June 24-25, 2023
Deer Valley, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Ryden Amberson | Regina , SK | Juvenile Boys | 12 | 9:45am | 10 |
Lane Annand | Nipawin, SK | Bantam Boys | 9 | 9:36am | 1 |
Porter Barnett | Carlyle, SK | Junior Boys | 24 | 10:39am | 10 |
Carter Bell | North Battleford, SK | Junior Boys | 22 | 10:30am | 10 |
Dade Bernatchez | Sucker River, SK | Juvenile Boys | 16 | 10:03am | 10 |
Jagger Bitz | Warman, SK | Junior Boys | 20 | 10:21am | 10 |
Chase Callaghan | Avonlea, SK | Juvenile Boys | 2 | 9:00am | 10 |
Marcus Cameron | Duck Lake , SK | Junior Boys | 28 | 10:57am | 10 |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 24 | 10:39am | 10 |
Jayden Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 9 | 9:36am | 1 |
Jordan Clancy | Bragg Creek, AB | Junior Boys | 28 | 10:57am | 10 |
Hallie Crozier | Regina, SK | 15-19 Girls | 23 | 10:39am | 1 |
Carter Degelman | Saskatoon, SK | Junior Boys | 26 | 10:48am | 10 |
Brock Dorrance | Wawota, SK | Bantam Boys | 15 | 10:03am | 1 |
Kieran Farden | Estevan, SK | Bantam Boys | 11 | 9:45am | 1 |
Jackson Folliott | Moose Jaw , SK | Juvenile Boys | 2 | 9:00am | 10 |
Aricin Franklin | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 19 | 10:21am | 1 |
Rylan Fraser | Saskatoon, SK | Junior Boys | 22 | 10:30am | 10 |
Wyatt Frei | Gray, SK | Juvenile Boys | 14 | 9:54am | 10 |
Niya Friesen | Swift Current, SK | 15-19 Girls | 21 | 10:30am | 1 |
Max Gehl | Swift Current, SK | Peewee Boys | 1 | 9:00am | 1 |
Brendan Gerbrandt | Moose Jaw, SK | Junior Boys | 24 | 10:39am | 10 |
Jaden Gregor | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 4 | 9:09am | 10 |
Brady Guenther | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 14 | 9:54am | 10 |
Kathy Han | Saskatoon, SK | U15 Girls | 27 | 10:57am | 1 |
Brayden Hattum | Buena Vista , SK | Junior Boys | 18 | 10:12am | 10 |
Elias Haukeness | Buena Vista, SK | Juvenile Boys | 6 | 9:18am | 10 |
Hudson Heistad | Avonlea, SK | Juvenile Boys | 10 | 9:36am | 10 |
Jordan Heller | Regina, SK | Juvenile Boys | 10 | 9:36am | 10 |
Cohen Hepburn | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 17 | 10:12am | 1 |
Ethan Hunter | Casa Rio, SK | Bantam Boys | 17 | 10:12am | 1 |
Olivia Johnson | Calgary, AB | U15 Girls | 29 | 11:06am | 1 |
Mya Johnson | Hudson Bay, SK | 15-19 Girls | 21 | 10:30am | 1 |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Bantam Boys | 19 | 10:21am | 1 |
Davin Karst | Assiniboia , SK | Junior Boys | 26 | 10:48am | 10 |
Caydin Karst | Assiniboia , SK | Peewee Boys | 5 | 9:18am | 1 |
Braeden Kozak | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 14 | 9:54am | 10 |
Kai Kriekle | Regina, SK | Bantam Boys | 13 | 9:54am | 1 |
Jun Lee | Regina, SK | Peewee Boys | 5 | 9:18am | 1 |
Yuna Lee | Regina, SK | U15 Girls | 29 | 11:06am | 1 |
Tina Liu | Warman, SK | U15 Girls | 25 | 10:48am | 1 |
Jack Maharaj | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 16 | 10:03am | 10 |
Nixon Maharaj | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 1 | 9:00am | 1 |
Oliver Matyczuk | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 6 | 9:18am | 10 |
Shae Maunula | North Battleford, SK | Bantam Boys | 19 | 10:21am | 1 |
Ayden Melsted | Wynyard, SK | Bantam Boys | 11 | 9:45am | 1 |
Miranda Merriman | La Ronge , SK | U15 Girls | 27 | 10:57am | 1 |
Kealy Mitchell | Regina, SK | U15 Girls | 25 | 10:48am | 1 |
Owyn Mullenix | Regina , SK | Bantam Boys | 7 | 9:27am | 1 |
Carter Nelson | Avonlea, SK | Juvenile Boys | 4 | 9:09am | 10 |
Solomon Ness | Saskatoon, SK | Junior Boys | 26 | 10:48am | 10 |
Ty Nochowny | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 3 | 9:09am | 1 |
Payton Oakden | Brandon, MB | 15-19 Girls | 23 | 10:39am | 1 |
Hunter Oakden | Brandon, MB | Bantam Boys | 17 | 10:12am | 1 |
Grace Odnokon | Saskatoon, SK | U15 Girls | 27 | 10:57am | 1 |
Kadyn Olfert | Swift Current, SK | Bantam Boys | 11 | 9:45am | 1 |
Easton Ostrowka | Regina , SK | Junior Boys | 18 | 10:12am | 10 |
Rylan O’Dow | Regina, SK | Bantam Boys | 9 | 9:36am | 1 |
Tayla Perry | Regina , SK | U15 Girls | 29 | 11:06am | 1 |
Tyler Powell | Melville, SK | Junior Boys | 22 | 10:30am | 10 |
Ayden Ross | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:45am | 10 |
Cody Ross | RM Of Dundurn, SK | Juvenile Boys | 6 | 9:18am | 10 |
Brody Sawchyn | Saskatoon, SK | Junior Boys | 28 | 10:57am | 10 |
Finn Silver | North Battleford, SK | Bantam Boys | 15 | 10:03am | 1 |
Bevan Sim | St. Walburg, SK | Juvenile Boys | 2 | 9:00am | 10 |
Ben Staines | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 10 | 9:36am | 10 |
Hunter Steeves | Regina , SK | Juvenile Boys | 8 | 9:27am | 10 |
Dalton Stephens | Craik, SK | Peewee Boys | 3 | 9:09am | 1 |
Cruz Symons | Estevan, SK | Bantam Boys | 13 | 9:54am | 1 |
Coben Taylor | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 8 | 9:27am | 10 |
Hailey Thunderchild | Quinton. (Kawacatoose First Na, SK | 15-19 Girls | 21 | 10:30am | 1 |
Logan Vermeulen | Regina, SK | Juvenile Boys | 4 | 9:09am | 10 |
Aiden Walker | Regina, SK | Juvenile Boys | 16 | 10:03am | 10 |
Tryce Wallin | Humboldt, SK | Bantam Boys | 13 | 9:54am | 1 |
Tylan Wallin | Humboldt, SK | Peewee Boys | 5 | 9:18am | 1 |
Chloe Wills | Kyle, SK | 15-19 Girls | 23 | 10:39am | 1 |
Jace Wills | Kyle, SK | Bantam Boys | 15 | 10:03am | 1 |
Eric Woodley | Moose Jaw, SK | Junior Boys | 20 | 10:21am | 10 |
Ryder Woods | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:45am | 10 |
Leighton Wurm | Regina, SK | Juvenile Boys | 8 | 9:27am | 10 |
Youran(Yoyo) Zhu | Saskatoon, SK | U15 Girls | 25 | 10:48am | 1 |