May 6-7, 2023
Estevan, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Caydin Karst | Assiniboia , SK | Peewee Boys | 1 | 9:00am | 1A |
Davin Karst | Assiniboia , SK | Junior Boys | 8 | 9:00am | 14A |
Hudson Heistad | Avonlea, SK | Juvenile Boys | 11 | 9:00am | 12A |
Chase Callaghan | Avonlea, SK | Juvenile Boys | 9 | 9:00am | 13A |
Carter Nelson | Avonlea, SK | Juvenile Boys | 10 | 9:00am | 13B |
Porter Barnett | Carlyle, SK | Junior Boys | 5 | 9:00am | 16A |
Ethan Hunter | Casa Rio, SK | Bantam Boys | 15 | 9:00am | 9A |
Oakley Langman-Scheidt | Deer Valley, SK | Juvenile Boys | 11 | 9:00am | 12A |
Marcus Cameron | Duck Lake , SK | Junior Boys | 7 | 9:00am | 15A |
Cruz Symons | Estevan, SK | Bantam Boys | 14 | 9:00am | 10A |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 8 | 9:00am | 14A |
Kieran Farden | Estevan, SK | Bantam Boys | 14 | 9:00am | 10A |
Jayden Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 15 | 9:00am | 9A |
Kaden Hanson | Estevan, SK | Juvenile Boys | 10 | 9:00am | 13B |
Isaac Frei | Gray, SK | Bantam Boys | 14 | 9:00am | 10A |
Wyatt Frei | Gray, SK | Juvenile Boys | 10 | 9:00am | 13B |
Tryce Wallin | Humboldt, SK | Bantam Boys | 14 | 9:00am | 10A |
Tylan Wallin | Humboldt, SK | Peewee Boys | 2 | 9:00am | 1B |
Winston Grayson | Kipling, SK | Junior Boys | 8 | 9:00am | 14A |
Tyler Powell | Melville, SK | Junior Boys | 6 | 9:00am | 16B |
Jackson Folliott | Moose Jaw , SK | Juvenile Boys | 11 | 9:00am | 12A |
Brendan Gerbrandt | Moose Jaw, SK | Junior Boys | 7 | 9:00am | 15A |
Austin Nesbitt | Pilot Butte, SK | Peewee Boys | 2 | 9:00am | 1B |
Hailey Thunderchild | Quinton. (Kawacatoose First Na, SK | 15-19 Girls | 4 | 9:00am | 17A |
Easton Ostrowka | Regina , SK | Junior Boys | 5 | 9:00am | 16A |
Tayla Perry | Regina , SK | U15 Girls | 4 | 9:00am | 17A |
Aiden Walker | Regina, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:00am | 12B |
Hallie Crozier | Regina, SK | 15-19 Girls | 3 | 9:00am | 18A |
Jordan Heller | Regina, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 11A |
Leighton Wurm | Regina, SK | Juvenile Boys | 9 | 9:00am | 13A |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Junior Boys | 8 | 9:00am | 14A |
Aricin Franklin | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 15 | 9:00am | 9A |
Carter Bell | Saskatoon, SK | Junior Boys | 7 | 9:00am | 15A |
Brady Guenther | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 11A |
Brody Sawchyn | Saskatoon, SK | Junior Boys | 6 | 9:00am | 16B |
Jack Maharaj | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 11A |
Griffin Blanch | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:00am | 12B |
Grace Odnokon | Saskatoon, SK | U15 Girls | 4 | 9:00am | 17A |
Nixon Maharaj | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 2 | 9:00am | 1B |
Bevan Sim | St. Walburg, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:00am | 12B |
Dade Bernatchez | Sucker River, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 11A |
Max Gehl | Swift Current, SK | Peewee Boys | 1 | 9:00am | 1A |
Xzethial Dueck | Swift Current , SK | Junior Boys | 5 | 9:00am | 16A |
Ryder Woods | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:00am | 12B |
Niya Friesen | Swift Current, SK | 15-19 Girls | 3 | 9:00am | 18A |
Jagger Bitz | Warman, SK | Junior Boys | 7 | 9:00am | 15A |
Nolan McDonald | Warman, SK | Junior Boys | 6 | 9:00am | 16B |
Brock Dorrance | Wawota, SK | Bantam Boys | 15 | 9:00am | 9A |
Ella Kozak | Yorkton, SK | 15-19 Girls | 3 | 9:00am | 18A |