July 3-4, 2014
Saskatoon, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Kane Altwasser | Yellow Grass, SK | Juvenile Boys | 15 | 10:52am | 1 |
Tristen Amyotte | Fort Qu'Appelle, SK | Junior Boys | 22 | 11:48am | 1 |
Rhett Arnold | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Noah Bankowski | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 18 | 11:16am | 1 |
Matt Bean | Canmore, AB | Juvenile Boys | 21 | 11:40am | 1 |
Jordan Bean | Canmore, AB | Bantam Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Leighton Bearchell | Moose Jaw, SK | Junior Boys | 28 | 12:36pm | 1 |
Alexandria Bernier | Meadow Lake, SK | 15-19 Girls | 2 | 9:08am | 1 |
Cole Bissonnette | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 13 | 10:36am | 1 |
Justin Bourassa | Regina, SK | Juvenile Boys | 17 | 11:08am | 1 |
Jarrett Brehmer | Regina , SK | Juvenile Boys | 12 | 10:28am | 1 |
Joshua Burlet | Edmonton, AB | Bantam Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Andrew Campbell | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 11 | 10:20am | 1 |
Clark Campbell | Swift Current, SK | Junior Boys | 22 | 11:48am | 1 |
Ty Campbell | Saskatoon, SK | Junior Boys | 26 | 12:20pm | 1 |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 9:08am | 1 |
Andrew Chelack | Calgary, AB | Junior Boys | 27 | 12:28pm | 1 |
Grace Cho | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 2 | 9:08am | 1 |
Cole Daniels | Sturgeon Lake, SK | Bantam Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Steven Duchscher | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Matthew Dueck | Waldeck, SK | Bantam Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Erik Ehrmantraut | Casa Rio, SK | Bantam Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Jack Fischer | Regina, SK | Bantam Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Tyrin Foley | Bengough, SK | Junior Boys | 27 | 12:28pm | 1 |
Ryan Gilewich | Regina, SK | Junior Boys | 23 | 11:56am | 1 |
Julian Gilewicz | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Jax Gipman | Martensville, SK | Juvenile Boys | 15 | 10:52am | 1 |
Carson Harcourt | Kipling, SK | Juvenile Boys | 19 | 11:24am | 1 |
Mason Harder | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Walker Hengen | Arcola, SK | Juvenile Boys | 18 | 11:16am | 1 |
Kristian Houk | North Battleford, SK | Juvenile Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Kirk Humphrey | Eastend, SK | Juvenile Boys | 17 | 11:08am | 1 |
Zach Hurd | Prince Albert, SK | Junior Boys | 26 | 12:20pm | 1 |
Justin James | Arcola, SK | Juvenile Boys | 13 | 10:36am | 1 |
Kade Johnson | Yorkton, SK | Juvenile Boys | 20 | 11:32am | 1 |
Jason Kim | Lloydminster, AB | Juvenile Boys | 15 | 10:52am | 1 |
Taylor Kinch | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 15 | 10:52am | 1 |
Brayden Kirkland | Tisdale, SK | Juvenile Boys | 13 | 10:36am | 1 |
JD Knutson | Kindersley, SK | Junior Boys | 22 | 11:48am | 1 |
Drew Kocur | Regina, SK | Junior Boys | 28 | 12:36pm | 1 |
Noah Kozack | Regina, SK | Juvenile Boys | 21 | 11:40am | 1 |
Jimmy Lambert | Saskatoon, SK | Junior Boys | 25 | 12:12pm | 1 |
Kenley Lewis | Onion Lake , SK | Juvenile Boys | 12 | 10:28am | 1 |
Josh Livingstone | Kindersley, SK | Junior Boys | 23 | 11:56am | 1 |
Josh Marcia | Regina, SK | Junior Boys | 24 | 12:04pm | 1 |
Jackson Mayerle | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 7 | 9:48am | 1 |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Leslie Moosehunter | Sturgeon Lake, SK | Junior Boys | 23 | 11:56am | 1 |
