July 2-3, 2022
Estevan, SK
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Ella Kozak | Yorkton, SK | 15-19 Girls | 1 | 8:30am | 1A |
Hallie Crozier | Regina, SK | 15-19 Girls | 1 | 8:30am | 1A |
Chloe Wills | Kyle, SK | U15 Girls | 2 | 8:30am | 1B |
Niya Friesen | Swift Current, SK | U15 Girls | 2 | 8:30am | 1B |
Ada Dillon | Onion Lake, SK | U15 Girls | 3 | 8:30am | 2B |
Sarah Henderson | Saskatoon , SK | U15 Girls | 3 | 8:30am | 2B |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Junior Boys | 4 | 8:30am | 2A |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Junior Boys | 4 | 8:30am | 2A |
Davin Karst | Assiniboia , SK | Junior Boys | 4 | 8:30am | 2A |
Mathias Hamming | Regina, SK | Junior Boys | 5 | 8:30am | 3A |
Myles Johnson | Martensville, SK | Junior Boys | 5 | 8:30am | 3A |
Easton Brown | Saskatoon, SK | Junior Boys | 5 | 8:30am | 3A |
Joshua Silverson | Regina, SK | Junior Boys | 6 | 8:30am | 3B |
Harry Guo | Saskatoon, SK | Junior Boys | 6 | 8:30am | 3B |
Winston Grayson | Kipling, SK | Junior Boys | 6 | 8:30am | 3B |
Marcus Cameron | Duck Lake , SK | Junior Boys | 7 | 8:30am | 4 |
Carter Timmerman | LeRoy, SK | Junior Boys | 7 | 8:30am | 4 |
Nathan Matechuk | Yorkton, SK | Junior Boys | 7 | 8:30am | 4 |
Logan Babey | Saskatoon, SK | Junior Boys | 8 | 8:30am | 5 |
Grayson Dakis | Regina , SK | Junior Boys | 8 | 8:30am | 5 |
Connor Spencer | Estevan, SK | Junior Boys | 8 | 8:30am | 5 |
Oly Zintel | Saskatoon, SK | Junior Boys | 9 | 8:30am | 6 |
Davin Bourassa | Radville, SK | Junior Boys | 9 | 8:30am | 6 |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 9 | 8:30am | 6 |
Charlie Belton | Pense, SK | Junior Boys | 10 | 8:30am | 7 |
Theoren West | Wawota, SK | Junior Boys | 10 | 8:30am | 7 |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 10 | 8:30am | 7 |
Ethan Candow | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 11 | 8:30am | 8 |
Noah Pigott | Meadow Lake, SK | Juvenile Boys | 11 | 8:30am | 8 |
Logan Lenz | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 11 | 8:30am | 8 |
Walker Cote | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 11 | 8:30am | 8 |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 12 | 8:30am | 9B |
Casey Brown | Regina, SK | Juvenile Boys | 12 | 8:30am | 9B |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Juvenile Boys | 12 | 8:30am | 9B |
Kerr Cudmore | Wawota, SK | Juvenile Boys | 13 | 8:30am | 9A |
Cameron Schwab | Maple Creek, SK | Juvenile Boys | 13 | 8:30am | 9A |
Bevan Sim | St. Walburg, SK | Juvenile Boys | 13 | 8:30am | 9A |
Hudson Heistad | Avonlea, SK | Juvenile Boys | 14 | 8:30am | 10 |
Yishak (Shak) Klippenstine | Regina, SK | Juvenile Boys | 14 | 8:30am | 10 |
Brendan Gerbrandt | Moose Jaw, SK | Juvenile Boys | 14 | 8:30am | 10 |
Dade Bernatchez | Sucker River, SK | Juvenile Boys | 15 | 8:30am | 11 |
Porter Barnett | Carlyle, SK | Juvenile Boys | 15 | 8:30am | 11 |
Jordan Heller | Regina, SK | Juvenile Boys | 15 | 8:30am | 11 |
Ryder Woods | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 16 | 8:30am | 12 |
Ben Staines | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 16 | 8:30am | 12 |
Jackson Folliott | Moose Jaw , SK | Juvenile Boys | 16 | 8:30am | 12 |
Chase Callaghan | Avonlea, SK | Bantam Boys | 17 | 8:30am | 13 |
Jayden Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 17 | 8:30am | 13 |
Jack Maharaj | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 18 | 8:30am | 14 |
Hunter Steeves | Regina , SK | Bantam Boys | 18 | 8:30am | 14 |
Cole Silverson | Regina, SK | Bantam Boys | 19 | 8:30am | 15 |
Cody Ross | RM Of Dundurn, SK | Bantam Boys | 19 | 8:30am | 15 |
Tryce Wallin | Humboldt, SK | Bantam Boys | 19 | 8:30am | 15 |
Ayden Ross | Swift Current, SK | Bantam Boys | 20 | 8:30am | 16A |
Coben Taylor | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 20 | 8:30am | 16A |
Kai Kriekle | Regina, SK | Bantam Boys | 20 | 8:30am | 16A |
Kale Bolme | Yorkton, SK | Peewee Boys | 21 | 8:30am | 16B |
Hunter Oakden | Brandon, MB | Peewee Boys | 21 | 8:30am | 16B |
Beckett Gust | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 21 | 8:30am | 16B |
Ryan Mosher | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 22 | 8:30am | 17 |
Elias Haukeness | Buena Vista, SK | Bantam Boys | 22 | 8:30am | 17 |
Aiden Walker | Regina, SK | Bantam Boys | 22 | 8:30am | 17 |
Shae Maunula | North Battleford, SK | Peewee Boys | 23 | 8:30am | 18 |
Jace Wills | Kyle, SK | Peewee Boys | 23 | 8:30am | 18 |
Austin Nesbitt | Pilot Butte, SK | Peewee Boys | 23 | 8:30am | 18 |