June 27-28, 2015
Yorkton, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Stephen Oleskiw | Yorkton, SK | Juvenile Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Reid Arnold | Yorkton , SK | Bantam Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Jack Long | Yorkton, SK | Peewee Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Kade Johnson | Yorkton, SK | Juvenile Boys | 18 | 11:16am | 1 |
Kane Altwasser | Yellow Grass, SK | Juvenile Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Camryn Roadley | Winnipeg, MB | 15-19 Girls | 3 | 9:16am | 1 |
Braxton Kuntz | Winnipeg, MB | Peewee Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Katherine McGlenen | Winnipeg, MB | 15-19 Girls | 3 | 9:16am | 1 |
Josh Shuster | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Samuel Diamond | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 17 | 11:08am | 1 |
Veronica Vetesnik | Winnipeg, MB | 15-19 Girls | 2 | 9:08am | 1 |
Brynn Todd | Winnipeg, MB | 15-19 Girls | 3 | 9:16am | 1 |
Theoren West | Wawota, SK | Peewee Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Matthew Dueck | Waldeck, SK | Juvenile Boys | 14 | 10:44am | 1 |
Koby Faubert | Wadena, SK | Peewee Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Clark Campbell | Swift Current, SK | Junior Boys | 20 | 11:32am | 1 |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Bantam Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Logan Tisdale | Swift Current, SK | Junior Boys | 19 | 11:24am | 1 |
Ethan Fizell | Swift Current, SK | Bantam Boys | 7 | 9:48am | 1 |
Connor Frohlich | Swift Current, SK | Peewee Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Cole Daniels | Sturgeon Lake, SK | Juvenile Boys | 13 | 10:36am | 1 |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Rylan Lukey | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 15 | 10:52am | 1 |
Jordan Unger | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 17 | 11:08am | 1 |
Ty Campbell | Saskatoon, SK | Junior Boys | 22 | 11:48am | 1 |
Tian Rask | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 18 | 11:16am | 1 |
Steven Duchscher | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Roman Timmerman | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 18 | 11:16am | 1 |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Bradley Moser | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 15 | 10:52am | 1 |
Eric Nielsen | Saskatoon, SK | Junior Boys | 21 | 11:40am | 1 |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 14 | 10:44am | 1 |
Andrew Campbell | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 13 | 10:36am | 1 |
Marc Sweeney | Saskatoon, SK | Junior Boys | 21 | 11:40am | 1 |
Julian Gilewicz | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 10:28am | 1 |
Braden Clement | Russell , MB | Juvenile Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Hallie Burke | Rocanville, SK | U15 Girls | 1 | 9:00am | 1 |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Peewee Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Delihja Sparvier | Regina, SK | U15 Girls | 1 | 9:00am | 1 |
Tyrell Wees | Regina, SK | Junior Boys | 20 | 11:32am | 1 |
Nicholas Tell | Regina, SK | Junior Boys | 19 | 11:24am | 1 |
Sydney Lautenslager | Regina, SK | 15-19 Girls | 1 | 9:00am | 1 |
Adam Kydd | Regina, SK | Bantam Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Jacob Kydd | Regina, SK | Juvenile Boys | 15 | 10:52am | 1 |
Jack Fischer | Regina, SK | Bantam Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Jarrett Brehmer | Regina , SK | Juvenile Boys | 11 | 10:20am | 1 |
Drew Kocur | Regina, SK | Junior Boys | 22 | 11:48am | 1 |
Dillon Worm-Poorman | Raymore, SK | Juvenile Boys | 11 | 10:20am | 1 |
Mikhail Tait | Prince Albert , SK | Juvenile Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Josh Guthrie | Prince Albert , SK | Juvenile Boys | 14 | 10:44am | 1 |
Jordan Simpson | Penticton, BC | Junior Boys | 20 | 11:32am | 1 |
Ethan MacDonald | Onion Lake, SK | Juvenile Boys | 11 | 10:20am | 1 |
Kenley Lewis | Onion Lake , SK | Juvenile Boys | 13 | 10:36am | 1 |
Kristian Houk | North Battleford, SK | Juvenile Boys | 12 | 10:28am | 1 |
Chloe Sies | Melville, SK | 15-19 Girls | 2 | 9:08am | 1 |
Jax Gipman | Martensville, SK | Juvenile Boys | 17 | 11:08am | 1 |
Stacy Faron Genaille | Mafeking, MB | Junior Boys | 22 | 11:48am | 1 |
Mark Freitag | Lampman, SK | Junior Boys | 21 | 11:40am | 1 |
Carson Harcourt | Kipling, SK | Junior Boys | 22 | 11:48am | 1 |
Kyler Cote | Kindersley, SK | Bantam Boys | 7 | 9:48am | 1 |
Brody Istace | Kindersley, SK | Bantam Boys | 7 | 9:48am | 1 |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Peewee Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Peewee Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Tayden Wallin | Humboldt , SK | Juvenile Boys | 17 | 11:08am | 1 |
Kasey Simpson | Foam Lake, SK | Junior Boys | 19 | 11:24am | 1 |
Jayden Dudas | Estevan, SK | Peewee Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Jace Carlisle | Estevan, SK | Bantam Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Bobbi Uhl | Erickson, MB | 15-19 Girls | 2 | 9:08am | 1 |
Kirk Humphrey | Eastend, SK | Juvenile Boys | 14 | 10:44am | 1 |
Cole Obrigewitsch | Deer Valley, SK | Juvenile Boys | 15 | 10:52am | 1 |
Boston Walker | Carnduff, SK | Peewee Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Jordan Bean | Canmore, AB | Bantam Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Matt Bean | Canmore, AB | Juvenile Boys | 18 | 11:16am | 1 |
Justin James | Arcola, SK | Juvenile Boys | 12 | 10:28am | 1 |