July 7-8, 2022
Kelowna, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Tierra Elchuk | Kelowna, BC | U15 Girls | 2 | 9:00am | 1B |
Jiarui Song | Delta, BC | U15 Girls | 1 | 9:00am | 1A |
Olivia Johnson | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 9:00am | 1B |
Grace Murphy | Lethbridge, AB | U15 Girls | 1 | 9:00am | 1A |
Mataya Hampson | Rocky View County, AB | U15 Girls | 2 | 9:00am | 1B |
Darwyn Kormany | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 3 | 9:00am | 2A |
Selina Kong | West Kelowna, BC | 15-19 Girls | 5 | 9:00am | 3A |
Caitlin Pederson | Toronto, ON | 15-19 Girls | 3 | 9:00am | 2A |
Jessica Ng | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 6 | 9:00am | 3B |
Hannah Nicholson | Montgomery, TX | 15-19 Girls | 4 | 9:00am | 2B |
Thea Phillips | West Kelowna, BC | 15-19 Girls | 4 | 9:00am | 2B |
Brooke Tombs | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 5 | 9:00am | 3A |
Rien Solodan | Canmore, AB | 15-19 Girls | 3 | 9:00am | 2A |
Khushee Mangat | Surrey, BC | 15-19 Girls | 6 | 9:00am | 3B |
Lauren Nedo | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 5 | 9:00am | 3A |
Mya Rowan | Sherwood Park, AB | 15-19 Girls | 6 | 9:00am | 3B |
Payton Maffioli | Grand Forks , BC | 15-19 Girls | 4 | 9:00am | 2B |
Ethan Zhong | Surrey, BC | Peewee Boys | 8 | 9:00am | 5A |
Tyson Valk | North Vancouver, BC | Peewee Boys | 8 | 9:00am | 5A |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 7 | 9:00am | 4 |
Jayden H X Zhu | Surrey, BC | Peewee Boys | 8 | 9:00am | 5A |
Kobe Menzies | Coldstream, BC | Peewee Boys | 7 | 9:00am | 4 |
Luke Traverse | Revelstoke, BC | Peewee Boys | 7 | 9:00am | 4 |
Imran Cavas | Vancouver, BC | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 6B |
Joshua Laverdiere | Kelowna, BC | Bantam Boys | 13 | 9:00am | 7B |
Sean Xie | Surrey, BC | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 6A |
Benson Qiu | Kelowna, BC | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 6A |
George ZiHe Liu | Surrey, BC | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 6B |
Henry Sutherland | Kelowna, BC | Bantam Boys | 13 | 9:00am | 7B |
Kole Myhra | Calgary, AB | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 7A |
Jaden August | Pitt Meadows, BC | Bantam Boys | 13 | 9:00am | 7B |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 7A |
Kingsley Duong | Kelowna, BC | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 6A |
Sting Zhang | Victoria, BC | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 7A |
Finley Dober | Kelowna, BC | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 6B |
Eshaun Grewal | Kelowna, BC | Bantam Boys | 9 | 9:00am | 5B |
Christopher Thomson | Kelowna, BC | Bantam Boys | 13 | 9:00am | 7B |
Samuel Hager | Kelowna, BC | Bantam Boys | 9 | 9:00am | 5B |
Jace Demman | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 8B |
David Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 9A |
Kyle Dale | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 20 | 9:00am | 11A |
Logan Hippsley | Surrey, BC | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 9B |
Austin Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 21 | 9:00am | 11B |
Kohen Rea | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 9B |
Callum Sutton-Macmillan | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 8B |
Lachlan Bibby-Fox | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 18 | 9:00am | 10A |
Max Hager | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 8B |
Beckett Johnson | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 9A |
Seth Murphy | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 19 | 9:00am | 10B |
Emil Liddell | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 18 | 9:00am | 10A |
Adrian Roberts | Rossland, BC | Juvenile Boys | 19 | 9:00am | 10B |
Ryan Vest | Vernon, BC | Juvenile Boys | 21 | 9:00am | 11B |
Joshua Garrison | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 8A |
Emerson Bronsema | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 18 | 9:00am | 10A |
Mitchell Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 21 | 9:00am | 11B |
James Coxford | Langley, BC | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 9B |
Owen Crockett | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 20 | 9:00am | 11A |
Jack Colhoun | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 9A |
Jonathan Gong | Surrey, BC | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 8A |
Malcolm Garritty | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 8A |
Gavin Giesbrecht | Surrey, BC | Juvenile Boys | 19 | 9:00am | 10B |
Stefan Wojdanski | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 21 | 9:00am | 11B |
Oakley Mayner | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 20 | 9:00am | 11A |
Brandon Guiel | Langley, BC | Junior Boys | 25 | 9:00am | 16B |
Blake Reimer | Edmonton, AB | Junior Boys | 27 | 9:00am | 17B |
Jack Talstra | Langley, BC | Junior Boys | 23 | 9:00am | 12B |
Ryan Burns | Abbotsford, BC | Junior Boys | 26 | 9:00am | 17A |
Eli Harris | Kelowna, BC | Junior Boys | 29 | 9:00am | 18B |
Jackson Gilbert | Kelowna, BC | Junior Boys | 28 | 9:00am | 18A |
Oliver Parlee | Langley, BC | Junior Boys | 24 | 9:00am | 16A |
Noah Barnum | Kelowna, BC | Junior Boys | 25 | 9:00am | 16B |
Luke Schaal | Invermere, BC | Junior Boys | 26 | 9:00am | 17A |
Domenic Carteri | Vancouver, BC | Junior Boys | 23 | 9:00am | 12B |
Brandon Gratton | Edmonton, AB | Junior Boys | 24 | 9:00am | 16A |
Luke Spencer | Vancouver, BC | Junior Boys | 25 | 9:00am | 16B |
Denby Carswell | Burnaby, BC | Junior Boys | 29 | 9:00am | 18B |
Nathan Mullin | Kelowna , BC | Junior Boys | 22 | 9:00am | 12A |
Avery Myers | Victoria, BC | Junior Boys | 26 | 9:00am | 17A |
Jaden Snitynsky | Vernon, BC | Junior Boys | 23 | 9:00am | 12B |
Wyatt Bishop | Dunmore , AB | Junior Boys | 27 | 9:00am | 17B |
Josh Glover | Kamloops, BC | Junior Boys | 22 | 9:00am | 12A |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 9:00am | 12A |
Cameron Bibby-Fox | Kelowna, BC | Junior Boys | 28 | 9:00am | 18A |
Hayden Lazeo | Abbotsford, BC | Junior Boys | 29 | 9:00am | 18B |
Tanner Sheridan | Kelowna, BC | Junior Boys | 24 | 9:00am | 16A |
Sirrus Adolph | Lillooet, BC | Junior Boys | 28 | 9:00am | 18A |
Maximilano Leggett | Colina, XX | Junior Boys | 27 | 9:00am | 17B |