June 21-22, 2014
Olds, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Connor Ackroyd | St. Albert, AB | Bantam Boys | 6 | 12:43pm | 1 |
Korbin Allan | Strathmore, AB | Bantam Boys | 7 | 12:51pm | 1 |
Keaton Allred | Edmonton, AB | Junior Boys | 12 | 1:34pm | 1 |
Nigel Anderson | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 12:34pm | 1 |
Samuel Baba | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:00pm | 1 |
Josh Berze | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:08pm | 1 |
Jordan Biollo | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:25pm | 1 |
Chase Broderson | Lacombe, AB | Bantam Boys | 7 | 12:51pm | 1 |
Joshua Burlet | Edmonton, AB | Bantam Boys | 3 | 12:17pm | 1 |
Andrew Chelack | Calgary, AB | Junior Boys | 14 | 1:51pm | 1 |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | 15-19 Girls | 1 | 12:00pm | 1 |
Jakob Chicoyne | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 12:26pm | 1 |
Grace Cho | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 1 | 12:00pm | 1 |
Matthew Cook | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:00pm | 1 |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 5 | 12:34pm | 1 |
Tyler Dziwenka | , AB | Juvenile Boys | 10 | 1:17pm | 1 |
Ben Farrington | Fort McMurray, AB | Bantam Boys | 6 | 12:43pm | 1 |
Jack Gillis | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 12:43pm | 1 |
Carter Graf | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 6 | 12:43pm | 1 |
Daniel Grant | Edmonton, AB | Junior Boys | 12 | 1:34pm | 1 |
Andrew Harrison | Camrose, AB | Junior Boys | 15 | 1:59pm | 1 |
Michael Harrison | Camrose, AB | Junior Boys | 15 | 1:59pm | 1 |
Kenna Hughes | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 12:09pm | 1 |
Kai Iguchi | Banff, AB | Bantam Boys | 7 | 12:51pm | 1 |
Gina Kowalchuk | Lethbridge, AB | 15-19 Girls | 2 | 12:09pm | 1 |
Mathias Labonte | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:17pm | 1 |
Campbell Laidlaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:08pm | 1 |
Sam LeBus | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 12:26pm | 1 |
Josh Livingstone | Kindersley, SK | Junior Boys | 12 | 1:34pm | 1 |
Chandler McLaren | Ponoka, AB | Junior Boys | 13 | 1:42pm | 1 |
Clare McMahon | Red Deer, AB | 15-19 Girls | 2 | 12:09pm | 1 |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 5 | 12:34pm | 1 |
Mitchell McQuiggin | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 12:26pm | 1 |
Bryce Melville | Morinville, AB | Junior Boys | 15 | 1:59pm | 1 |
Ryan Morrell | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:25pm | 1 |
Owen Murray | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:08pm | 1 |
Jared Nicolls | Ponoka, AB | Junior Boys | 15 | 1:59pm | 1 |
Grant Numrich | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:25pm | 1 |
Ronnie Postnikoff | Courtenay , BC | Bantam Boys | 7 | 12:51pm | 1 |
Cole Regan | Olds , AB | Bantam Boys | 3 | 12:17pm | 1 |
Zach Rivard | Calgary , AB | Juvenile Boys | 11 | 1:25pm | 1 |
Derek Roach | Calgary, AB | Junior Boys | 14 | 1:51pm | 1 |
Lucas Schmaus | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:17pm | 1 |
Cory Selander | Prince Albert, SK | Junior Boys | 14 | 1:51pm | 1 |
Alexander Smith | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:08pm | 1 |
Michael Vlieg | St. Albert, AB | Junior Boys | 13 | 1:42pm | 1 |
Kolby Vold | Ponoka, AB | Junior Boys | 13 | 1:42pm | 1 |
Liam Wallace | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 12:17pm | 1 |
Haiyi (Mickey) Wang | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:00pm | 1 |
Curtis Webster | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:17pm | 1 |