May 6-7, 2017
Lethbridge, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Alanna Makarchuk | Taber, AB | U15 Girls | 30 | 2:00pm | 3B |
Grace Bell | Calgary, AB | U15 Girls | 30 | 2:00pm | 3B |
Charlotte Charlton | Calgary, AB | U15 Girls | 30 | 2:00pm | 3B |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | U15 Girls | 30 | 2:00pm | 3B |
Sharmaine Rapisura | Calgary, AB | 15-19 Girls | 29 | 2:00pm | 18B |
Taylor Stone | Calgary, AB | 15-19 Girls | 29 | 2:00pm | 18B |
Alicia Easthope | St. Albert, AB | 15-19 Girls | 29 | 2:00pm | 18B |
Annabelle Ackroyd | Calgary, AB | 15-19 Girls | 28 | 2:00pm | 18A |
Abigail Hartzler | Carstairs, AB | 15-19 Girls | 28 | 2:00pm | 18A |
Cassidy Laidlaw | Calgary, AB | 15-19 Girls | 28 | 2:00pm | 18A |
Kehler Koss | Calgary , AB | 15-19 Girls | 28 | 2:00pm | 18A |
Sydney Scraba | Calgary, AB | 15-19 Girls | 27 | 2:00pm | 17 |
Chelsea Joseph | Lethbridge, AB | 15-19 Girls | 27 | 2:00pm | 17 |
Sydney Weber | Carstairs, AB | 15-19 Girls | 27 | 2:00pm | 17 |
Jessica Marks | Calgary, AB | 15-19 Girls | 26 | 2:00pm | 16B |
Jenna Saponja | Calgary, AB | 15-19 Girls | 26 | 2:00pm | 16B |
Cassidy Couture | Calgary, AB | 15-19 Girls | 26 | 2:00pm | 16B |
Michael Harrison | Camrose, AB | Collegiate | 25 | 2:00pm | 16A |
Scott Walker | Calgary, AB | Collegiate | 25 | 2:00pm | 16A |
Brett Sheridan | Lethbridge, AB | Collegiate | 25 | 2:00pm | 16A |
Nicholas Vanderheyden | Okotoks , AB | Collegiate | 24 | 2:00pm | 15B |
Darin Bertschi | Lethbridge, AB | Collegiate | 24 | 2:00pm | 15B |
Braden Clarkson | Camrose, AB | Collegiate | 24 | 2:00pm | 15B |
Lachlan Spriddle | Lethbridge, AB | Collegiate | 23 | 2:00pm | 15A |
Conaire Kehoe | Calgary, AB | Collegiate | 23 | 2:00pm | 15A |
Curtis Webster | Calgary, AB | Collegiate | 23 | 2:00pm | 15A |
Michael Valk | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 22 | 2:00pm | 14A |
James Robillard | St.Albert, AB | Junior Boys | 22 | 2:00pm | 14A |
Zachary Farkas | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 2:00pm | 14A |
Josh Berze | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 2:00pm | 14A |
Cam Duffin | Red Deer, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 13A |
Owen Murray | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 13A |
Zander Park | Springbank, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 13A |
Matt Campbell | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 13A |
Justin Loro | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 12A |
Connor Dunlop | Strathmore, AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 12A |
Matthew Tse | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 12A |
Owen MacEachern | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 12A |
Cedric Kidd | Calgary , AB | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 11B |
Taylor Finlayson | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 11B |
Korbin Allan | Strathmore, AB | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 11B |
Justice Stella | Blairmore , AB | Junior Boys | 18 | 2:00pm | 11A |
Matthew Link | Strathmore, AB | Junior Boys | 18 | 2:00pm | 11A |
Brayden Provost | Brocket, AB | Junior Boys | 18 | 2:00pm | 11A |
Sebastian Farkas | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 2:00pm | 10B |
Jake Martin | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 2:00pm | 10B |
Jackson Bader | Cochrane, AB | Junior Boys | 17 | 2:00pm | 10B |
Ethan Choi | Pincher Creek, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 10A |
Mason Harder | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 10A |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 10A |
Connor Ackroyd | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 10A |
Bradley McKeating | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 9B |
Ben Farrington | Fort McMurray, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 9B |
Brady McKinlay | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 9B |
Jakob Chicoyne | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 9B |
Chase Broderson | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 9A |
Carter Graf | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 9A |
Nolan Collins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 9A |
Stephen Christenson | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 9A |
Elias Theodossopoulos | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8B |
Caleb Kinch | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8B |
Brodie Shields-Tyler | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8B |
Regan Colberg | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8B |
Connor Maloney | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 8A |
Jared Brewster | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 8A |
Ben Wong | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 8A |
Andrew Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 8A |
Tysen Johansen | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 7B |
Cian Besler-Chalcroft | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 7B |
Callum McKay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 7B |
Brendan Grabo | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 7B |
Samuel Hamelin | Stettler, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:00pm | 7A |
Rylee Isely | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:00pm | 7A |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 10 | 2:00pm | 7A |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 10 | 2:00pm | 7A |
Matthew Moroz | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 9 | 2:00pm | 6 |
Nolan Burzminski | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 9 | 2:00pm | 6 |
Ethan Campbell | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 9 | 2:00pm | 6 |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 9 | 2:00pm | 6 |
Cole Regan | Olds , AB | Juvenile Boys | 8 | 2:00pm | 5B |
Evan Urquhart | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 2:00pm | 5B |
Albert Hoang | Niagara Falls , ON | Juvenile Boys | 8 | 2:00pm | 5B |
Luke Preddy | Letbridge, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Ryan Hodgins | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Richard Dou | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Rylie Seaman | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Bantam Boys | 6 | 2:00pm | 4B |
Naveen Panchmatia | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 2:00pm | 4B |
Nico Aulicino | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 2:00pm | 4B |
Carson Rody | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 2:00pm | 4B |
Alex Nekich | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 5 | 2:00pm | 4A |
Jaden McIntyre | Coaldale, AB | Bantam Boys | 5 | 2:00pm | 4A |
Tate Bonertz | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 2:00pm | 4A |
Braeden Van Dusen | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 4 | 2:00pm | 3A |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 4 | 2:00pm | 3A |
Braeden Petro | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 4 | 2:00pm | 3A |
Dylan Saunders | Taber, AB | Bantam Boys | 3 | 2:00pm | 2 |
Ben McGonigal | Carstairs, AB | Bantam Boys | 3 | 2:00pm | 2 |
Ryan Saponja | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 2:00pm | 2 |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Peewee Boys | 2 | 2:00pm | 1A |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 2 | 2:00pm | 1A |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 2 | 2:00pm | 1A |
Kerrick Norrie Asquith | Lethbridge , AB | Peewee Boys | 1 | 2:00pm | 1B |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Peewee Boys | 1 | 2:00pm | 1B |