LOG IN
  User:   Pass:
Canada's most-played Junior Golf Tour

Canada's most-played Junior Golf Tour

The Road to College Golf, run exclusively by PGA Professionals

Tee Times

June 12-13, 2021
Stony Plain, AB

Name City Division Round 2
Grp Tee Time H #
Mark Abunaga Edmonton, AB Junior Boys 10 2:51pm 1
Lorenzo Amendola St. Albert, AB Bantam Boys 8 2:33pm 1
Adam Amiri Edmonton, AB Junior Boys 19 4:12pm 1
Shay Anderson Stettler, AB Junior Boys 18 4:03pm 1
Ryan Badger Edmonton, AB Bantam Boys 7 2:24pm 1
Ben Bagley Canmore, AB Junior Boys 18 4:03pm 1
Kennedy Bailey-Borges Sherwood Park, AB Junior Boys 18 4:03pm 1
Zoe Banack Yellowhead County, AB 15-19 Girls 4 1:57pm 1
Brett Barnes Edmonton, AB Bantam Boys 6 2:15pm 1
Cameron Beaton Calgary, AB Junior Boys 17 3:54pm 1
Payton Benneweis Edmonton, AB Juvenile Boys 14 3:27pm 1
Cole Bergheim Red Deer, AB Junior Boys 19 4:12pm 1
Sydney Bisgrove Calgary, AB 15-19 Girls 4 1:57pm 1
Daniel Boyle Edmonton, AB Juvenile Boys 13 3:18pm 1
Jaden Bradshaw Calgary, AB Junior Boys 18 4:03pm 1
Sam Bratvold Medicine Hat, AB Junior Boys 21 4:30pm 1
Brooke Brezovski St Albert, AB 15-19 Girls 5 2:06pm 1
Belle Brezovski St Albert, AB 15-19 Girls 5 2:06pm 1
Jenna Bruggeman Edmonton, AB 15-19 Girls 5 2:06pm 1
Tate Bruggeman Edmonton, AB Juvenile Boys 16 3:45pm 1
Reid Casavant Westlock, AB Junior Boys 20 4:21pm 1
Evan Couch Spruce Grove, AB Juvenile Boys 11 3:00pm 1
Roan Crowe Claresholm, AB Juvenile Boys 10 2:51pm 1
Maciver Davis Sherwood Park , AB Bantam Boys 6 2:15pm 1
Raylee Denton Red Deer, AB U15 Girls 2 1:39pm 1
Neige Dunn Calgary, AB 15-19 Girls 4 1:57pm 1
Kye Fisher Leduc, AB Juvenile Boys 16 3:45pm 1
Ryan Garbutt Edmonton, AB Juvenile Boys 13 3:18pm 1
Christian Hansen Okotoks, AB Junior Boys 21 4:30pm 1
Zachary Haydamack Rocky View County, AB Juvenile Boys 16 3:45pm 1
Peter Hlushak Spruce Grove, AB Bantam Boys 9 2:42pm 1
Jason Hogue Edmonton, AB Bantam Boys 6 2:15pm 1
Easton Hopkins Calgary, AB Juvenile Boys 12 3:09pm 1
Tyler Houston Calgary, AB Juvenile Boys 14 3:27pm 1
Ethan Howes Fort Saskatchewan, AB Juvenile Boys 16 3:45pm 1
Brett Jones Calgary, AB Juvenile Boys 13 3:18pm 1
Mateo Kern Calgary, AB Bantam Boys 9 2:42pm 1
Sahaj Klair Edmonton, AB Juvenile Boys 15 3:36pm 1
Ethan Korbyl Red Deer County, AB Juvenile Boys 13 3:18pm 1
Kye Krall Calgary, AB Junior Boys 17 3:54pm 1
Jayla Kucy Camrose, AB 15-19 Girls 5 2:06pm 1
Devin Kucy Camrose, AB Junior Boys 20 4:21pm 1
Connor Kurysh Spruce Grove, AB Junior Boys 21 4:30pm 1
Mason Larocque Edmonton, AB Juvenile Boys 10 2:51pm 1
Chase Lassman Parkland County, AB Bantam Boys 7 2:24pm 1
Scott Levey Edmonton, AB Juvenile Boys 15 3:36pm 1
Samantha Lin Edmonton, AB U15 Girls 2 1:39pm 1
Emma Liu Edmonton, AB U15 Girls 3 1:48pm 1
Benjamin Lovrod Grande Prairie, AB Junior Boys 20 4:21pm 1
Spence Matson Lethbridge, AB Junior Boys 19 4:12pm 1
Matthew Mayowski Drayton Valley, AB Juvenile Boys 15 3:36pm 1
Seth Mottershead-Yee Spruce Grove, AB Juvenile Boys 15 3:36pm 1
Massimo Naccarato Edmonton, AB Juvenile Boys 11 3:00pm 1
Jacob Natomagan Sylvan Lake, AB Peewee Boys 1 1:30pm 1
Solomon Ness Saskatoon, SK Juvenile Boys 11 3:00pm 1
Cassandra Ogden Calgary, AB 15-19 Girls 2 1:39pm 1
Eileen Park Red Deer, AB U15 Girls 3 1:48pm 1
Nathan Piers Edmonton, AB Juvenile Boys 14 3:27pm 1
Chase Popowich Sturgeon County, AB Juvenile Boys 10 2:51pm 1
Russell Quinn Wainwright, AB Bantam Boys 9 2:42pm 1
Blake Reimer Edmonton, AB Junior Boys 19 4:12pm 1
Jesse Roessler GRANDE PRAIRIE, AB Bantam Boys 8 2:33pm 1
Brae Rogalczyk Innisfail, AB Bantam Boys 8 2:33pm 1
Nicole Rohr Camrose, AB U15 Girls 3 1:48pm 1
Gabrielle Roznicki Calgary, AB 15-19 Girls 2 1:39pm 1
Luke Scheck Grande Prairie, AB Juvenile Boys 12 3:09pm 1
Alex Scheck Grande Prairie, AB Juvenile Boys 11 3:00pm 1
Cole Serdachny Edmonton, AB Bantam Boys 9 2:42pm 1
Kalee Seto Edmonton, AB 15-19 Girls 4 1:57pm 1
Kobee Seto Edmonton, AB Bantam Boys 7 2:24pm 1
Jace Shannon Forestburg, AB Juvenile Boys 12 3:09pm 1
Saahir Sharma Edmonton, AB Bantam Boys 6 2:15pm 1
Zane Sheldon Grande Prairie , AB Junior Boys 17 3:54pm 1
Ronan Steel Canmore, AB Junior Boys 17 3:54pm 1
Lucas Sturgeon Saskatoon, SK Peewee Boys 1 1:30pm 1
Alessandra Sundquist Calgary, AB U15 Girls 3 1:48pm 1
Kenny Taylor Edmonton, AB Juvenile Boys 12 3:09pm 1
Jon Vinge Calgary, AB Juvenile Boys 14 3:27pm 1
Brady Wagner Sherwood Park, AB Peewee Boys 1 1:30pm 1
Trent Wesley Lethbridge, AB Peewee Boys 1 1:30pm 1
Jackson Wesley Lethbridge, AB Bantam Boys 8 2:33pm 1
Ethan Wilson St Albert, AB Junior Boys 21 4:30pm 1
Rory Wutzke Camrose, AB Junior Boys 20 4:21pm 1
Jason Yih Edmonton, AB Bantam Boys 7 2:24pm 1