June 18-19, 2016
Spruce Grove, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 5 | 1:32pm | 1 |
Samuel Hamelin | Stettler, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:56pm | 1 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Peewee Boys | 3 | 1:16pm | 1 |
Aidyn Huchinson | St. Albert, AB | Peewee Boys | 3 | 1:16pm | 1 |
Alicia Easthope | St. Albert, AB | 15-19 Girls | 2 | 1:08pm | 1 |
Connor Ackroyd | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 9 | 2:04pm | 1 |
Nick Mazar | Spruce Grove , AB | Bantam Boys | 4 | 1:24pm | 1 |
Sikander Kaleka | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 11 | 2:20pm | 1 |
Reid Svendsen | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 7 | 1:48pm | 1 |
Scott Morin | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 12 | 2:28pm | 1 |
Ethan Rake | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 11 | 2:20pm | 1 |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 7 | 1:48pm | 1 |
Jace Ouellette | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:12pm | 1 |
Cam Duffin | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:12pm | 1 |
Austin Noskiye | Parkland County , AB | Junior Boys | 13 | 2:36pm | 1 |
Berkeley Meppem | Okotoks, AB | Junior Boys | 12 | 2:28pm | 1 |
Ethan Campbell | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 9 | 2:04pm | 1 |
Darin Bertschi | Lethbridge, AB | Junior Boys | 13 | 2:36pm | 1 |
Chase Broderson | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 7 | 1:48pm | 1 |
Brady McKinlay | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:56pm | 1 |
Brendan Grabo | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 6 | 1:40pm | 1 |
Liam Urie | Jasper, AB | Junior Boys | 11 | 2:20pm | 1 |
Dillon Beebe | Heritage Pointe, AB | Bantam Boys | 5 | 1:32pm | 1 |
Cole Radbourne | Grande Prairie, AB | Junior Boys | 12 | 2:28pm | 1 |
Brayden Bauman | Grande Prairie , AB | Juvenile Boys | 6 | 1:40pm | 1 |
Ben Farrington | Fort McMurray, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:12pm | 1 |
Blake Caron | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 9 | 2:04pm | 1 |
Joshua Burlet | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 6 | 1:40pm | 1 |
William Creaser | Edmonton, AB | Bantam Boys | 4 | 1:24pm | 1 |
Kaitlyn Wingnean | Edmonton, AB | U15 Girls | 1 | 1:00pm | 1 |
Ryley Sarris | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 9 | 2:04pm | 1 |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | U15 Girls | 1 | 1:00pm | 1 |
Alexa Wingnean | Edmonton, AB | U15 Girls | 1 | 1:00pm | 1 |
Nicholas Mah | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:56pm | 1 |
Cole Ruelling | Edmonton, AB | Bantam Boys | 5 | 1:32pm | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 3 | 1:16pm | 1 |
Brandon Maxwell | Eckville, AB | Junior Boys | 13 | 2:36pm | 1 |
Luke Quanson | Coquitlam, BC | Peewee Boys | 3 | 1:16pm | 1 |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 1:08pm | 1 |
Sydney Scraba | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 1:08pm | 1 |
Zach Rivard | Calgary , AB | Junior Boys | 12 | 2:28pm | 1 |
Colton Hamm | Calgary , AB | Junior Boys | 11 | 2:20pm | 1 |
Jacob Magee | Calgary, AB | Junior Boys | 13 | 2:36pm | 1 |
Matt Altwasser | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 1:24pm | 1 |
Ty Steinbring | Barrhead, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:12pm | 1 |