Austin Morrison | Lloydminster, AB | Juvenile Boys | 14 | 10:44am | 1 |
Blake Morrow | Swift Current, SK | Junior Boys | 25 | 12:12pm | 1 |
Bradley Moser | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 11 | 10:20am | 1 |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 7 | 9:48am | 1 |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Eric Nielsen | Saskatoon, SK | Junior Boys | 24 | 12:04pm | 1 |
Diehl Normand | Meadow Lake, SK | Juvenile Boys | 20 | 11:32am | 1 |
Cole Obrigewitsch | Deer Valley, SK | Bantam Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Payton Ochitwa | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 18 | 11:16am | 1 |
Brock Ochitwa | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 14 | 10:44am | 1 |
Stephen Oleskiw | Yorkton, SK | Juvenile Boys | 14 | 10:44am | 1 |
Austin Paulhus | Swift Current, SK | Junior Boys | 25 | 12:12pm | 1 |
Tenesha Pompu | Carrot River, SK | 15-19 Girls | 1 | 9:00am | 1 |
Ronnie Postnikoff | Courtenay , BC | Bantam Boys | 11 | 10:20am | 1 |
Tian Rask | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Matt Reimer | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 12 | 10:28am | 1 |
Kayla Sawchuk | Prince Albert, SK | 15-19 Girls | 3 | 9:16am | 1 |
Cory Sawchuk | Prince Albert, SK | Junior Boys | 27 | 12:28pm | 1 |
Jake Schlosser | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Kyle Schneider | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 21 | 11:40am | 1 |
Adam Schoettler | Regina, SK | Junior Boys | 27 | 12:28pm | 1 |
Cory Selander | Prince Albert, SK | Junior Boys | 26 | 12:20pm | 1 |
David Sheppard | Saskatoon, SK | Junior Boys | 25 | 12:12pm | 1 |
Chloe Sies | Melville, SK | 15-19 Girls | 3 | 9:16am | 1 |
Izac Silagy | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 21 | 11:40am | 1 |
Jordan Simoneau | Tisdale, SK | Juvenile Boys | 14 | 10:44am | 1 |
Justin Simpson | Saskatoon, SK | Junior Boys | 24 | 12:04pm | 1 |
Jordan Simpson | Penticton, BC | Juvenile Boys | 20 | 11:32am | 1 |
Marc Sweeney | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 20 | 11:32am | 1 |
Taylor Swift | Lloydminster, AB | 15-19 Girls | 3 | 9:16am | 1 |
Connor Tate | Kindersley, SK | Bantam Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Henry Thomas | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 13 | 10:36am | 1 |
Roman Timmerman | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 19 | 11:24am | 1 |
Logan Tisdale | Swift Current, SK | Junior Boys | 23 | 11:56am | 1 |
Kyle Tisdale | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Jordan Unger | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 19 | 11:24am | 1 |
Michael Valk | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 19 | 11:24am | 1 |
Tayden Wallin | Humboldt , SK | Juvenile Boys | 17 | 11:08am | 1 |
Luke Walsh | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 18 | 11:16am | 1 |
Tyrell Wees | Regina, SK | Junior Boys | 24 | 12:04pm | 1 |
Courtney Wichihin | Sturgeon Lake, SK | 15-19 Girls | 1 | 9:00am | 1 |
Kyle Wiebe | Madison, SK | Junior Boys | 28 | 12:36pm | 1 |
Teddy Wiens | Regina, SK | Junior Boys | 26 | 12:20pm | 1 |
Ben Wilson | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 9:48am | 1 |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Bantam Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Justin Wood | Unity, SK | Junior Boys | 28 | 12:36pm | 1 |
James Yoo | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Kalem Zary | Melfort, SK | Juvenile Boys | 17 | 11:08am | 1 |