September 16-17, 2017
Moncton, NB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Pierre-Luc Arsenault | Saint-Louis, NB | Bantam Boys | 9 | 12:04pm | 1 |
Mathieu Arseneault | Dieppe, NB | Bantam Boys | 7 | 11:48am | 1 |
Julien Babineau | Dieppe, NB | Peewee Boys | 4 | 11:24am | 1 |
Miguel Babineau | Dieppe, NB | Peewee Boys | 5 | 11:32am | 1 |
Abbey Baker | Halifax, NS | U15 Girls | 1 | 11:00am | 1 |
Haley Baker | Halifax, NS | 15-19 Girls | 3 | 11:16am | 1 |
Ethan Barter | Uppercoverdale, NB | Juvenile Boys | 10 | 12:12pm | 1 |
Nicolas Black | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 10 | 12:12pm | 1 |
Felix Boucher | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 13 | 12:36pm | 1 |
Zach Brown | Lantz, NS | Junior Boys | 12 | 12:28pm | 1 |
Mitchell Collins | New Maryland, NB | Juvenile Boys | 12 | 12:28pm | 1 |
Ethan Colpitts | Stoney Creek, NB | Juvenile Boys | 12 | 12:28pm | 1 |
Nicholas Colton | Bathurst, NB | Peewee Boys | 5 | 11:32am | 1 |
Cameron Cormier | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 11 | 12:20pm | 1 |
Samuel Cormier | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 11 | 12:20pm | 1 |
Mackenzie Deveau | Moncton, NB | U15 Girls | 1 | 11:00am | 1 |
Blake Fish | Middle West Pubnico, NS | Peewee Boys | 4 | 11:24am | 1 |
Jared Fraser | Bedford, NS | Juvenile Boys | 13 | 12:36pm | 1 |
Devon Gionet | Miramichi, NB | Juvenile Boys | 11 | 12:20pm | 1 |
Amelie Guitard | Moncton, NB | 15-19 Girls | 3 | 11:16am | 1 |
Alexandra Guitard | Moncton, NB | 15-19 Girls | 2 | 11:08am | 1 |
Nathan Hogan | Miramichi, NB | Juvenile Boys | 13 | 12:36pm | 1 |
Gavin Ives | Middle Sackville, NS | Peewee Boys | 6 | 11:40am | 1 |
Leo Jiang | North York, ON | Peewee Boys | 6 | 11:40am | 1 |
Daniel Kirby | Woodstock, NB | Juvenile Boys | 13 | 12:36pm | 1 |
Yanic Leblanc | Greater Lakeburn, NB | Bantam Boys | 8 | 11:56am | 1 |
Andrew Luiker | Fredericton, NB | Juvenile Boys | 10 | 12:12pm | 1 |
Heather McLean | Port Williams, NS | 15-19 Girls | 3 | 11:16am | 1 |
Dimitri Mihelakos | Halifax, NS | Bantam Boys | 9 | 12:04pm | 1 |
Simon Mullen | Shortts Lake, NS | Peewee Boys | 6 | 11:40am | 1 |
Owen Mullen | Truro, NS | Bantam Boys | 9 | 12:04pm | 1 |
John Murray-Weir | Moncton, NB | Bantam Boys | 7 | 11:48am | 1 |
Mackenzie Scott | Upper Hampstead, NB | 15-19 Girls | 2 | 11:08am | 1 |
Jake Smith | Dartmouth, NS | Bantam Boys | 8 | 11:56am | 1 |
Alex Smith | Irishtown, NB | Bantam Boys | 8 | 11:56am | 1 |
Thomas Sutherland | Hammonds Plains, NS | Bantam Boys | 7 | 11:48am | 1 |