May 13-14, 2023
Red Deer County, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Chase Strang | Airdrie, AB | Bantam Boys | 26 | 2:00pm | 14B |
Carter McDermid | Airdrie, AB | Junior Boys | 8 | 2:00pm | 5A |
Easton McKinlay | Bentley, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 8B |
Brett Jones | Calgary, AB | Junior Boys | 8 | 2:00pm | 5A |
Aidan Fong | Calgary, AB | Junior Boys | 5 | 2:00pm | 3A |
Connor Cameron | Calgary, AB | Junior Boys | 5 | 2:00pm | 3A |
Nathaniel Burrows | Calgary, AB | Bantam Boys | 21 | 2:00pm | 12A |
Aastha Savadatti | Calgary, AB | 15-19 Girls | 28 | 2:00pm | 16A |
Charlie Gillespie | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 2:00pm | 11B |
Evan Evaskavich | Calgary, AB | Bantam Boys | 23 | 2:00pm | 13A |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | 15-19 Girls | 28 | 2:00pm | 16A |
Ryan Gillis | Calgary, AB | Junior Boys | 9 | 2:00pm | 5B |
Jalen Apedoe | Calgary, AB | Juvenile Boys | 1 | 2:00pm | 1A |
Cash Verjee | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7A |
Payton Lofgren | Calgary, AB | 15-19 Girls | 28 | 2:00pm | 16A |
Luca Marengo | Calgary, AB | Bantam Boys | 25 | 2:00pm | 14A |
Nicholas Marra | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7A |
Kali Yeske | Calgary, AB | U15 Girls | 32 | 2:00pm | 18B |
Colby Adams | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 8B |
Kole Myhra | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 10B |
Jon Vinge | Calgary, AB | Junior Boys | 9 | 2:00pm | 5B |
Hayden McManes | Calgary, AB | Bantam Boys | 22 | 2:00pm | 12B |
Olivia Johnson | Calgary, AB | U15 Girls | 32 | 2:00pm | 18B |
Sela Ogada | Calgary, AB | U15 Girls | 31 | 2:00pm | 18A |
Solomon Decksheimer | Calgary, AB | Junior Boys | 7 | 2:00pm | 4A |
Jared Code | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 2:00pm | 11B |
Thomas Jacobsen | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10A |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Bantam Boys | 24 | 2:00pm | 13B |
Lucas Horvath | Calgary, AB | Bantam Boys | 21 | 2:00pm | 12A |
Cashe McNabb | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10A |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Bantam Boys | 25 | 2:00pm | 14A |
Jack Vicq | Calgary, AB | Junior Boys | 8 | 2:00pm | 5A |
Nico Neuteboom | Calgary, AB | Junior Boys | 1 | 2:00pm | 1A |
Tobias Buffam | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 2:00pm | 11A |
Tyler Kidd | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 8B |
Colin Doherty | Calgary, AB | Junior Boys | 1 | 2:00pm | 1A |
Mateo Kern | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 2:00pm | 11B |
Sam Cook | Calgary , AB | Bantam Boys | 24 | 2:00pm | 13B |
Graydyn Swanson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 6A |
Kohen Yeske | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 9A |
Graysen Collins | Calgary, AB | Junior Boys | 5 | 2:00pm | 3A |
Kelan Dhanani | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 2:00pm | 11A |
Markus Chondronikolis | Calgary, AB | Junior Boys | 1 | 2:00pm | 1A |
Ethan Horvath | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7A |
Christopher Colberg | Calgary, AB | Junior Boys | 2 | 2:00pm | 1B |
Luke MacDonald | Calgary, AB | Bantam Boys | 23 | 2:00pm | 13A |
Mac Andrekson | Calgary, AB | Junior Boys | 7 | 2:00pm | 4A |
Zaiden Dennis | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8A |
Issac Riep | Canmore, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 9A |
Cody Schatzmann | Canmore, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 6A |
Ronan Steel | Canmore, AB | Junior Boys | 6 | 2:00pm | 3B |
Aliyah Hull | Chestermere, AB | U15 Girls | 32 | 2:00pm | 18B |
Declan Abrahams | Cochrane, AB | Junior Boys | 2 | 2:00pm | 1B |
Cade Farrow | Cochrane , AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 8B |
Aubrie Shapkin | Cochrane, AB | 15-19 Girls | 27 | 2:00pm | 15A |
Coen Lane | Cochrane, AB | Bantam Boys | 23 | 2:00pm | 13A |
Matthew Mayowski | Drayton Valley, AB | Junior Boys | 3 | 2:00pm | 2A |
Jensen Dawes | Drayton Valley, AB | Junior Boys | 3 | 2:00pm | 2A |
Ben Kantor | Edmonton, AB | Junior Boys | 2 | 2:00pm | 1B |
Becker Gilewich | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 19 | 2:00pm | 11A |
Kenny Taylor | Edmonton, AB | Junior Boys | 5 | 2:00pm | 3A |
Payton Benneweis | Edmonton, AB | Junior Boys | 4 | 2:00pm | 2B |
Dani Castro Schwab | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 6A |
