LOG IN
  User:   Pass:
Canada's #1 Junior Golf Tour

Canada's #1 Junior Golf Tour

The Road to College Golf, run exclusively by PGA Professionals

Tee Times

July 16-17, 2024
Innisfail, AB

Name City Division Round 2
Grp Tee Time H #
Colby Adams Calgary, AB Juvenile Boys 23 2:00pm 15B
Lorenzo Amendola St. Albert, AB Junior Boys 16 2:00pm 11A
Ryan Anderson Calgary, AB Junior Boys 13 2:00pm 9A
Jayden Arnold Calgary, AB Bantam Boys 7 2:00pm 4B
Belanna Bandola Edmonton, AB U15 Girls 9 2:00pm 6A
Jacob Brunette Calgary, AB Peewee Boys 2 2:00pm 1B
Evan Byers Fort McMurray, AB Bantam Boys 4 2:00pm 2B
Liam Carson Calgary , AB Bantam Boys 6 2:00pm 4A
Jared Code Calgary, AB Junior Boys 18 2:00pm 12A
Christopher Colberg Calgary, AB Junior Boys 16 2:00pm 11A
Sam Cook Calgary , AB Juvenile Boys 25 2:00pm 16B
Liam Czirjak Rocky View County, AB Juvenile Boys 25 2:00pm 16B
Maciver Davis Sherwood Park , AB Juvenile Boys 26 2:00pm 17A
Raylee Denton Red Deer, AB U15 Girls 9 2:00pm 6A
Sophie Dhaliwal Calgary, AB 15-19 Girls 12 2:00pm 8B
Jeevin Dhaliwal Calgary , AB Bantam Boys 7 2:00pm 4B
Charlie Duchnij Airdrie, AB 15-19 Girls 11 2:00pm 8A
Owen Duniece Athabasca, AB Bantam Boys 5 2:00pm 3A
Ayden Duniece Athabasca, AB Junior Boys 14 2:00pm 9B
Brady Durkin Sylvan Lake, AB Juvenile Boys 27 2:00pm 18A
Grady Enyedy Drayton Valley, AB Juvenile Boys 22 2:00pm 15A
Connor Farkasdi Sherwood Park , AB Juvenile Boys 20 2:00pm 13A
Cade Farrow Cochrane , AB Juvenile Boys 27 2:00pm 18A
Noah Graham Calgary, AB Junior Boys 17 2:00pm 11B
Asher Gregory Red Deer, AB Bantam Boys 4 2:00pm 2B
Jeffrey Guo Calgary, AB Juvenile Boys 23 2:00pm 15B
Brooke Halbauer Edmonton, AB U15 Girls 8 2:00pm 5A
Max Hamel-Balaski Calgary , AB Bantam Boys 3 2:00pm 2A
Jeremy Hart Calgary, AB Junior Boys 19 2:00pm 13B
Malakai Heaton Fox Creek, AB Juvenile Boys 21 2:00pm 14A
Tyler Hennessy Calgary, AB Juvenile Boys 22 2:00pm 15A
Wyatt Hesse Edmonton, AB Bantam Boys 3 2:00pm 2A
Charlie Hinton Calgary , AB Juvenile Boys 20 2:00pm 13A
Grayson Hnydyk Grande Prairie , AB Juvenile Boys 26 2:00pm 17A
Ryder Holte Hughenden, AB Juvenile Boys 20 2:00pm 13A
Kyson Jones Calgary, AB Junior Boys 13 2:00pm 9A
Brody Katers Edmonton, AB Bantam Boys 6 2:00pm 4A
Matthew Keane Calgary, AB Juvenile Boys 28 2:00pm 18B
Noah Kehler Calgary, AB Junior Boys 18 2:00pm 12A
Sean Kelly Innisfail, AB Juvenile Boys 28 2:00pm 18B
Harrison Kiziak Fort Saskatchewan, AB Juvenile Boys 27 2:00pm 18A
Ethan Korbyl Red Deer County, AB Junior Boys 18 2:00pm 12A
Sydney Korbyl Red Deer County, AB U15 Girls 8 2:00pm 5A
Shylee Kostiuk Spruce Grove, AB U15 Girls 9 2:00pm 6A
Kaleia Kurylo Edmonton, AB U15 Girls 8 2:00pm 5A
Evan Lambert Strathmore, AB Juvenile Boys 27 2:00pm 18A
Cianna Law Calgary, AB 15-19 Girls 12 2:00pm 8B
Jacob Lin Calgary, AB Juvenile Boys 21 2:00pm 14A
Remi Lipon Sherwood Park, AB Juvenile Boys 23 2:00pm 15B
