LOG IN
  User:   Pass:
Canada's #1 Junior Golf Tour

Canada's #1 Junior Golf Tour

The Road to College Golf, run exclusively by PGA Professionals

Tee Times

June 17-18, 2023
Stony Plain, AB

Name City Division Round 2
Grp Tee Time H #
Lorenzo Amendola St. Albert, AB Juvenile Boys 11 3:00pm 1
Angelo Amendola St. Albert, AB Junior Boys 19 4:12pm 1
Jalen Apedoe Calgary, AB Juvenile Boys 13 3:18pm 1
Brock Auclair Ponoka, AB Junior Boys 15 3:36pm 1
Erik Bennett Onoway , AB Bantam Boys 5 2:06pm 1
Payton Benneweis Edmonton, AB Junior Boys 20 4:21pm 1
Ethan Berardocco St. Albert, AB Juvenile Boys 10 2:51pm 1
Daniel Boyle Edmonton, AB Junior Boys 18 4:03pm 1
Owen Bruins Medicine Hat, AB Juvenile Boys 14 3:27pm 1
Jacob Burlet Edmonton, AB Junior Boys 15 3:36pm 1
Julianne Burlet Edmonton, AB 15-19 Girls 1 1:30pm 1
Nathaniel Burrows Calgary, AB Bantam Boys 4 1:57pm 1
Dani Castro Schwab Edmonton, AB Juvenile Boys 8 2:33pm 1
Jordan Clancy Bragg Creek, AB Junior Boys 17 3:54pm 1
Evan Couch Spruce Grove, AB Junior Boys 19 4:12pm 1
Brayden Dachwitz Edmonton , AB Juvenile Boys 8 2:33pm 1
Maciver Davis Sherwood Park , AB Juvenile Boys 9 2:42pm 1
Jensen Dawes Drayton Valley, AB Junior Boys 19 4:12pm 1
Rhea Deo Edmonton, AB U15 Girls 3 1:48pm 1
Hayden Desmarais Edmonton, AB 15-19 Girls 2 1:39pm 1
LukeChai Edge Stony Plain, AB Peewee Boys 4 1:57pm 1
Makena Fleming Calgary , AB 15-19 Girls 2 1:39pm 1
Aricin Franklin Saskatoon, SK Bantam Boys 7 2:24pm 1
Tye Georgeson Grande Prairie, AB Junior Boys 18 4:03pm 1
Brendan Gerbrandt Moose Jaw, SK Junior Boys 15 3:36pm 1
Becker Gilewich Edmonton, AB Juvenile Boys 13 3:18pm 1
Evan Goplin Edmonton, AB Juvenile Boys 14 3:27pm 1
Christian Hansen Okotoks, AB Junior Boys 20 4:21pm 1
Peter Hlushak Spruce Grove, AB Juvenile Boys 13 3:18pm 1
Danika Horcica Edmonton, AB U15 Girls 1 1:30pm 1
Ethan Howes Fort Saskatchewan, AB Junior Boys 20 4:21pm 1
Austin Hughes Edmonton, AB Junior Boys 20 4:21pm 1
Nicholas Janmohamed Edmonton , AB Junior Boys 17 3:54pm 1
Yutong Ji Winnipeg, MB 15-19 Girls 1 1:30pm 1
Olivia Johnson Calgary, AB U15 Girls 3 1:48pm 1
Ryan Johnson Calgary, AB Bantam Boys 7 2:24pm 1
Devilliers Jonker Edmonton, AB Juvenile Boys 8 2:33pm 1
Ben Kantor Edmonton, AB Junior Boys 15 3:36pm 1
Jay Kary Wetaskiwin, AB Bantam Boys 5 2:06pm 1
Matthew Keane Calgary, AB Juvenile Boys 14 3:27pm 1
Hayden King Medicine Hat, AB Junior Boys 17 3:54pm 1
Harrison Kiziak Fort Saskatchewan, AB Bantam Boys 7 2:24pm 1
Shylee Kostiuk Spruce Grove, AB U15 Girls 2 1:39pm 1
Evan Lambert Strathmore, AB Juvenile Boys 9 2:42pm 1
Jeffrey Langford Edmonton, AB Juvenile Boys 11 3:00pm 1
Chase Lassman Parkland County, AB Juvenile Boys 14 3:27pm 1
Theo Lau Edmonton, AB Juvenile Boys 12 3:09pm 1
Malkin Letendre Alexis Nakota Sioux Nation, AB Juvenile Boys 13 3:18pm 1
Scott Levey Edmonton, AB Junior Boys 18 4:03pm 1
Jacob Lin Calgary, AB Bantam Boys 6 2:15pm 1
Will Long Spruce Grove, AB Junior Boys 16 3:45pm 1
Zayne Lundstrom Red Deer, AB Juvenile Boys 8 2:33pm 1
Colleen Macdonald Calgary, AB 15-19 Girls 3 1:48pm 1
Luke MacDonald Calgary, AB Bantam Boys 5 2:06pm 1
James McDade Edmonton, AB Junior Boys 17 3:54pm 1
Kade McGowan Red Deer, AB Juvenile Boys 11 3:00pm 1
Easton McKinlay Bentley, AB Juvenile Boys 12 3:09pm 1
Massimo Naccarato Edmonton, AB Junior Boys 16 3:45pm 1
Jacob Natomagan Sylvan Lake, AB Peewee Boys 4 1:57pm 1
Jesse Pelletier Edmonton, AB Juvenile Boys 12 3:09pm 1
Nathan Piers Edmonton, AB Junior Boys 19 4:12pm 1
Jayden Popik Sherwood Park, AB Bantam Boys 6 2:15pm 1
Russell Quinn St. Albert, AB Juvenile Boys 12 3:09pm 1
Nicole Rohr Camrose, AB 15-19 Girls 3 1:48pm 1
Camilla Ruesga Calgary, AB U15 Girls 1 1:30pm 1
Liam Salacki Edmonton, AB Juvenile Boys 10 2:51pm 1
Jace Shannon Forestburg, AB Junior Boys 16 3:45pm 1
Casey Sliva Red Deer, AB Juvenile Boys 10 2:51pm 1
Chase Strang Airdrie, AB Bantam Boys 7 2:24pm 1
Kian Switzer Edson, AB Juvenile Boys 11 3:00pm 1
Tanner Visser Edmonton, AB Junior Boys 16 3:45pm 1
Brady Wagner Sherwood Park, AB Bantam Boys 6 2:15pm 1
Connor Wenig Camrose, AB Junior Boys 18 4:03pm 1
Joseph Wilson Calgary, AB Juvenile Boys 9 2:42pm 1
Judah Wurtz Fort Saskatchewan, AB Bantam Boys 6 2:15pm 1
Harley Zaporosky Yellowhead County, AB Juvenile Boys 10 2:51pm 1