May 22-23, 2016
Banff, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jared Jardine | Airdrie, AB | Junior Boys | 19 | 1:30pm | 15A |
Eric Pinnix | Airdrie, AB | Junior Boys | 21 | 1:30pm | 16A |
Kyle Antochow | Airdrie, AB | Junior Boys | 23 | 1:30pm | 17A |
Riley Knott | Ardrossan, AB | Junior Boys | 20 | 1:30pm | 15B |
David Knott | Ardrossan, AB | Peewee Boys | 6 | 1:30pm | 5 |
Tayler Kurucz | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 1:30pm | 7A |
Taylor Stone | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:30pm | 4 |
Daniel Theal | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 9 |
Matthew Tse | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 1:30pm | 18 |
Curtis Webster | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 1:30pm | 17A |
Cooper Lindberg | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 1:30pm | 8 |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Charlie Gingras | Calgary, AB | Peewee Boys | 6 | 1:30pm | 5 |
Grace Bell | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Taylor Finlayson | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 1:30pm | 14 |
Andrew Chelack | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 1:30pm | 16A |
Matt Altwasser | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 1:30pm | 6B |
Justin Loro | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 16B |
Jeremy Schultz | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 9 |
Arman Dhillon | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 1:30pm | 15A |
Jared Brewster | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 11 |
Andrew Deng | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 10A |
Cian Besler-Chalcroft | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 12A |
Cedric Kidd | Calgary , AB | Junior Boys | 19 | 1:30pm | 15A |
Campbell Laidlaw | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 1:30pm | 16A |
Brady Brenner | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 1:30pm | 6B |
Alexander Wang | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 1:30pm | 17A |
Richard Dou | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 1:30pm | 8 |
Callum McKay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 10B |
Ryan Dart | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 1:30pm | 14 |
Tommy McKenzie | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 1:30pm | 7A |
Cassidy Couture | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:30pm | 3 |
Charlotte Charlton | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Jessica Marks | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:30pm | 2 |
Lynden Jones | CALGARY, AB | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 7B |
Mathew Cheung | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 1:30pm | 6A |
Colton Hamm | Calgary , AB | Junior Boys | 20 | 1:30pm | 15B |
Carson Rody | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 1:30pm | 8 |
William Bell | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 1:30pm | 8 |
Quinn Poulsen | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 1:30pm | 15B |
Alexei Garvey | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 10A |
Sydney Scraba | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:30pm | 3 |
Andrew Widjaja | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 1:30pm | 17B |
Samantha Copeland | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:30pm | 2 |
Regan Colberg | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 11 |
Colton Leslie | Camrose, AB | Junior Boys | 18 | 1:30pm | 14 |
Amanda Graham | Canmore, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:30pm | 3 |
Matt Bean | Canmore, AB | Junior Boys | 25 | 1:30pm | 18 |
Jordan Bean | Canmore, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:30pm | 13 |
Justin Hughes | Canmore, AB | Bantam Boys | 8 | 1:30pm | 6B |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Bantam Boys | 9 | 1:30pm | 7A |
Brandon Maxwell | Eckville, AB | Junior Boys | 24 | 1:30pm | 17B |
Jennifer Reynolds | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:30pm | 2 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 6 | 1:30pm | 5 |
William Creaser | Edmonton, AB | Bantam Boys | 7 | 1:30pm | 6A |
Nicholas Mah | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 12A |
Eric Hawrelak | Edmonton , AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 9 |
Nicholas Rimmer | Edmonton, AB | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 7B |
Kaitlyn Wingnean | Edmonton, AB | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Alexa Wingnean | Edmonton, AB | U15 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Ben Farrington | Fort McMurray, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:30pm | 13 |
Wesley Butz | Fort McMurray, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 9 |
Jarrett Bossert | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 10A |
Liam Urie | Jasper, AB | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 16B |
Sam Paley | Kananaskis, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 10B |
Davide Kaiser | Kelowna, BC | Junior Boys | 19 | 1:30pm | 15A |
Drew Harvie | Kelowna, BC | Junior Boys | 25 | 1:30pm | 18 |
Sam Sweet | Kelowna , BC | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 10B |
Tysen Johansen | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 7B |
Darin Bertschi | Lethbridge, AB | Junior Boys | 25 | 1:30pm | 18 |
Ethan Campbell | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 12A |
Blake Marczuk | Lethbridge, AB | Junior Boys | 21 | 1:30pm | 16A |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Peewee Boys | 6 | 1:30pm | 5 |
Austin Morrison | Lloydminster, AB | Junior Boys | 24 | 1:30pm | 17B |
Nicholas Vanderheyden | Okotoks , AB | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 16B |
Ty Merkel | Okotoks, AB | Bantam Boys | 8 | 1:30pm | 6B |
Haley Hewer | Penticton, BC | 15-19 Girls | 4 | 1:30pm | 3 |
Jordan Simpson | Penticton, BC | Junior Boys | 24 | 1:30pm | 17B |
Shaye Leidenius | Ponoka, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:30pm | 4 |
Daria Leidenius | Ponoka, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:30pm | 4 |
Clare McMahon | Red Deer, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:30pm | 4 |
Jace Ouellette | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 11 |
Jack Hodson | Riverside Estates, SK | Bantam Boys | 7 | 1:30pm | 6A |
Julian Gilewicz | Saskatoon, SK | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 16B |
Tyson Schroeder | Saskatoon, SK | Junior Boys | 20 | 1:30pm | 15B |
Steven Duchscher | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 12A |
Jordan Unger | Saskatoon, SK | Junior Boys | 23 | 1:30pm | 17A |
Connor Ackroyd | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 11 |
Connor Dunlop | Strathmore, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:30pm | 13 |
Matthew Link | Strathmore, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 10B |
Rachelle Nielsen | Summerland, BC | 15-19 Girls | 3 | 1:30pm | 2 |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 9 | 1:30pm | 7A |
Andrew Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 10A |
Alanna Makarchuk | Taber, AB | U15 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Hunter Penalva | Vernon, BC | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 7B |
Brandon Chai | Vernon, BC | Juvenile Boys | 17 | 1:30pm | 13 |