June 6-7, 2015
Chester, NS
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Justin MacDonald | Fall River, NS | Junior Boys | 22 | 12:48pm | 1 |
Ian McLean | Port Williams, NS | Junior Boys | 23 | 12:56pm | 1 |
John David Coffin | New Glasgow, NS | Junior Boys | 21 | 12:40pm | 1 |
Andrew Harding | Bedford , NS | Junior Boys | 23 | 12:56pm | 1 |
Bobby Dunphy | Antigonish, NS | Junior Boys | 23 | 12:56pm | 1 |
Devon DeCoste | Bedford, NS | Junior Boys | 22 | 12:48pm | 1 |
Brandon Cormier | Sainte Marie De Kent, NB | Junior Boys | 22 | 12:48pm | 1 |
Nicholas Woodford | Riverview, NB | Junior Boys | 21 | 12:40pm | 1 |
Luke Casey | Halifax, NS | Junior Boys | 21 | 12:40pm | 1 |
Dylan Chase | Brigg's Corner, NB | Junior Boys | 22 | 12:48pm | 1 |
Andrew Cooke | Hammonds Plains, NS | Junior Boys | 23 | 12:56pm | 1 |
Alexandre Boudreau | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 19 | 12:24pm | 1 |
Mario Lajoie | St-Antoine Nord, NB | Juvenile Boys | 17 | 12:08pm | 1 |
Jakob Wamboldt | Hammonds Plains, NS | Juvenile Boys | 14 | 11:44am | 1 |
Patrick Jackson | Truro Heights, NS | Juvenile Boys | 20 | 12:32pm | 1 |
Evan Callaghan | Stellarton, NS | Juvenile Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Sam Reid | Moncton, NB | Juvenile Boys | 16 | 12:00pm | 1 |
Shaun Margeson | Fall River, NS | Juvenile Boys | 20 | 12:32pm | 1 |
Jacob Myra | Chester, NS | Juvenile Boys | 14 | 11:44am | 1 |
Brandon Cuvelier | Dartmouth, NS | Juvenile Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Jonah Vidito | Kentville, NS | Juvenile Boys | 18 | 12:16pm | 1 |
Zachary Forsythe | Coldbrook, NS | Juvenile Boys | 18 | 12:16pm | 1 |
Dean Vial | Port Williams, NS | Juvenile Boys | 19 | 12:24pm | 1 |
Benjamin Chassé | Fall River, NS | Juvenile Boys | 13 | 11:36am | 1 |
Matthew Chandler | Chester, NS | Juvenile Boys | 20 | 12:32pm | 1 |
Andre Savoie | Moncton, NB | Juvenile Boys | 17 | 12:08pm | 1 |
Jacob LeBlanc | Arcadia, NS | Juvenile Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Ryan O'Hearn | Waverley, NS | Juvenile Boys | 19 | 12:24pm | 1 |
Alex LeBlanc | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 16 | 12:00pm | 1 |
Liam Delehanty | Bedford, NS | Juvenile Boys | 16 | 12:00pm | 1 |
Drew Ward | New Minas, NS | Juvenile Boys | 17 | 12:08pm | 1 |
Aubrey Gouthro | Lower Sackville, NS | Juvenile Boys | 13 | 11:36am | 1 |
Alexander Nemeskeri | Chester, NS | Juvenile Boys | 18 | 12:16pm | 1 |
Jack Anderson | Halifax, NS | Juvenile Boys | 20 | 12:32pm | 1 |
Samuel Roy | Truro, NS | Juvenile Boys | 14 | 11:44am | 1 |
Benjamin Klassen | Bedford, NS | Juvenile Boys | 19 | 12:24pm | 1 |
Noah Pearson | Fall River, NS | Bantam Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Benjamin MacDonald | Bathurst, NB | Bantam Boys | 8 | 10:56am | 1 |
Ewan Keays | Lunenburg, NS | Bantam Boys | 8 | 10:56am | 1 |
John Mosher | Halifax, NS | Bantam Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Lukas Cormier | Ste-Marie-de-Kent, NB | Bantam Boys | 9 | 11:04am | 1 |
Alec Anderson | Halifax, NS | Bantam Boys | 6 | 10:40am | 1 |
Ben Callaghan | Stellarton, NS | Bantam Boys | 7 | 10:48am | 1 |
Logan Tramble | Bedford, NS | Bantam Boys | 9 | 11:04am | 1 |
Mark Chandler | Chester, NS | Bantam Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Seamus Stears | Baddeck, NS | Bantam Boys | 6 | 10:40am | 1 |
Jonathan Lajoie | St-Antoine, NB | Bantam Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Luke Wilson | Bedford, NS | Bantam Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Craig Landry | Antigonish, NS | Bantam Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Dylan Patterson | Bedford, NS | Bantam Boys | 9 | 11:04am | 1 |
Aidan Grist | Marriott's Cove, NS | Bantam Boys | 6 | 10:40am | 1 |
Ewan Kelly | Beaver Bank, NS | Bantam Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Matt West | Bedford, NS | Bantam Boys | 7 | 10:48am | 1 |
Chris Consmueller | Halifax, NS | Bantam Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Nathan Hogan | Miramichi, NB | Bantam Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Nathan Johnston | Enfield, NS | Bantam Boys | 7 | 10:48am | 1 |
Andrew Cash | Upper Tantallon, NS | Bantam Boys | 8 | 10:56am | 1 |
Owen Mullen | Truro, NS | Peewee Boys | 5 | 10:32am | 1 |
Luke Baldwin | Hammonds Plains, NS | Peewee Boys | 4 | 10:24am | 1 |
Adrian Nunn | Halifax, NS | Peewee Boys | 4 | 10:24am | 1 |
Dimitri Mihelakos | Halifax, NS | Peewee Boys | 5 | 10:32am | 1 |
Marc-Andre Gaudet | St-Ignace, NB | Peewee Boys | 5 | 10:32am | 1 |
Jakob Lorefice | Antigonish, NS | Peewee Boys | 5 | 10:32am | 1 |
Max Baldwin | Hammonds Plains, NS | Peewee Boys | 4 | 10:24am | 1 |
Abbie Wisener | Dartmouth, NS | 15-19 Girls | 2 | 10:08am | 1 |
Rebecca Nicholson | Dartmouth, NS | 15-19 Girls | 2 | 10:08am | 1 |
Emily Frail | Bedford, NS | 15-19 Girls | 3 | 10:16am | 1 |
Meghan McLean | Port Williams, NS | 15-19 Girls | 3 | 10:16am | 1 |
Emily Connors | Lakeview, NS | 15-19 Girls | 2 | 10:08am | 1 |
Rachel Nicholson | Dartmouth, NS | U15 Girls | 1 | 10:00am | 1 |
Haley Baker | Halifax, NS | U15 Girls | 1 | 10:00am | 1 |
Heather McLean | Port Williams, NS | U15 Girls | 1 | 10:00am | 1 |
Erica Nicholson | Dartmouth, NS | U15 Girls | 1 | 10:00am | 1 |