July 18-20, 2016
Calgary, AB
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Stephanie Chelack | Calgary, AB | U15 Girls | 22 | 8:00am | 18 |
Tatyana Nyambane | Dubai, XX | U15 Girls | 22 | 8:00am | 18 |
Grace Bell | Calgary, AB | U15 Girls | 22 | 8:00am | 18 |
Alanna Makarchuk | Taber, AB | U15 Girls | 22 | 8:00am | 18 |
Jeff Masse | Lethbridge, AB | Junior Boys | 21 | 8:00am | 17 |
Kyle Antochow | Airdrie, AB | Junior Boys | 21 | 8:00am | 17 |
Logan Hill | Red Deer, AB | Junior Boys | 21 | 8:00am | 17 |
Matt Bean | Canmore, AB | Junior Boys | 21 | 8:00am | 17 |
Zander Park | Springbank, AB | Junior Boys | 20 | 8:00am | 16 |
Darin Bertschi | Lethbridge, AB | Junior Boys | 20 | 8:00am | 16 |
Alec Simpson | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 8:00am | 16 |
Owen Murray | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 8:00am | 16 |
Justin Loro | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 8:00am | 15 |
Matthew Tse | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 8:00am | 15 |
Jacob Magee | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 8:00am | 15 |
Sebastian Farkas | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 8:00am | 15 |
Brandon Maxwell | Eckville, AB | Junior Boys | 18 | 8:00am | 14B |
Andrew Chelack | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 8:00am | 14B |
Austin Morrison | Lloydminster, AB | Junior Boys | 18 | 8:00am | 14B |
Andrew Widjaja | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 8:00am | 14B |
Matthew Link | Strathmore, AB | Junior Boys | 17 | 8:00am | 14A |
Ethan Leier | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 8:00am | 14A |
Zach Rivard | Calgary , AB | Junior Boys | 17 | 8:00am | 14A |
Campbell Laidlaw | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 8:00am | 14A |
Cedric Kidd | Calgary , AB | Junior Boys | 16 | 8:00am | 13 |
Jake Martin | Calgary, AB | Junior Boys | 16 | 8:00am | 13 |
Taylor Finlayson | Calgary, AB | Junior Boys | 16 | 8:00am | 13 |
Rylan Lukey | Saskatoon, SK | Junior Boys | 16 | 8:00am | 13 |
Chase Broderson | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 12B |
Mason Harder | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 12B |
Zachary Farkas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 12B |
Jordan Bean | Canmore, AB | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 12B |
Cam Duffin | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 12A |
Samuel Hamelin | Stettler, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 12A |
Cian Besler-Chalcroft | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 12A |
Bradley Mogire | Dubai, XX | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 12A |
Brayden Swift | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 11 |
Connor Ackroyd | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 11 |
Brodie Shields-Tyler | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 11 |
Alexei Garvey | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 11 |
Andrew Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 10 |
Nick Sprovieri | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 10 |
Connor Dunlop | Strathmore, AB | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 10 |
Jakob Chicoyne | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 10 |
William Bell | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 9B |
Evan Urquhart | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 9B |
Sam Paley | Kananaskis, AB | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 9B |
Jace Ouellette | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 9B |
Pierce Hawker | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 8:00am | 9A |
Elias Theodossopoulos | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 8:00am | 9A |
Riley Watson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 8:00am | 9A |
Wesley Butz | Fort McMurray, AB | Juvenile Boys | 10 | 8:00am | 9A |
Josh Makarchuk | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 8:00am | 8 |
Tayler Kurucz | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 8:00am | 8 |
Brendan Grabo | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 9 | 8:00am | 8 |
Greg Lancaster | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 8:00am | 8 |
Richard Dou | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 8:00am | 7 |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 8 | 8:00am | 7 |
Ryan Hodgins | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 8 | 8:00am | 7 |
Cooper Lindberg | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 8:00am | 7 |
Carson Rody | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 8:00am | 6 |
Cole Bateman | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 8:00am | 6 |
Ty Merkel | Okotoks, AB | Bantam Boys | 7 | 8:00am | 6 |
Nolan Burzminski | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 7 | 8:00am | 6 |
Graeme Watt | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 8:00am | 5 |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Bantam Boys | 6 | 8:00am | 5 |
Caden Park | Springbank, AB | Bantam Boys | 6 | 8:00am | 5 |
Graedon Woodward | Cardston, AB | Bantam Boys | 6 | 8:00am | 5 |
Brady Brenner | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 8:00am | 4 |
Hudson Holland | Bragg Creek, AB | Bantam Boys | 5 | 8:00am | 4 |
Sam Bratvold | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 5 | 8:00am | 4 |
Mark Janes | Red Deer, AB | Bantam Boys | 5 | 8:00am | 4 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Peewee Boys | 4 | 8:00am | 3 |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Peewee Boys | 4 | 8:00am | 3 |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 4 | 8:00am | 3 |
Luke Quanson | Coquitlam, BC | Peewee Boys | 4 | 8:00am | 3 |
Charlie Gingras | Calgary, AB | Peewee Boys | 3 | 8:00am | 2 |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Peewee Boys | 3 | 8:00am | 2 |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 3 | 8:00am | 2 |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Peewee Boys | 3 | 8:00am | 2 |
Shaye Leidenius | Ponoka, AB | 15-19 Girls | 2 | 8:00am | 1B |
Alicia Easthope | St. Albert, AB | 15-19 Girls | 2 | 8:00am | 1B |
Daria Leidenius | Ponoka, AB | 15-19 Girls | 2 | 8:00am | 1B |
Taylor Stone | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 8:00am | 1B |
Cassidy Couture | Calgary, AB | 15-19 Girls | 1 | 8:00am | 1A |
Sydney Weber | Carstairs, AB | 15-19 Girls | 1 | 8:00am | 1A |
Jessica Marks | Calgary, AB | 15-19 Girls | 1 | 8:00am | 1A |