Nathan Piers | Edmonton, AB | Junior Boys | 7 | 2:00pm | 4A |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Junior Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Ellie Johnson | Edmonton, AB | U15 Girls | 30 | 2:00pm | 17A |
Eva Hogue | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 28 | 2:00pm | 16A |
Theo Lau | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8A |
Daniel Boyle | Edmonton, AB | Junior Boys | 3 | 2:00pm | 2A |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Junior Boys | 4 | 2:00pm | 2B |
Scott Levey | Edmonton, AB | Junior Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Jesse Pelletier | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 7B |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10A |
Nicholas Janmohamed | Edmonton , AB | Junior Boys | 4 | 2:00pm | 2B |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Junior Boys | 8 | 2:00pm | 5A |
Judah Wurtz | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 24 | 2:00pm | 13B |
Harrison Kiziak | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 26 | 2:00pm | 14B |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Bantam Boys | 26 | 2:00pm | 14B |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Junior Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Christian Flick | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 9A |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 19 | 2:00pm | 11A |
Sean Kelly | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 7B |
Kye Fisher | Leduc, AB | Junior Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Seth Murphy | Lethbridge, AB | Junior Boys | 6 | 2:00pm | 3B |
Tristan Howes | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 22 | 2:00pm | 12B |
Grace Murphy | Lethbridge, AB | U15 Girls | 30 | 2:00pm | 17A |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Junior Boys | 9 | 2:00pm | 5B |
Erik Petersen | Okotoks, AB | Peewee Boys | 21 | 2:00pm | 12A |
Bodey Billehaug | Okotoks, AB | Junior Boys | 2 | 2:00pm | 1B |
Bennett Love | Red Deer, AB | Bantam Boys | 26 | 2:00pm | 14B |
Michael Song | Red Deer, AB | Junior Boys | 7 | 2:00pm | 4A |
Raylee Denton | Red Deer, AB | U15 Girls | 30 | 2:00pm | 17A |
Kade McGowan | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 7B |
Casey Sliva | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10A |
Zayne Lundstrom | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 6A |
Sydney Korbyl | Red Deer County, AB | U15 Girls | 29 | 2:00pm | 16B |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Junior Boys | 4 | 2:00pm | 2B |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | U15 Girls | 32 | 2:00pm | 18B |
Ryker Flikinger | Rocky Mountain House, AB | Junior Boys | 3 | 2:00pm | 2A |
Mataya Hampson | Rocky View County, AB | 15-19 Girls | 27 | 2:00pm | 15A |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Junior Boys | 9 | 2:00pm | 5B |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 24 | 2:00pm | 13B |
Liam Czirjak | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 10B |
Lucas Sturgeon | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 25 | 2:00pm | 14A |
Jack Maharaj | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 10B |
Grace Odnokon | Saskatoon, SK | U15 Girls | 31 | 2:00pm | 18A |
Jayden Popik | Sherwood Park, AB | Bantam Boys | 23 | 2:00pm | 13A |
Maciver Davis | Sherwood Park , AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8A |
Kasha Petasky | Sherwood Park, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 7B |
Brady Wagner | Sherwood Park, AB | Bantam Boys | 25 | 2:00pm | 14A |
Seth Mottershead-Yee | Spruce Grove , AB | Junior Boys | 6 | 2:00pm | 3B |
Evan Couch | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 6 | 2:00pm | 3B |
Shylee Kostiuk | Spruce Grove, AB | U15 Girls | 31 | 2:00pm | 18A |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 9A |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 20 | 2:00pm | 11B |
Evan Lambert | Strathmore, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8A |
Avery Shadbolt | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 10B |
Coryn Tardif | Sylvan Lake, AB | 15-19 Girls | 27 | 2:00pm | 15A |
Emma Ziniuk | The Woodlands, TX | U15 Girls | 29 | 2:00pm | 16B |
Olivia Ziniuk | The Woodlands, TX | U15 Girls | 29 | 2:00pm | 16B |
Jay Kary | Wetaskiwin, AB | Bantam Boys | 22 | 2:00pm | 12B |
Harley Zaporosky | Yellowhead County, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7A |