August 24-25, 2013
Moncton, NB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Alexandre Boudreau | Dieppe, NB | Bantam Boys | 4 | 12:24pm | 1 |
Jonathan Carroll | Bathurst, NB | Juvenile Boys | 11 | 1:20pm | 1 |
Tyler Carroll | Bathurst, NB | Juvenile Boys | 12 | 1:28pm | 1 |
Travis Soucoup | Sussex, NB | Junior Boys | 14 | 1:44pm | 1 |
Stuart Earle | Woodman's Point, NB | Bantam Boys | 6 | 12:40pm | 1 |
Maxime Gaudet | Memramcook, NB | Bantam Boys | 5 | 12:32pm | 1 |
Patrick Gauvin | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 12 | 1:28pm | 1 |
Braden Duffley | Saint John, NB | Juvenile Boys | 8 | 12:56pm | 1 |
Matt Mason | Grand Bay Westfield, NB | Juvenile Boys | 11 | 1:20pm | 1 |
Nicholas Hunt | Moncton, NB | Juvenile Boys | 10 | 1:12pm | 1 |
Marc-Andre Belanger | Dieppe, NB | Junior Boys | 13 | 1:36pm | 1 |
Simon Richard | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 12 | 1:28pm | 1 |
Maxime Larochelle | Dieppe, NB | Junior Boys | 14 | 1:44pm | 1 |
Samuel Pelletier | St-Jacques, NB | Juvenile Boys | 7 | 12:48pm | 1 |
Alexandre Belanger | St-Jacques, NB | Juvenile Boys | 9 | 1:04pm | 1 |
Laurent Landry | Dieppe, NB | Bantam Boys | 5 | 12:32pm | 1 |
Liam J. Marin | Rothesay, NB | Bantam Boys | 2 | 12:08pm | 1 |
Felipe K. Marin | Rothesay, NB | Juvenile Boys | 8 | 12:56pm | 1 |
Graham Gourley | Fredericton, NB | Bantam Boys | 5 | 12:32pm | 1 |
Lukas Cormier | Ste-Marie-de-Kent, NB | Bantam Boys | 3 | 12:16pm | 1 |
Alexandre Mercure | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 7 | 12:48pm | 1 |
Alex Goodyear | New Maryland, NB | Bantam Boys | 2 | 12:08pm | 1 |
Raj Chettiar | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 7 | 12:48pm | 1 |
Andre Savoie | Moncton, NB | Bantam Boys | 6 | 12:40pm | 1 |
Danek Hadley | Bathurst, NB | Juvenile Boys | 11 | 1:20pm | 1 |
Annick Duguay | Bathurst, NB | 15-19 Girls | 1 | 12:00pm | 1 |
Alex LeBlanc | Dieppe, NB | Bantam Boys | 4 | 12:24pm | 1 |
Corey McMinniman | Fredericton, NB | Juvenile Boys | 10 | 1:12pm | 1 |
Sam Reid | Moncton, NB | Juvenile Boys | 12 | 1:28pm | 1 |
John Gibbons | Rothesay, NB | Junior Boys | 13 | 1:36pm | 1 |
Braeden Burgess | Petitcodiac, NB | Juvenile Boys | 10 | 1:12pm | 1 |
Mario Lajoie | St-Antoine Nord, NB | Bantam Boys | 6 | 12:40pm | 1 |
Mackenzie Clark | Fredericton, NB | Bantam Boys | 4 | 12:24pm | 1 |
Benjamin Peres | Halifax, NS | Juvenile Boys | 11 | 1:20pm | 1 |
Brandon Pierce | St. Andrews , NB | Juvenile Boys | 9 | 1:04pm | 1 |
Peter Frenette | Hanwell, NB | Junior Boys | 13 | 1:36pm | 1 |
Laura Jones | Berry Mills, NB | 15-19 Girls | 1 | 12:00pm | 1 |
Calvin Ross | Fredericton, NB | Juvenile Boys | 9 | 1:04pm | 1 |
Nicholas Cameron | Bathurst, NB | Bantam Boys | 3 | 12:16pm | 1 |
Ashton Colter | Fredericton, NB | Juvenile Boys | 8 | 12:56pm | 1 |
Alex Wynter | Moncton, NB | Bantam Boys | 2 | 12:08pm | 1 |
Philippe Patterson | Bathurst, NB | Junior Boys | 13 | 1:36pm | 1 |
Nathan Hogan | Miramichi, NB | Bantam Boys | 3 | 12:16pm | 1 |
Sam Young | Quispamsis, NB | Junior Boys | 14 | 1:44pm | 1 |