October 3-4, 2015
Richmond, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Rhiannon Jones | Westbank, BC | 15-19 Girls | 4 | 10:54am | 1 |
Jennifer Gu | West Vancouver, BC | U15 Girls | 2 | 10:38am | 1 |
Bryce Krakowec Tickner | Victoria, BC | Junior Boys | 14 | 12:14pm | 1 |
Cole Bowering | Vancouver, BC | Bantam Boys | 10 | 11:42am | 1 |
Michelle Liu | Vancouver , BC | U15 Girls | 2 | 10:38am | 1 |
Tony Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 10 | 11:42am | 1 |
Scott Kerr | Vancouver, BC | Junior Boys | 14 | 12:14pm | 1 |
Ryan Liang | Vancouver, BC | Peewee Boys | 7 | 11:18am | 1 |
Spencer Bowering | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 11 | 11:50am | 1 |
Bethany Ma | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 3 | 10:46am | 1 |
Anthony Alonso | Vancouver, BC | Peewee Boys | 6 | 11:10am | 1 |
Qi Wen Tang | Vancouver, BC | Peewee Boys | 8 | 11:26am | 1 |
YanJun (Victoria) Liu | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 5 | 11:02am | 1 |
Khan Lee | Surrey, BC | Juvenile Boys | 13 | 12:06pm | 1 |
Bailey Bjornson | Surrey, BC | Peewee Boys | 8 | 11:26am | 1 |
Coco Pei | Surrey, BC | U15 Girls | 1 | 10:30am | 1 |
Gavin Ciulla | Surrey, BC | Junior Boys | 14 | 12:14pm | 1 |
Eddie Wang | Surrey, BC | Bantam Boys | 9 | 11:34am | 1 |
Lucas Oh | Surrey, BC | Juvenile Boys | 12 | 11:58am | 1 |
Jason Sang | Surrey, BC | Peewee Boys | 7 | 11:18am | 1 |
Maxwell George Beck | Surrey, BC | Bantam Boys | 9 | 11:34am | 1 |
Keenan Flemming | Sechelt, BC | Juvenile Boys | 13 | 12:06pm | 1 |
Payton Ochitwa | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 11 | 11:50am | 1 |
Connor Scissons | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 11:58am | 1 |
Brock Ochitwa | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 11 | 11:50am | 1 |
Bernie Xu | Richmond, BC | Juvenile Boys | 12 | 11:58am | 1 |
Brycen Ko | Richmond, BC | Peewee Boys | 8 | 11:26am | 1 |
Elise Liu | Richmond, BC | U15 Girls | 1 | 10:30am | 1 |
Sangvin Kang | Richmond, BC | Bantam Boys | 9 | 11:34am | 1 |
Daniel Xu | Richmond, BC | Peewee Boys | 8 | 11:26am | 1 |
Top Lau | Richmond, BC | Juvenile Boys | 13 | 12:06pm | 1 |
O'Meara Chow | Richmond, BC | 15-19 Girls | 3 | 10:46am | 1 |
Toby Lau | Richmond, BC | 15-19 Girls | 4 | 10:54am | 1 |
Treton Clarke | Mission , BC | Peewee Boys | 6 | 11:10am | 1 |
Josef Koznek | Marysville, WA | Bantam Boys | 10 | 11:42am | 1 |
Miso Park | Langley, BC | U15 Girls | 2 | 10:38am | 1 |
Willis (Jung Hwan) Lee | Langley, BC | Juvenile Boys | 13 | 12:06pm | 1 |
Anastasia Stolzenberg | Langley, AB | 15-19 Girls | 4 | 10:54am | 1 |
Vivian Lee | Hong Kong, HK | 15-19 Girls | 5 | 11:02am | 1 |
Amanda Minni | Delta, BC | 15-19 Girls | 5 | 11:02am | 1 |
Shayne LaRochelle | Coquitlam, BC | Junior Boys | 14 | 12:14pm | 1 |
Anna (Chae Lim) An | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 3 | 10:46am | 1 |
Josh Killins | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 12 | 11:58am | 1 |
Deyang Xie | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 11 | 11:50am | 1 |
Tessa MacLeod | Coquitlam, BC | U15 Girls | 1 | 10:30am | 1 |
Andy Luo | Burnaby, BC | Peewee Boys | 7 | 11:18am | 1 |
Kevin Li | , BC | Bantam Boys | 10 | 11:42am | 1 |