August 27-28, 2016
Saskatoon, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Andrew Campbell | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 10A |
Callum Davison | Duncan, BC | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 10A |
Aidan Goodfellow | Parksville, BC | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 10A |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 10A |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 17 | 8:00am | 10B |
Adam Drewitz | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 17 | 8:00am | 10B |
Xander Sies | Melville, SK | Bantam Boys | 17 | 8:00am | 10B |
Titus Bitternose | Punnichy , SK | Bantam Boys | 18 | 8:00am | 11A |
Teigan Wapass | Meadow Lake, SK | Bantam Boys | 18 | 8:00am | 11A |
Ryder Genereaux | Duck Lake, SK | Bantam Boys | 18 | 8:00am | 11A |
Jack Hodson | Riverside Estates, SK | Bantam Boys | 19 | 8:00am | 11B |
Logan Shelton | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 19 | 8:00am | 11B |
Adam Kydd | Regina, SK | Bantam Boys | 19 | 8:00am | 11B |
Tayler Lofgren | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 20 | 8:00am | 12A |
Parker Layton | La Ronge, SK | Bantam Boys | 20 | 8:00am | 12A |
Carter Beattie | Kipling, SK | Bantam Boys | 20 | 8:00am | 12A |
Sam Bratvold | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 21 | 8:00am | 12B |
Matthew Peesker | Toronto, ON | Bantam Boys | 21 | 8:00am | 12B |
Jayden Dudas | Estevan, SK | Bantam Boys | 21 | 8:00am | 12B |
Ethan Fizell | Swift Current, SK | Bantam Boys | 21 | 8:00am | 12B |
Colby Friedrich | Battleford, SK | Bantam Boys | 22 | 8:00am | 13 |
Parker Dale | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 22 | 8:00am | 13 |
Ben Zultok | Prince Albert , SK | Bantam Boys | 22 | 8:00am | 13 |
Adam Husli | Regina, SK | Bantam Boys | 22 | 8:00am | 13 |
Brock Dale | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 23 | 8:00am | 14A |
Matthew Drewitz | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 23 | 8:00am | 14A |
Carter Walter | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 23 | 8:00am | 14A |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Peewee Boys | 24 | 8:00am | 14B |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Peewee Boys | 24 | 8:00am | 14B |
Carter Walter | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 24 | 8:00am | 14B |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 25 | 8:00am | 15 |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Peewee Boys | 25 | 8:00am | 15 |
Hunter Mayo | Saskatoon , SK | Peewee Boys | 25 | 8:00am | 15 |
Ryan McCleary | Swift Current, SK | Peewee Boys | 25 | 8:00am | 15 |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Peewee Boys | 26 | 8:00am | 16A |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Peewee Boys | 26 | 8:00am | 16A |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 26 | 8:00am | 16A |
Will Blake | Regina, SK | Peewee Boys | 26 | 8:00am | 16A |
Carey McLean | Deer Valley, SK | U15 Girls | 27 | 8:00am | 16B |
Hannah MacNeil | Shaunavon, SK | 15-19 Girls | 27 | 8:00am | 16B |
Veronika Duchscherer | Nipawin, SK | 15-19 Girls | 27 | 8:00am | 16B |
Lexie Kopp | Matlock, MB | 15-19 Girls | 28 | 8:00am | 17 |
Chloe Sies | Melville, SK | 15-19 Girls | 28 | 8:00am | 17 |
Raylyn Schmidt | Moose Jaw, SK | U15 Girls | 28 | 8:00am | 17 |
Mary Parsons | Delta, BC | 15-19 Girls | 29 | 8:00am | 18A |
Taylor Stone | Calgary, AB | 15-19 Girls | 29 | 8:00am | 18A |
Marissa Naylor | Winnipeg, MB | 15-19 Girls | 29 | 8:00am | 18A |
Brooklin Fry | Shell Lake, SK | U15 Girls | 30 | 8:00am | 18B |
Sarah Grieve | Saskatoon, SK | U15 Girls | 30 | 8:00am | 18B |
Ethan MacDonald | Onion Lake, SK | Junior Boys | 1 | 8:00am | 1A |
Henry Thomas | Saskatoon, SK | Junior Boys | 1 | 8:00am | 1A |
Josh Lipka | Saskatoon, SK | Junior Boys | 1 | 8:00am | 1A |
Luc Englot | Montmartre, SK | Junior Boys | 2 | 8:00am | 1B |
Josh Guthrie | Prince Albert , SK | Junior Boys | 2 | 8:00am | 1B |
Jarrett Brehmer | Regina , SK | Junior Boys | 2 | 8:00am | 1B |
Payton Ochitwa | Saskatoon, SK | Junior Boys | 3 | 8:00am | 2A |
Thomas Rowlett | Nipawin, SK | Junior Boys | 3 | 8:00am | 2A |
Cole Daniels | Sturgeon Lake, SK | Junior Boys | 3 | 8:00am | 2A |
Ryan Stovin | Estevan, SK | Junior Boys | 4 | 8:00am | 2B |
Teddy Wiens | Regina, SK | Junior Boys | 4 | 8:00am | 2B |
Stephen Oleskiw | Yorkton, SK | Junior Boys | 4 | 8:00am | 2B |
Kristian Houk | North Battleford, SK | Junior Boys | 5 | 8:00am | 3 |
Kenley Lewis | Onion Lake , SK | Junior Boys | 5 | 8:00am | 3 |
Rylan Lukey | Saskatoon, SK | Junior Boys | 5 | 8:00am | 3 |
Willie Chiang | Regina, SK | Junior Boys | 6 | 8:00am | 4A |
Jake Schlosser | Saskatoon, SK | Junior Boys | 6 | 8:00am | 4A |
Brock Ochitwa | Saskatoon, SK | Junior Boys | 6 | 8:00am | 4A |
Mikhail Tait | Prince Albert , SK | Junior Boys | 7 | 8:00am | 4B |
Cole Ferguson | Winnipeg, MB | Junior Boys | 7 | 8:00am | 4B |
Logan Hill | Red Deer, AB | Junior Boys | 7 | 8:00am | 4B |
Tayden Wallin | Humboldt , SK | Junior Boys | 8 | 8:00am | 5A |
Roman Timmerman | Saskatoon, SK | Junior Boys | 8 | 8:00am | 5A |
Connor Tate | Kindersley, SK | Junior Boys | 8 | 8:00am | 5A |
Austin Morrison | Lloydminster, AB | Junior Boys | 8 | 8:00am | 5A |
Dawson Klughart | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 9 | 8:00am | 5B |
Kyler Cote | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 9 | 8:00am | 5B |
Blake Melnychuk | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 9 | 8:00am | 5B |
Logan Chernoff | Estevan, SK | Juvenile Boys | 10 | 8:00am | 6 |
Damon McKenzie | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 10 | 8:00am | 6 |
Trenton Genereaux | Duck Lake, SK | Juvenile Boys | 10 | 8:00am | 6 |
Jace Carlisle | Estevan, SK | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 7A |
Carter Wingert | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 7A |
Kyle Doucette | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 7A |
Cody Huntley | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 7B |
Drew Pochylko | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 7B |
Jean-Luc Dupuis | Estevan , SK | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 7B |
Brody Istace | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 8 |
Michael Spafford | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 8 |
Ethan Campbell | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 8 |
Steven Duchscher | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 9A |
Jacob Kydd | Regina, SK | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 9A |
Chandler McDowell | Springbrook , AB | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 9A |
Jordan Bean | Canmore, AB | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 9B |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 9B |
Bradley Moser | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 9B |