August 3-4, 2021
Turner Valley, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jadan Patel | Airdrie , AB | Juvenile Boys | 5 | 12:48pm | 1 |
Charles Greaves | Banff , AB | Bantam Boys | 20 | 1:51pm | 10 |
Jordon Seney | Blackie, AB | Junior Boys | 17 | 1:42pm | 1 |
Jordan Clancy | Bragg Creek, AB | Junior Boys | 19 | 1:51pm | 1 |
Thijs Van Lankvelt | Brandon, MB | Junior Boys | 15 | 1:33pm | 1 |
Karl Daniel Reyes | Calgary , AB | Junior Boys | 19 | 1:51pm | 1 |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Peewee Boys | 8 | 12:57pm | 10 |
Jon Vinge | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:15pm | 1 |
Jadyn Gracie | Calgary , AB | 15-19 Girls | 10 | 1:06pm | 10 |
Carla Van Remmen | Calgary, AB | 15-19 Girls | 12 | 1:15pm | 10 |
Emily Cornwall | Calgary, AB | 15-19 Girls | 14 | 1:24pm | 10 |
Trae Verjee | Calgary, AB | Junior Boys | 15 | 1:33pm | 1 |
Aiden Koch | Calgary, AB | Junior Boys | 15 | 1:33pm | 1 |
Evan Evaskavich | Calgary, AB | Peewee Boys | 8 | 12:57pm | 10 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:15pm | 1 |
Kali Yeske | Calgary, AB | U15 Girls | 4 | 12:39pm | 10 |
Tobias Buffam | Calgary, AB | Bantam Boys | 22 | 2:00pm | 10 |
Iain Smiley | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 2:09pm | 1 |
Jeremy Hart | Calgary, AB | Juvenile Boys | 5 | 12:48pm | 1 |
Mac Andrekson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:06pm | 1 |
Olivia Johnson | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 12:30pm | 10 |
Cameron Beaton | Calgary, AB | Junior Boys | 13 | 1:24pm | 1 |
Tom Dyack | Calgary, AB | Bantam Boys | 22 | 2:00pm | 10 |
Aastha Savadatti | Calgary, AB | 15-19 Girls | 16 | 1:33pm | 10 |
Tate MacKenzie | Calgary, AB | Bantam Boys | 18 | 1:42pm | 10 |
Georgia Barr | Calgary, AB | 15-19 Girls | 16 | 1:33pm | 10 |
Charlie Gillespie | Calgary, AB | Bantam Boys | 24 | 2:09pm | 10 |
Sebastian Berube | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 12:57pm | 1 |
Graysen Collins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 12:57pm | 1 |
Sawyer Farris | Calgary, AB | Junior Boys | 13 | 1:24pm | 1 |
Desmond White | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:06pm | 1 |
Tyler Houston | Calgary, AB | Juvenile Boys | 3 | 12:39pm | 1 |
Kyle Schwartz | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 1:42pm | 1 |
Kye Krall | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 2:09pm | 1 |
Tessa Ion | Calgary, AB | 15-19 Girls | 14 | 1:24pm | 10 |
Lucas Ortega | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 1:51pm | 1 |
Noah Bibby | Calgary, AB | Juvenile Boys | 3 | 12:39pm | 1 |
Jack Colhoun | Calgary, AB | Juvenile Boys | 3 | 12:39pm | 1 |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Peewee Boys | 8 | 12:57pm | 10 |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:15pm | 1 |
Kristine Dixon | Calgary, AB | 15-19 Girls | 10 | 1:06pm | 10 |
Kohen Yeske | Calgary, AB | Bantam Boys | 22 | 2:00pm | 10 |
Colton Moscato | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 1 |
Brynne Davies | Calgary, AB | 15-19 Girls | 16 | 1:33pm | 10 |
Jackson Styranka | Calgary, AB | Junior Boys | 15 | 1:33pm | 1 |
Ryan Gillis | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 12:57pm | 1 |
Cassandra Ogden | Calgary, AB | 15-19 Girls | 12 | 1:15pm | 10 |
Kylin Fraser | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 1:42pm | 1 |
Jake Gococo | Calgary, AB | Bantam Boys | 18 | 1:42pm | 10 |
Neige Dunn | Calgary, AB | 15-19 Girls | 10 | 1:06pm | 10 |
Edie Nicholson | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 12:30pm | 10 |
Mateo Kern | Calgary, AB | Bantam Boys | 24 | 2:09pm | 10 |
Jack Seeger | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:06pm | 1 |
Will Heavisides | Calgary, AB | Juvenile Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Ronan Steel | Canmore, AB | Junior Boys | 19 | 1:51pm | 1 |
Aliyah Hull | Chestermere, AB | U15 Girls | 2 | 12:30pm | 10 |
Roan Crowe | Claresholm, AB | Juvenile Boys | 5 | 12:48pm | 1 |
Jonace Johnson | Cranbrook, BC | Junior Boys | 23 | 2:09pm | 1 |
Anna Kibria | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 12 | 1:15pm | 10 |
Cole Serdachny | Edmonton, AB | Bantam Boys | 20 | 1:51pm | 10 |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Nolan House | Foothills, AB | Bantam Boys | 20 | 1:51pm | 10 |
Tucker Lynch | Fort McMurray, AB | Peewee Boys | 6 | 12:48pm | 10 |
Christian Flick | Heritage Pointe, AB | Bantam Boys | 24 | 2:09pm | 10 |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:15pm | 1 |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Peewee Boys | 8 | 12:57pm | 10 |
Jack Francis | Heritage Pointe, AB | Junior Boys | 17 | 1:42pm | 1 |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Bantam Boys | 22 | 2:00pm | 10 |
Brooke Tombs | Kelowna, BC | U15 Girls | 4 | 12:39pm | 10 |
Brayden Abbott | La Salle, MB | Junior Boys | 13 | 1:24pm | 1 |
Cole Tweit | Langdon, AB | Juvenile Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Tristan Howes | Lethbridge, AB | Peewee Boys | 6 | 12:48pm | 10 |
Massimo Crow | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Junior Boys | 23 | 2:09pm | 1 |
Chase Lassman | Parkland County, AB | Bantam Boys | 24 | 2:09pm | 10 |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Bantam Boys | 18 | 1:42pm | 10 |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 1 |
Eileen Park | Red Deer, AB | U15 Girls | 4 | 12:39pm | 10 |
Brady DeBoice | Redcliff, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 1 |
Liam Czirjak | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 18 | 1:42pm | 10 |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:06pm | 1 |
Solomon Ness | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 3 | 12:39pm | 1 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 1 |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 6 | 12:48pm | 10 |
Alanna Makarchuk | Taber, AB | 15-19 Girls | 14 | 1:24pm | 10 |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Bantam Boys | 20 | 1:51pm | 10 |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 5 | 12:48pm | 1 |
Lucas Hughes | Weyburn, SK | Juvenile Boys | 7 | 12:57pm | 1 |