am | 1 |
Kyle Mayner | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 16 | 11:30am | 1 |
Matthew Pilgrim | West Vancouver, BC | Juvenile Boys | 16 | 11:30am | 1 |
Jordan Allaire | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 16 | 11:30am | 1 |
Nicholas Jenner | Castlegar, BC | Juvenile Boys | 16 | 11:30am | 1 |
Kaeden Miles | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 15 | 11:21am | 1 |
Ty Giesbrecht | Terrace, BC | Juvenile Boys | 15 | 11:21am | 1 |
Arend De Waal | Barrhead, AB | Juvenile Boys | 15 | 11:21am | 1 |
Kristian Isa | Kelowna , BC | Juvenile Boys | 15 | 11:21am | 1 |
Joseph Mireault | Delta, BC | Juvenile Boys | 14 | 11:12am | 1 |
Tyson Klinot | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:12am | 1 |
Austin Armanini | Vernon, BC | Juvenile Boys | 14 | 11:12am | 1 |
William Watt | Castlegar, BC | Juvenile Boys | 13 | 11:03am | 1 |
Micah Tangjerd | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 13 | 11:03am | 1 |
Kyle Krzysik | White City, SK | Juvenile Boys | 13 | 11:03am | 1 |
Devin Kucy | Camrose, AB | Juvenile Boys | 12 | 10:54am | 1 |
Josh Nespliak | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 12 | 10:54am | 1 |
Lucas Rachkowski | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 12 | 10:54am | 1 |
Sherri Yang | Richmond, BC | 15-19 Girls | 11 | 10:45am | 1 |
Kendra Jones-Munk | Vernon, BC | 15-19 Girls | 11 | 10:45am | 1 |
Natasha Kozlowski | Prince George, BC | 15-19 Girls | 11 | 10:45am | 1 |
Georgia Miller | Kamloops, BC | 15-19 Girls | 10 | 10:36am | 1 |
Alexandrea Brunner | Osoyoos, BC | 15-19 Girls | 10 | 10:36am | 1 |
Rebecca Reitsma | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 10 | 10:36am | 1 |
Kaiden Nicholson | Edmonton, AB | Junior Boys | 9 | 10:27am | 1 |
Nicholas Torry | Comox, BC | Junior Boys | 9 | 10:27am | 1 |
Shiv Kaura | Davenport, FL | Junior Boys | 9 | 10:27am | 1 |
Justin Towill | Kelowna, BC | Junior Boys | 8 | 10:18am | 1 |
Colton Piper | Kelowna, BC | Junior Boys | 8 | 10:18am | 1 |
Mason Kucy | Camrose, AB | Junior Boys | 8 | 10:18am | 1 |
Declan Riddle | Summerland, BC | Junior Boys | 8 | 10:18am | 1 |
Nicholas Mah | Edmonton, AB | Junior Boys | 7 | 10:09am | 1 |
Tian Rask | Saskatoon, SK | Junior Boys | 7 | 10:09am | 1 |
Riley Geiger | Langley, BC | Junior Boys | 7 | 10:09am | 1 |
Carter Doerkson | Grande Prairie, AB | Junior Boys | 7 | 10:09am | 1 |
Cam Davie | Okanagan Falls, BC | Junior Boys | 6 | 10:00am | 1 |
Cody Bailey | Prince George, BC | Junior Boys | 6 | 10:00am | 1 |
Ronnie Postnikoff | Courtenay , BC | Junior Boys | 6 | 10:00am | 1 |
Erik Bouck | Camrose, AB | Junior Boys | 6 | 10:00am | 1 |
Kurtis Trowell | Langley, BC | Junior Boys | 5 | 9:51am | 1 |
Dexter Weiten | Coldstream, BC | Junior Boys | 5 | 9:51am | 1 |
Keith McMullen | Leduc, AB | Junior Boys | 5 | 9:51am | 1 |
Kurtis Fontinha | Penticton, BC | Collegiate | 3 | 9:33am | 1 |
Marcus Brown | Surrey, BC | Collegiate | 3 | 9:33am | 1 |
Drew Herbert | Gold Coast Australia, AU | Collegiate | 3 | 9:33am | 1 |
Marcus Apchin | Kelowna, BC | Collegiate | 3 | 9:33am | 1 |
Trevor Card | Langley, BC | Collegiate | 2 | 9:24am | 1 |
Jared Larsen | Coldstream, BC | Collegiate | 2 | 9:24am | 1 |
Davide Kaiser | Kelowna, BC | Collegiate | 2 | 9:24am | 1 |
Ryan Austin | Surrey, BC | Collegiate | 1 | 9:15am | 1 |
Morgan Benko | Cloverdale, BC | Collegiate | 1 | 9:15am | 1 |
Carson McCabe | Leduc, AB | Collegiate | 1 | 9:15am | 1 |