Emma Liu Edmonton, AB 15-19 Girls 12 2:00pm 8B
Payton Lofgren Calgary, AB 15-19 Girls 10 2:00pm 7A
Bennett Love Red Deer, AB Bantam Boys 6 2:00pm 4A
Zayne Lundstrom Red Deer, AB Junior Boys 15 2:00pm 10A
Ayden Ma Calgary, AB Bantam Boys 4 2:00pm 2B
Aaron MacKenzie Sherwood Park, AB Juvenile Boys 20 2:00pm 13A
Nicholas Marra Calgary, AB Juvenile Boys 25 2:00pm 16B
Braeden Marshall Calgary, AB Junior Boys 16 2:00pm 11A
Myles Marshall Edmonton, AB Juvenile Boys 22 2:00pm 15A
Easton McKinlay Bentley, AB Junior Boys 15 2:00pm 10A
Sam McLean Calgary, AB Juvenile Boys 28 2:00pm 18B
Hayden McManes Calgary, AB Juvenile Boys 24 2:00pm 16A
Jacob Miller Beaumont, AB Peewee Boys 1 2:00pm 1A
Harley Mohr Fort Saskatchewan , AB Junior Boys 13 2:00pm 9A
Jacob Natomagan Sylvan Lake, AB Bantam Boys 6 2:00pm 4A
Ali Norris Lethbridge, AB 15-19 Girls 10 2:00pm 7A
Jakob Northam Calgary , AB Junior Boys 15 2:00pm 10A
Edwin Park Bentley, AB Peewee Boys 2 2:00pm 1B
Nolan Park Calgary, AB Juvenile Boys 23 2:00pm 15B
Jadan Patel Airdrie , AB Junior Boys 19 2:00pm 13B
Spencer Pawluk Edmonton, AB Peewee Boys 1 2:00pm 1A
Rylan Pearson Drayton Valley , AB Juvenile Boys 21 2:00pm 14A
Jesse Pelletier Edmonton, AB Juvenile Boys 22 2:00pm 15A
Kate Pettersen Foothills, AB 15-19 Girls 12 2:00pm 8B
Jayden Popik Sherwood Park, AB Bantam Boys 7 2:00pm 4B
Russell Quinn St. Albert, AB Junior Boys 17 2:00pm 11B
Clyde David Lopez Radolla Fort McMurray, AB Peewee Boys 1 2:00pm 1A
Kohen Rea Red Deer, AB Junior Boys 17 2:00pm 11B
Lyndon Rea Red Deer, AB Bantam Boys 3 2:00pm 2A
Connor Riou Strathmore, AB Bantam Boys 7 2:00pm 4B
Parker Riou Strathmore, AB Junior Boys 18 2:00pm 12A
Brae Rogalczyk Innisfail, AB Juvenile Boys 28 2:00pm 18B
Nicole Rohr Camrose, AB 15-19 Girls 10 2:00pm 7A
Finn Sartison Calgary, AB Bantam Boys 5 2:00pm 3A
Avery Shadbolt Sylvan Lake, AB Junior Boys 14 2:00pm 9B
Lukas Shankaruk Sherwood Park , AB Juvenile Boys 25 2:00pm 16B
Bevan Sim St. Walburg, SK Junior Boys 14 2:00pm 9B
Ben Sinclair St. Albert, AB Junior Boys 19 2:00pm 13B
Casey Sliva Red Deer, AB Juvenile Boys 26 2:00pm 17A
Sam Stadnyk Okotoks, AB Junior Boys 15 2:00pm 10A
Ryan Steed Spruce Grove, AB Junior Boys 14 2:00pm 9B
Jett Taylor Calgary, AB Bantam Boys 5 2:00pm 3A
Kenny Taylor Edmonton, AB Junior Boys 19 2:00pm 13B
Cian Thubron Calgary, AB Juvenile Boys 24 2:00pm 16A
Kyra Tovee Calgary, AB 15-19 Girls 11 2:00pm 8A
Niko Tran Calgary, AB Peewee Boys 2 2:00pm 1B
Kade Trefanenko Spruce Grove, AB Juvenile Boys 24 2:00pm 16A
Logan Veno Red Deer, AB Junior Boys 13 2:00pm 9A
Cash Verjee Calgary, AB Junior Boys 17 2:00pm 11B
Liam Waites Calgary , AB Junior Boys 16 2:00pm 11A
Danielle Walker Spruce Grove, AB 15-19 Girls 11 2:00pm 8A
Gavin Wrathall Chestermere, AB Juvenile Boys 26 2:00pm 17A
Ethan Wytrychowski Calgary, AB Juvenile Boys 21 2:00pm 14A
Eric Yee Calgary, AB Juvenile Boys 24 2:00pm 16A