August 29-30, 2015
Saskatoon, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Colby Friedrich | Battleford, SK | Bantam Boys | 8 | 8:00am | 8b |
Taylor Stone | Calgary, AB | 15-19 Girls | 23 | 8:00am | 15a |
Matt Bean | Canmore, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 11a |
Jordan Bean | Canmore, AB | Bantam Boys | 9 | 8:00am | 9a |
Carey McLean | Deer Valley, SK | U15 Girls | 24 | 8:00am | 15b |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Peewee Boys | 1 | 8:00am | 13a |
Logan Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 5 | 8:00am | 7a |
Jayden Dudas | Estevan, SK | Bantam Boys | 7 | 8:00am | 8a |
Ryan Stovin | Estevan, SK | Junior Boys | 21 | 8:00am | 1a |
Reegan Robinson | Estevan, SK | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 11a |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Peewee Boys | 1 | 8:00am | 13a |
Jace Carlisle | Estevan, SK | Bantam Boys | 8 | 8:00am | 8b |
Tayden Wallin | Humboldt , SK | Juvenile Boys | 10 | 8:00am | 9b |
Daniel Polischuk | Kelowna, BC | Junior Boys | 20 | 8:00am | 18b |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Peewee Boys | 4 | 8:00am | 14b |
Jarret Reichert | Kindersley, SK | Junior Boys | 21 | 8:00am | 1a |
Kyler Cote | Kindersley, SK | Bantam Boys | 5 | 8:00am | 7a |
Connor Tate | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 11b |
Brody Istace | Kindersley, SK | Bantam Boys | 6 | 8:00am | 7b |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Peewee Boys | 2 | 8:00am | 13b |
Ethan Campbell | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 10a |
Keanna Winterhalt | Lloydminster, AB | U15 Girls | 24 | 8:00am | 15b |
Austin Morrison | Lloydminster, AB | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 10b |
Jax Gipman | Martensville, SK | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 12b |
Teigan Wapass | Meadow Lake, SK | Peewee Boys | 2 | 8:00am | 13b |
Michael Valk | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 10a |
Chloe Sies | Melville, SK | 15-19 Girls | 23 | 8:00am | 15a |
Nathan Corrin | Moose Jaw, SK | Junior Boys | 19 | 8:00am | 18a |
Kristian Houk | North Battleford, SK | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 10b |
Kenley Lewis | Onion Lake , SK | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 12a |
Jordan Simpson | Penticton, BC | Junior Boys | 18 | 8:00am | 17b |
Josh Guthrie | Prince Albert , SK | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 12b |
Mikhail Tait | Prince Albert , SK | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 12a |
Logan Crawford | Red Deer, AB | Junior Boys | 21 | 8:00am | 1a |
Tyrell Wees | Regina, SK | Junior Boys | 19 | 8:00am | 18a |
Jacob Kydd | Regina, SK | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 12a |
Ryan Gilewich | Regina, SK | Junior Boys | 20 | 8:00am | 18b |
Sydney Lautenslager | Regina, SK | 15-19 Girls | 23 | 8:00am | 15a |
Drew Kocur | Regina, SK | Junior Boys | 18 | 8:00am | 17b |
Delihja Sparvier | Regina, SK | U15 Girls | 25 | 8:00am | 16a |
Jack Fischer | Regina, SK | Bantam Boys | 8 | 8:00am | 8b |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Peewee Boys | 3 | 8:00am | 14a |
Anthony Neufeld | Riverside Estates, SK | Junior Boys | 17 | 8:00am | 17a |
Jack Hodson | Riverside Estates, SK | Peewee Boys | 3 | 8:00am | 14a |
Sarah Grieve | Saskatoon, SK | U15 Girls | 25 | 8:00am | 16a |
Andrew Campbell | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 11b |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 3 | 8:00am | 14a |
Bradley Moser | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 10 | 8:00am | 9b |
Marc Sweeney | Saskatoon, SK | Junior Boys | 17 | 8:00am | 17a |
Eric Nielsen | Saskatoon, SK | Junior Boys | 19 | 8:00am | 18a |
Jake Schlosser | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 10 | 8:00am | 9b |
Carter Wingert | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 7 | 8:00am | 8a |
Jeremy Baetz | Saskatoon, SK | Junior Boys | 20 | 8:00am | 18b |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 7 | 8:00am | 8a |
Roman Timmerman | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 10a |
Tyson Schroeder | Saskatoon, SK | Junior Boys | 22 | 8:00am | 1b |
Josh Lipka | Saskatoon, SK | Junior Boys | 22 | 8:00am | 1b |
Noah Bankowski | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 10 | 8:00am | 9b |
Julian Gilewicz | Saskatoon, SK | Junior Boys | 18 | 8:00am | 17b |
Rhett Arnold | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 12b |
Ty Campbell | Saskatoon, SK | Junior Boys | 17 | 8:00am | 17a |
Steven Duchscher | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 11a |
Drew Pochylko | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 6 | 8:00am | 7b |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 10a |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 4 | 8:00am | 14b |
Micah Tangjerd | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 6 | 8:00am | 7b |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 9 | 8:00am | 9a |
David Sheppard | Saskatoon, SK | Junior Boys | 22 | 8:00am | 1b |
Rylan Lukey | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 11b |
Ryan McCleary | Swift Current, SK | Peewee Boys | 4 | 8:00am | 14b |
Ethan Fizell | Swift Current, SK | Bantam Boys | 5 | 8:00am | 7a |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Bantam Boys | 9 | 8:00am | 9a |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Peewee Boys | 1 | 8:00am | 13a |
Aiden Lane | Winnipeg , MB | Peewee Boys | 2 | 8:00am | 13b |
Kade Johnson | Yorkton, SK | Junior Boys | 17 | 8:00am | 17a |
Stephen Oleskiw | Yorkton, SK | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 10b |