LOG IN
  User:   Pass:
Canada's most-played Junior Golf Tour

Canada's most-played Junior Golf Tour

The Road to College Golf, run exclusively by PGA Professionals

Tee Times

June 19-20, 2021
Carstairs, AB

Name City Division Round 2
Grp Tee Time H #
Mark Abunaga Edmonton, AB Junior Boys 14 12:57pm 1
Lorenzo Amendola St. Albert, AB Bantam Boys 5 11:36am 1
MacGregor Andrekson Calgary, AB Juvenile Boys 20 1:51pm 1
Jayden Arnold Calgary, AB Peewee Boys 2 11:09am 1
Leyton Arthur Calgary, AB Bantam Boys 5 11:36am 1
Ben Bagley Canmore, AB Junior Boys 24 2:27pm 1
Kennedy Bailey-Borges Sherwood Park, AB Junior Boys 23 2:18pm 1
Clea Baylis Calgary, AB 15-19 Girls 8 12:03pm 1
Sebastian Berube Calgary, AB Juvenile Boys 17 1:24pm 1
Sydney Bisgrove Calgary, AB 15-19 Girls 13 12:48pm 1
Kenzie Bowers Calgary, AB U15 Girls 9 12:12pm 1
Jaden Bradshaw Calgary, AB Junior Boys 22 2:09pm 1
Sam Bratvold Medicine Hat, AB Junior Boys 26 2:45pm 1
Belle Brezovski St Albert, AB 15-19 Girls 11 12:30pm 1
Tate Bruggeman Edmonton, AB Juvenile Boys 19 1:42pm 1
Tobias Buffam Calgary, AB Bantam Boys 7 11:54am 1
Jade Carter Calgary, AB 15-19 Girls 12 12:39pm 1
Reid Casavant Westlock, AB Junior Boys 24 2:27pm 1
Jared Code Calgary, AB Bantam Boys 7 11:54am 1
Carys Code Calgary, AB 15-19 Girls 13 12:48pm 1
Carter Code Calgary, AB Junior Boys 27 2:54pm 1
Graysen Collins Calgary, AB Juvenile Boys 21 2:00pm 1
Emily Cornwall Calgary, AB 15-19 Girls 12 12:39pm 1
Connor Czirjak Calgary, AB Juvenile Boys 21 2:00pm 1
Liam Czirjak Calgary, AB Bantam Boys 6 11:45am 1
Brynne Davies Calgary, AB 15-19 Girls 12 12:39pm 1
Solomon Decksheimer Calgary, AB Juvenile Boys 16 1:15pm 1
Raylee Denton Red Deer, AB U15 Girls 8 12:03pm 1
Kristine Dixon Calgary, AB 15-19 Girls 11 12:30pm 1
Brady Durkin Sylvan Lake, AB Bantam Boys 6 11:45am 1
Tom Dyack Calgary, AB Bantam Boys 4 11:27am 1
Evan Evaskavich Calgary, AB Peewee Boys 2 11:09am 1
Jackson Fabris Strathmore, AB Peewee Boys 1 11:00am 1
Kye Fisher Leduc, AB Juvenile Boys 18 1:33pm 1
Ryan Garbutt Edmonton, AB Juvenile Boys 16 1:15pm 1
Kane Gerrard Red Deer County, AB Bantam Boys 3 11:18am 1
Ryan Gillis Calgary, AB Juvenile Boys 19 1:42pm 1
Serin Girard Red Deer, AB U15 Girls 10 12:21pm 1
Jadyn Gracie Calgary , AB 15-19 Girls 8 12:03pm 1
Logan Graf Sylvan Lake, AB Junior Boys 28 3:03pm 1
Justin Gunderson Calgary, AB Juvenile Boys 15 1:06pm 1
Christian Hansen Okotoks, AB Junior Boys 23 2:18pm 1
Jordan Harvey Calgary, AB U15 Girls 9 12:12pm 1
Zachary Haydamack Rocky View County, AB Juvenile Boys 20 1:51pm 1
Easton Hopkins Calgary, AB Juvenile Boys 19 1:42pm 1
Nolan House Foothills, AB Bantam Boys 4 11:27am 1
Ethan Howes Fort Saskatchewan, AB Juvenile Boys 20 1:51pm 1
Aliyah Hull Chestermere, AB U15 Girls 10 12:21pm 1
Rory Huycke Calgary, AB Junior Boys 25 2:36pm 1
Tessa Ion Calgary, AB 15-19 Girls 11 12:30pm 1
Rhett Irwin Calgary, AB Juvenile Boys 16 1:15pm 1
Ryan Johnson Calgary, AB Peewee Boys 2 11:09am 1
Olivia Johnson Calgary, AB U15 Girls 9 12:12pm 1
