May 23-24, 2015
Ancaster, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Devin Bartlett | Cambridge, ON | Junior Boys | 18 | 1:50pm | 1 |
Ethan Bennett | Stoney Creek, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:30pm | 1 |
Zach Burt | Guelph, ON | Peewee Boys | 3 | 11:20am | 1 |
Daniel Catanzaro | Ancaster, ON | Junior Boys | 17 | 1:40pm | 1 |
Kyle Chung | Brampton, ON | Bantam Boys | 8 | 12:10pm | 1 |
Luke Cowen | Clifford, ON | Bantam Boys | 7 | 12:00pm | 1 |
Jacob Dafoe | Hamilton, ON | Junior Boys | 15 | 1:20pm | 1 |
Luke DeCorso | Guelph, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:50pm | 1 |
Jordy Denomme | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 14 | 1:10pm | 1 |
Michael Dubois | Brantford, ON | Juvenile Boys | 14 | 1:10pm | 1 |
Jack Ferguson | St. Thomas, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:00pm | 1 |
Jarrett Fitzpatrick | Caledonia, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:40pm | 1 |
Kevin Frehner | London, ON | Bantam Boys | 4 | 11:30am | 1 |
Justin Grant | Burlington, ON | Bantam Boys | 6 | 11:50am | 1 |
Noah Guta | St. George, ON | Bantam Boys | 5 | 11:40am | 1 |
Trevor Harris | Milton, ON | Bantam Boys | 4 | 11:30am | 1 |
Ian Hart | Burlington, ON | Junior Boys | 17 | 1:40pm | 1 |
Dylan Henderson | Waterloo, ON | Bantam Boys | 5 | 11:40am | 1 |
Tatiana Hulan | London, ON | 15-19 Girls | 2 | 11:10am | 1 |
Daniel Ivanouski | Denfield, ON | Junior Boys | 16 | 1:30pm | 1 |
Kate Johnston | Ayr, ON | 15-19 Girls | 2 | 11:10am | 1 |
Zachary Katzenstein | Thornhill, ON | Bantam Boys | 8 | 12:10pm | 1 |
Cam Kellett | London, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:00pm | 1 |
Jonathon Kerr | Cambridge, ON | Junior Boys | 17 | 1:40pm | 1 |
Nathan Ly | Markham, ON | Junior Boys | 16 | 1:30pm | 1 |
Adam Nunes | Tecumseh, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:30pm | 1 |
David Nunes | Tecumseh, ON | Bantam Boys | 7 | 12:00pm | 1 |
Michael Nunes | Tecumseh, ON | Bantam Boys | 6 | 11:50am | 1 |
Adam Park | Toronto, ON | Junior Boys | 18 | 1:50pm | 1 |
Desmond Primeau | Burlington, ON | Bantam Boys | 8 | 12:10pm | 1 |
Max Redman | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:20pm | 1 |
Bennett Ruby | Waterloo, ON | Bantam Boys | 6 | 11:50am | 1 |
Jatin Sehra | Mississauga, ON | Junior Boys | 16 | 1:30pm | 1 |
Eric Shea | Brantford, ON | Juvenile Boys | 14 | 1:10pm | 1 |
Devon Smith | Tilbury , ON | Junior Boys | 15 | 1:20pm | 1 |
Jacob Smith | Brantford, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:40pm | 1 |
Carter Snowden | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:40pm | 1 |
Matt Sommerville | Baden, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:50pm | 1 |
Natasha Stasiuk | Oakville, ON | 15-19 Girls | 1 | 11:00am | 1 |
Ethan Szabo | St. George, ON | Peewee Boys | 3 | 11:20am | 1 |
Tatiana Tait | Mannheim, ON | 15-19 Girls | 1 | 11:00am | 1 |
Cole Tondeur | London, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:30pm | 1 |
Tyler Townsend | Conestogo, ON | Junior Boys | 18 | 1:50pm | 1 |
Ryan Trocchi | London, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:20pm | 1 |
Alexander Turchan | Conestogo, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:50pm | 1 |
Abby White | Simcoe, ON | 15-19 Girls | 2 | 11:10am | 1 |
Nicholas Zorzi | Milton, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:00pm | 1 |
Jamie Zucker | Ancaster, ON | Bantam Boys | 7 | 12:00pm | 1 |