July 16-17, 2022
Milton, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Liam Ampil | Brampton, ON | Peewee Boys | 1 | 12:05pm | 1 |
Sébastien Fortin | Woodstock, ON | Peewee Boys | 1 | 12:05pm | 1 |
Dustin Zhao | Maple, ON | Peewee Boys | 1 | 12:05pm | 1 |
Nathan Dai | North York, ON | Peewee Boys | 2 | 12:14pm | 1 |
Karuna Doulat | Brampton, ON | Peewee Boys | 2 | 12:14pm | 1 |
James Krula | Mississauga, ON | Peewee Boys | 2 | 12:14pm | 1 |
Owen Fong | Toronto, ON | Peewee Boys | 2 | 12:14pm | 1 |
Oscar Lin | Markham, ON | Peewee Boys | 3 | 12:23pm | 1 |
Joseph Totino | Toronto, ON | Peewee Boys | 3 | 12:23pm | 1 |
Justin Chu | North York, ON | Peewee Boys | 3 | 12:23pm | 1 |
Terrence Deng | Toronto, ON | Peewee Boys | 3 | 12:23pm | 1 |
Joey Kuschei | Burlington, ON | Bantam Boys | 4 | 12:32pm | 1 |
Onnik Ayvazian | Cambridge, ON | Bantam Boys | 4 | 12:32pm | 1 |
Cooper Pope | Saugeen Shores, ON | Bantam Boys | 4 | 12:32pm | 1 |
Ryan Morita | Mississauga, ON | Bantam Boys | 5 | 12:41pm | 1 |
Lucas Sartor | Thorold, ON | Bantam Boys | 5 | 12:41pm | 1 |
Brayden Bosmans | Mississauga, ON | Bantam Boys | 5 | 12:41pm | 1 |
Tristan Zhang | Toronto, ON | Bantam Boys | 5 | 12:41pm | 1 |
Charles Wang | Richmond Hill, ON | Bantam Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Edward Li | Markham, ON | Bantam Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
John Yang | North York, ON | Bantam Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Darren Truong | Mississauga , ON | Bantam Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Nathan Le-Nguyen | Toronto, ON | Bantam Boys | 7 | 12:59pm | 1 |
Will Hindemit | Erin, ON | Bantam Boys | 7 | 12:59pm | 1 |
Rainer Bulau | Aurora , ON | Bantam Boys | 7 | 12:59pm | 1 |
Max Li | Richmond Hill, ON | Bantam Boys | 7 | 12:59pm | 1 |
Spencer Shropshire | Ramara, ON | Bantam Boys | 8 | 1:08pm | 1 |
Nolan Butler | Caledon, ON | Bantam Boys | 8 | 1:08pm | 1 |
Kris Gopisetty | Mississauga , ON | Bantam Boys | 8 | 1:08pm | 1 |
Andy Dai | Markham, ON | Bantam Boys | 8 | 1:08pm | 1 |
Adrian Arruda | Oakville, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:17pm | 1 |
Ethan Fong | Toronto, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:17pm | 1 |
Tyler Colwill | Oakville, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:17pm | 1 |
Harrison Jones | Bracebridge, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:17pm | 1 |
Seth Carroll | Shedden, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:26pm | 1 |
Neel Shah | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:26pm | 1 |
Keagan Hackney | Strathroy, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:26pm | 1 |
Paolo Miceli | Vaughan, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:26pm | 1 |
Colton Palmer | Milton, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:35pm | 1 |
Kieran Moyle | Snow Valley, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:35pm | 1 |
Matthew Sehgal | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:35pm | 1 |
Sanyog Surana | Oakville, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:35pm | 1 |