Brett Jones Calgary, AB Juvenile Boys 18 1:33pm 1
Aneesh Kaura Calgary, AB Juvenile Boys 21 2:00pm 1
Joe Kelly Innisfail, AB Junior Boys 27 2:54pm 1
Sahaj Klair Edmonton, AB Juvenile Boys 19 1:42pm 1
Ethan Korbyl Red Deer County, AB Juvenile Boys 15 1:06pm 1
Kye Krall Calgary, AB Junior Boys 24 2:27pm 1
Devin Kucy Camrose, AB Junior Boys 22 2:09pm 1
Jayla Kucy Camrose, AB 15-19 Girls 13 12:48pm 1
Cameron Lailey Calgary, AB Peewee Boys 1 11:00am 1
Branden Lailey Calgary, AB Juvenile Boys 15 1:06pm 1
Chase Lassman Parkland County, AB Bantam Boys 7 11:54am 1
Bradley Loewen Calgary, AB Bantam Boys 3 11:18am 1
Tate MacKenzie Calgary, AB Bantam Boys 4 11:27am 1
Georgia MacKenzie Calgary, AB 15-19 Girls 11 12:30pm 1
Alex Makarchuk Taber, AB Juvenile Boys 14 12:57pm 1
Spence Matson Lethbridge, AB Junior Boys 26 2:45pm 1
Paxton Maxwell Magrath, AB Junior Boys 25 2:36pm 1
Matthew Mayowski Drayton Valley, AB Juvenile Boys 17 1:24pm 1
Morgan Mcinnis Carstairs, AB U15 Girls 8 12:03pm 1
Zach Moulaison Carstairs , AB Juvenile Boys 17 1:24pm 1
Seth Murphy Lethbridge, AB Juvenile Boys 14 12:57pm 1
Jacob Natomagan Sylvan Lake, AB Peewee Boys 1 11:00am 1
Alex Nekich Lethbridge, AB Junior Boys 24 2:27pm 1
Nicholas Newton Calgary, AB Juvenile Boys 20 1:51pm 1
Edie Nicholson Calgary, AB U15 Girls 9 12:12pm 1
Karson Ong-Padilla Calgary, AB Junior Boys 27 2:54pm 1
Carter Papp Calgary, AB Juvenile Boys 15 1:06pm 1
Eileen Park Red Deer, AB U15 Girls 10 12:21pm 1
Colin Pasitney St. Paul , AB Junior Boys 25 2:36pm 1
Nathan Piers Edmonton, AB Juvenile Boys 17 1:24pm 1
Russell Quinn Wainwright, AB Bantam Boys 4 11:27am 1
Blake Reimer Edmonton, AB Junior Boys 28 3:03pm 1
Nicholas Rimmer Edmonton, AB Junior Boys 28 3:03pm 1
Brae Rogalczyk Innisfail, AB Bantam Boys 6 11:45am 1
Guillermo Salazar Waskesiu, SK Junior Boys 27 2:54pm 1
Aastha Savadatti Calgary, AB 15-19 Girls 13 12:48pm 1
Kyle Schwartz Calgary, AB Junior Boys 22 2:09pm 1
Nikko Sebjanic Calgary , AB Junior Boys 26 2:45pm 1
Jack Seeger Calgary, AB Juvenile Boys 18 1:33pm 1
Kalee Seto Edmonton, AB 15-19 Girls 12 12:39pm 1
Avery Shadbolt Sylvan Lake, AB Bantam Boys 5 11:36am 1
Jace Shannon Forestburg, AB Juvenile Boys 18 1:33pm 1
Saahir Sharma Edmonton, AB Bantam Boys 5 11:36am 1
Iain Smiley Calgary, AB Junior Boys 26 2:45pm 1
Garnett Smith Arrowwood, AB Bantam Boys 3 11:18am 1
Michael Seungyun Song Red Deer, AB Juvenile Boys 14 12:57pm 1
Jackson Styranka Calgary, AB Junior Boys 23 2:18pm 1
Josiah Tong Heritage Pointe, AB Juvenile Boys 21 2:00pm 1
Solomon Tong Heritage Pointe, AB Peewee Boys 2 11:09am 1
Braeden Van Dusen Lethbridge, AB Junior Boys 25 2:36pm 1
Trae Verjee Calgary, AB Junior Boys 22 2:09pm 1
Jack Vicq Calgary, AB Juvenile Boys 16 1:15pm 1
Duncan Vicq Calgary, AB Bantam Boys 3 11:18am 1
Jackson Wesley Lethbridge, AB Bantam Boys 6 11:45am 1
Ethan Wilson St Albert, AB Junior Boys 28 3:03pm 1
Rory Wutzke Camrose, AB Junior Boys 23 2:18pm 1
Kali Yeske Calgary, AB U15 Girls 10 12:21pm 1
Kohen Yeske Calgary, AB Bantam Boys 7 11:54am 1