September 3-4, 2022
Sylvan Lake, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Declan Abrahams | Cochrane, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 9A |
Stavros Argiris | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 2:00pm | 8A |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Peewee Boys | 6 | 2:00pm | 5A |
Brayden Arnott | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 10A |
Brock Auclair | Ponoka, AB | Junior Boys | 17 | 2:00pm | 14A |
Chase Bachand | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 12A |
Ian Bavis | Dead Man's Flats, AB | Bantam Boys | 8 | 2:00pm | 7A |
Erik Bennett | Onoway , AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 6A |
Dekin Benson | Pinelake, AB | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 16A |
Connor Cameron | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 2:00pm | 14A |
Jack Chidlaw | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 2:00pm | 15A |
Sam Cook | Calgary , AB | Bantam Boys | 9 | 2:00pm | 8A |
Massimo Crow | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 11A |
Maciver Davis | Sherwood Park , AB | Bantam Boys | 8 | 2:00pm | 7A |
Jensen Dawes | Drayton Valley, AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 17A |
Eyosias Derech | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 12B |
Evan Evaskavich | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 8B |
Ryker Flikinger | Rocky Mountain House, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 18A |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 12B |
Malcolm Garritty | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 10A |
Tye Georgeson | Grande Prairie, AB | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 16A |
Jake Gococo | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 9A |
Charles Greaves | Banff , AB | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 8B |
Colby Halwa | Thorsby, AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 17A |
Eva Hogue | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 4 | 2:00pm | 3A |
Riley Hyciek | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 2:00pm | 2B |
Tessa Ion | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 2:00pm | 4A |
Ela Jones | Kincardine , ON | 15-19 Girls | 5 | 2:00pm | 4A |
Mateo Kern | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 13A |
Anna Kibria | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 4 | 2:00pm | 3A |
Harrison Kiziak | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 9 | 2:00pm | 8A |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 12A |
Shylee Kostiuk | Spruce Grove, AB | U15 Girls | 2 | 2:00pm | 2B |
Jayla Kucy | Camrose, AB | 15-19 Girls | 5 | 2:00pm | 4A |
Cameron Lailey | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 2:00pm | 7A |
Branden Lailey | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 11A |
Mason Larocque | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 9A |
Chase Lassman | Parkland County, AB | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 8B |
Scott Levey | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 12A |
Emma Liu | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 4 | 2:00pm | 3A |
Bradley Loewen | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 6A |
Ottavio Lutterotti | Lethbridge , AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 12B |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | U15 Girls | 1 | 2:00pm | 1A |
Matthew Mayowski | Drayton Valley, AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 17A |
Hayden McManes | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 6A |
Cashe McNabb | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 13A |
Connor McQuiston | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 2:00pm | 15A |
Charlotte Mix | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 2:00pm | 1A |
Kole Myhra | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 8B |
Massimo Naccarato | Edmonton, AB | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 16A |
Ryan Nagel | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 12A |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 6 | 2:00pm | 5A |
Cole Phillips | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 13A |
Nathan Piers | Edmonton, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 18A |
Reid Poulsen | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 2:00pm | 14A |
Felicia Ramsay | Fort McMurray , AB | 15-19 Girls | 3 | 2:00pm | 2A |
Kohen Rea | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 11A |
Taryn Sanderson | Champion, AB | 15-19 Girls | 3 | 2:00pm | 2A |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 18A |
Rien Solodan | Canmore, AB | 15-19 Girls | 3 | 2:00pm | 2A |
Colton Stadnyk | Canmore, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 12B |
David Stang | Leduc, AB | Junior Boys | 18 | 2:00pm | 15A |
Ronan Steel | Canmore, AB | Junior Boys | 20 | 2:00pm | 17A |
Chase Strang | Airdrie, AB | Peewee Boys | 6 | 2:00pm | 5A |
Coryn Tardif | Sylvan Lake, AB | U15 Girls | 2 | 2:00pm | 2B |
Hannah Thomas | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 2:00pm | 1A |
Trae Verjee | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 18A |
Cash Verjee | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 10A |