Carl-Hanns Arndt | Oakville, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:44pm | 1 |
Jake Wojtowicz | Burlington, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:44pm | 1 |
Ryan Dallimore | Burlington, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:44pm | 1 |
Suyog Surana | Oakville, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:44pm | 1 |
Lundon Hadley | Barrie, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:53pm | 1 |
Adley Abols | Toronto, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:53pm | 1 |
William Dai | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:53pm | 1 |
Robert (Cooper) Joyce | Etobicoke, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:53pm | 1 |
Bailey Kennedy | Guelph, ON | Juvenile Boys | 14 | 2:02pm | 1 |
Michael Collett | Bracebridge, ON | Juvenile Boys | 14 | 2:02pm | 1 |
Rylan Hall | Stratford, ON | Juvenile Boys | 14 | 2:02pm | 1 |
Spencer Cranley | Napanee, ON | Juvenile Boys | 14 | 2:02pm | 1 |
Sean Silang | Mississauga, ON | Junior Boys | 15 | 2:11pm | 1 |
Minjae Park | Oakville , ON | Junior Boys | 15 | 2:11pm | 1 |
Owen Sartor | Thorold, ON | Junior Boys | 15 | 2:11pm | 1 |
Kieran Stubbs | Alliston, ON | Junior Boys | 15 | 2:11pm | 1 |
Christian Rotundo | Thorold, ON | Junior Boys | 16 | 2:20pm | 1 |
Logan Hackney | Strathroy, ON | Junior Boys | 16 | 2:20pm | 1 |
Anthony Sartor | Thorold, ON | Junior Boys | 16 | 2:20pm | 1 |
Ryan Spenler | Dundas, ON | Junior Boys | 17 | 2:29pm | 1 |
Kaylan Lecompte | Guelph, ON | Junior Boys | 17 | 2:29pm | 1 |
Samuel Smoljan | Toronto, ON | Junior Boys | 17 | 2:29pm | 1 |
Noah Channell | Woodbridge, ON | Junior Boys | 17 | 2:29pm | 1 |
Dilshan Wirasinghe | Oakville, ON | Junior Boys | 18 | 2:38pm | 1 |
Sean He-Zimmerman | Mississauga, ON | Junior Boys | 18 | 2:38pm | 1 |
Simon Moir | London, ON | Junior Boys | 18 | 2:38pm | 1 |
Luke Hoorntje | Oakville, ON | Junior Boys | 18 | 2:38pm | 1 |
Benjamin Hebert | Thorold, ON | Junior Boys | 19 | 2:47pm | 1 |
Noah Ahrens | Lucan, ON | Junior Boys | 19 | 2:47pm | 1 |
Ryan Dorais | Kitchener, ON | Junior Boys | 19 | 2:47pm | 1 |
Owen Mailhot | Whitby, ON | Junior Boys | 19 | 2:47pm | 1 |
Alissa Lawrence | Oakville, ON | U15 Girls | 20 | 2:56pm | 1 |
Kassandra Rombouts | Florence, ON | U15 Girls | 20 | 2:56pm | 1 |
Keisha Han | Toronto, ON | U15 Girls | 20 | 2:56pm | 1 |
Xinyun Ye | Oakville, ON | U15 Girls | 21 | 3:05pm | 1 |
Sophia Liu | North York, ON | U15 Girls | 21 | 3:05pm | 1 |
Katherine Hou | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 21 | 3:05pm | 1 |
Kaprice Park | Oakville, ON | U15 Girls | 21 | 3:05pm | 1 |
Olivea Pope | Saugeen Shores, ON | 15-19 Girls | 22 | 3:14pm | 1 |
Astoria Yen | Toronto, ON | 15-19 Girls | 22 | 3:14pm | 1 |
Kayla Black | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 22 | 3:14pm | 1 |
Nobelle Park | Oakville, ON | 15-19 Girls | 23 | 3:23pm | 1 |
Bridget Yu | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 23 | 3:23pm | 1 |
Francesca Ampil | Brampton, ON | 15-19 Girls | 23 | 3:23pm | 1 |
Sadie Wu | Toronto, ON | 15-19 Girls | 23 | 3:23pm | 1 |