August 8-9, 2016
Olds, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Mason Kucy | Camrose, AB | Juvenile Boys | 9 | 11:04am | 1 |
Cole Bateman | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 10:48am | 1 |
Joe Kelly | Innisfail, AB | Peewee Boys | 4 | 10:24am | 1 |
Sebastian Farkas | Calgary, AB | Junior Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Jake Martin | Calgary, AB | Junior Boys | 13 | 11:36am | 1 |
Abigail Hartzler | Carstairs, AB | 15-19 Girls | 2 | 10:08am | 1 |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Peewee Boys | 5 | 10:32am | 1 |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Peewee Boys | 4 | 10:24am | 1 |
Kyler Cote | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 9 | 11:04am | 1 |
James Robillard | St.Albert, AB | Junior Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Cale Singular | Bassano, AB | Junior Boys | 13 | 11:36am | 1 |
Sydney Weber | Carstairs, AB | 15-19 Girls | 2 | 10:08am | 1 |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Bantam Boys | 8 | 10:56am | 1 |
William Bell | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Mark Janes | Red Deer, AB | Bantam Boys | 8 | 10:56am | 1 |
Mason Harder | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Sydney McInnis-Dokter | Carstairs , AB | 15-19 Girls | 3 | 10:16am | 1 |
Ronnie Postnikoff | Courtenay , BC | Juvenile Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Michael Valk | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 14 | 11:44am | 1 |
Jace Ouellette | Red Deer County, AB | Junior Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Colton Hamm | Calgary , AB | Junior Boys | 13 | 11:36am | 1 |
Lauren Koenig | Redcliff, AB | 15-19 Girls | 3 | 10:16am | 1 |
Jack Lavorato | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 10:40am | 1 |
Alyshia Suleman | Sherwood Park, AB | 15-19 Girls | 2 | 10:08am | 1 |
Grace Bell | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 10:00am | 1 |
Brendan Grabo | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Peewee Boys | 5 | 10:32am | 1 |
Richard Dou | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 10:48am | 1 |
Nolan Edwards | Okotoks, AB | Bantam Boys | 6 | 10:40am | 1 |
Cooper Lindberg | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 10:40am | 1 |
Andrew Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Alanna Makarchuk | Taber, AB | U15 Girls | 1 | 10:00am | 1 |
Brady Brenner | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 10:56am | 1 |
Zach Rivard | Calgary , AB | Junior Boys | 14 | 11:44am | 1 |
Brady McKinlay | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Carter Sawby | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 9 | 11:04am | 1 |
Cole Wilson | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Graedon Woodward | Cardston, AB | Bantam Boys | 7 | 10:48am | 1 |
Sydney Scraba | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 10:16am | 1 |
Justin Loro | Calgary, AB | Junior Boys | 14 | 11:44am | 1 |
Colton Leslie | Camrose, AB | Junior Boys | 13 | 11:36am | 1 |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Peewee Boys | 4 | 10:24am | 1 |
Daniel Grant | Edmonton, AB | Junior Boys | 14 | 11:44am | 1 |
Brodie Shields-Tyler | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Logan Hill | Red Deer, AB | Junior Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Chase Broderson | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Ryley Sarris | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 9 | 11:04am | 1 |
Cassidy Couture | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 10:16am | 1 |
Jonas Nelson | Lethbridge , AB | Juvenile Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Nicholas Torry | Comox, BC | Juvenile Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Peewee Boys | 5 | 10:32am | 1 |