June 24-25, 2017
Cambridge, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Hunter Baird | Waterloo, ON | Bantam Boys | 4 | 11:57am | 1 |
Sasha Baker | Dunnville, ON | U15 Girls | 10 | 12:51pm | 1 |
Ben Bell | Fergus, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Vaijayanti Bharkhada | Brampton, ON | 15-19 Girls | 15 | 1:36pm | 1 |
Jayden Boddy | Dorchester, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Peyton Costabile | Ayr, ON | U15 Girls | 10 | 12:51pm | 1 |
Graem Costigan | Cambridge, ON | Bantam Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Maya Cote | Oakville, ON | U15 Girls | 9 | 12:42pm | 1 |
Domenic De Luca | Woodbridge, ON | Bantam Boys | 5 | 12:06pm | 1 |
Luke DeCorso | Guelph, ON | Junior Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
Zach Friesen | Woodstock, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Aidan Gavey | Caledonia , ON | Junior Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
Logan Hackett | Oakville, ON | 15-19 Girls | 14 | 1:27pm | 1 |
Grace Halcrow | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 13 | 1:18pm | 1 |
Amanda He | Oakville , ON | 15-19 Girls | 13 | 1:18pm | 1 |
Tyler Hurtubise | Essex, ON | Bantam Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Ethan Irvine | Ancaster, ON | Bantam Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Owen Lipskie | Baden, ON | Peewee Boys | 1 | 11:30am | 1 |
JiaYin Joy Liu | Waterloo, ON | 15-19 Girls | 14 | 1:27pm | 1 |
Brandon Logan | Jarvis, ON | Junior Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
Alex Long | Toronto, ON | Peewee Boys | 3 | 11:48am | 1 |
Hailey McLaughlin | Markham, ON | 15-19 Girls | 15 | 1:36pm | 1 |
Justin Nelligan | Hamilton, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Michael Nelson | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Cynthia Ni | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 9 | 12:42pm | 1 |
Bradley Parker | Toronto, ON | Peewee Boys | 3 | 11:48am | 1 |
Anjali Patel | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 13 | 1:18pm | 1 |
Matthew Peesker | Toronto, ON | Bantam Boys | 4 | 11:57am | 1 |
Brooke Rivers | Brampton, ON | U15 Girls | 10 | 12:51pm | 1 |
Kurt Rivers | Brampton, ON | Peewee Boys | 2 | 11:39am | 1 |
Carter Roung | St. George, ON | Bantam Boys | 4 | 11:57am | 1 |
Tyler Schaap | Carlisle, ON | Bantam Boys | 5 | 12:06pm | 1 |
Charlie Smith | Carlisle, ON | Bantam Boys | 5 | 12:06pm | 1 |
Ty Stansfield | Toronto, ON | Bantam Boys | 5 | 12:06pm | 1 |
Natasha Stasiuk | Oakville, ON | 15-19 Girls | 14 | 1:27pm | 1 |
Thomas Sutherland | Hammonds Plains, NS | Bantam Boys | 4 | 11:57am | 1 |
Reese VanMackelberg | Cambridge, ON | 15-19 Girls | 13 | 1:18pm | 1 |
Arthur Wang | Markham, ON | Peewee Boys | 1 | 11:30am | 1 |
Emily Ward | Niagara Falls, ON | 15-19 Girls | 15 | 1:36pm | 1 |
Abby White | Simcoe, ON | 15-19 Girls | 14 | 1:27pm | 1 |
Kayden White | Kitchener, ON | Bantam Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Matthew Whitehead | Cambridge , ON | Peewee Boys | 2 | 11:39am | 1 |
Emily Zhu | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 15 | 1:36pm | 1 |
Andre Zhu | Richmond Hill, ON | Peewee Boys | 3 | 11:48am | 1 |
Alexandria Zilli | Oakville, ON | U15 Girls | 9 | 12:42pm | 1 |