June 1-2, 2013
Pitt Meadows, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Andrew Alafriz | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 13 | 10:36am | 1 |
Connor Atkinson | Bow, WA | Bantam Boys | 7 | 9:48am | 1 |
James Baker | Maple Ridge, BC | Junior Boys | 17 | 11:08am | 1 |
Ben Basran | West Vancouver, BC | Bantam Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Paul Bordignon | Burnaby, BC | Junior Boys | 17 | 11:08am | 1 |
Marcus Brown | Surrey, BC | Junior Boys | 18 | 11:16am | 1 |
James Campen | Armstrong, BC | Junior Boys | 15 | 10:52am | 1 |
Matthew Campion | White Rock, BC | Juvenile Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Mitchell Catania | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 4 | 9:24am | 1 |
James Chang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 14 | 10:44am | 1 |
Seo Ho Choi | Surrey, BC | Bantam Boys | 7 | 9:48am | 1 |
Dillon Cooper | West Van., BC | Bantam Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Kaleb Fisher | Abbotsford, BC | Junior Boys | 18 | 11:16am | 1 |
Dylan Graham | West Vancouver, BC | Juvenile Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Michael Griffin | Victoria, BC | Juvenile Boys | 13 | 10:36am | 1 |
Lorenzo Guzzo | Burnaby, BC | Junior Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Jake Hall | Langley, BC | Juvenile Boys | 11 | 10:20am | 1 |
Ethan Harris | Dugald, MB | Bantam Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Helen Huang | , BC | 15-19 Girls | 1 | 9:00am | 1 |
Harry Huang | Vancouver, BC | Bantam Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Daniel Hyun | Langley, BC | Bantam Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Winnie Hyun | Langley, BC | 15-19 Girls | 3 | 9:16am | 1 |
Dobson Ironmonger | Langley, BC | Juvenile Boys | 15 | 10:52am | 1 |
Sukhbir Jawandha | Surrey, BC | Junior Boys | 15 | 10:52am | 1 |
Jake Johnston | Maple Ridge, BC | Junior Boys | 15 | 10:52am | 1 |
Devin Kelly | , BC | Juvenile Boys | 13 | 10:36am | 1 |
Charles (Jung Soo) Kim | Surrey, BC | Bantam Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Andy Kim | Langley, BC | Bantam Boys | 7 | 9:48am | 1 |
Cecile Kwon | Maple Ridge, BC | 15-19 Girls | 2 | 9:08am | 1 |
Shayne LaRochelle | Coquitlam, BC | Junior Boys | 17 | 11:08am | 1 |
Alisha Lau | Richmond, BC | 15-19 Girls | 3 | 9:16am | 1 |
Leon Lee | Burnaby, BC | Junior Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Woochang (Asen) Lee | Port Moody, BC | Bantam Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Willis (Jung Hwan) Lee | Langley, BC | Bantam Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Josh Legge | Powell River, BC | Junior Boys | 18 | 11:16am | 1 |
Nicholas Lewis | West Vancouver, BC | Bantam Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Adam Lewis | West Vancouver, BC | Bantam Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Ye Ji Lim | Langley , BC | 15-19 Girls | 3 | 9:16am | 1 |
Shu Nan (Sophie) Liu | Surrey, BC | 15-19 Girls | 2 | 9:08am | 1 |
Jerry Zerui Liu | West Van., BC | Bantam Boys | 7 | 9:48am | 1 |
Jordan Loyst | Pitt Meadows, BC | Bantam Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Christopher Matthews | Coquitlam , BC | Bantam Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Mathew McConnachie | Surrey, BC | Bantam Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Callum McDonald | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 11 | 10:20am | 1 |
Evan Merrier | Surrey, BC | Bantam Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Edward Metcalfe | White Rock, BC | Juvenile Boys | 14 | 10:44am | 1 |
Jordan Morford | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 14 | 10:44am | 1 |
Brett O'Grady | Pitt Meadows, BC | Juvenile Boys | 11 | 10:20am | 1 |
Taylor Patrick | Surrey, BC | Bantam Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Mason Preston | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Declan Riddle | Summerland, BC | Bantam Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Tyler Robertson | Prince George, BC | Juvenile Boys | 12 | 10:28am | 1 |
Callum Roe | Surrey, BC | Juvenile Boys | 11 | 10:20am | 1 |
Zachary Ryujin | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Jake Scarrow | Dewdney, BC | Juvenile Boys | 14 | 10:44am | 1 |
Kelly Selvaraja | Mission, BC | 15-19 Girls | 2 | 9:08am | 1 |
Joel Shin | Port Coquitlam, BC | Bantam Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Trevor Smith | Roberts Creek, BC | Juvenile Boys | 12 | 10:28am | 1 |
Carson Spooner | Coquitlam, BC | Junior Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Landon Sylte | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 12 | 10:28am | 1 |
Mitchell Thiessen | Chilliwack, BC | Bantam Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Craig Titterington | Coquitlam, BC | Junior Boys | 18 | 11:16am | 1 |
Mackenzie Turnbull | Delta , BC | Junior Boys | 16 | 11:00am | 1 |
Alex Walker | Langley, BC | Juvenile Boys | 12 | 10:28am | 1 |
Michael Wang | Richmond, BC | Bantam Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Susan Wang | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 1 | 9:00am | 1 |
Lara Washington | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 1 | 9:00am | 1 |
Ken Wei | Coquitlam, BC | Junior Boys | 17 | 11:08am | 1 |
Andrew Widjaja | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 10:36am | 1 |
Karen Zhang | Richmond, BC | 15-19 Girls | 2 | 9:08am | 1 |
Kitty Zhang | Vancouver , BC | 15-19 Girls | 1 | 9:00am | 1 |