August 10, 2020
Brampton, ON
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Kingston MacPherson | Aurora, ON | Boys 8U | 10 | 2:21pm | 1 |
Marley Dupuis | Barrie, ON | Girls 11-12 | 8 | 2:03pm | 1 |
Karuna Doulat | Brampton, ON | Boys 9-10 | 7 | 1:54pm | 1 |
Alex Stone | Burlington, ON | Boys 11-12 | 5 | 1:36pm | 1 |
Alexis Card | Cambridge, ON | Girls 9-10 | 11 | 2:30pm | 1 |
Sutton Meier | Conestogo, ON | Boys 11-12 | 2 | 1:09pm | 1 |
Will Hindemit | Erin, ON | Boys 11-12 | 2 | 1:09pm | 1 |
Hudson Kelahear | Etobicoke, ON | Boys 11-12 | 3 | 1:18pm | 1 |
Ben Julie | Fenwick, ON | Boys 11-12 | 1 | 1:00pm | 1 |
Tate Reddick | Guelph, ON | Boys 11-12 | 5 | 1:36pm | 1 |
Calvin Cahill | Guelph, ON | Boys 11-12 | 1 | 1:00pm | 1 |
Dimitri Grieb | Guelph, ON | Boys 11-12 | 2 | 1:09pm | 1 |
Ryan Boone | Kitchener , ON | Boys 11-12 | 4 | 1:27pm | 1 |
Nolan Schaefer | Kitchener, ON | Boys 9-10 | 7 | 1:54pm | 1 |
Vasili Gianakas | Kleinburg, ON | Boys 11-12 | 1 | 1:00pm | 1 |
Bryce Burridge | London , ON | Boys 9-10 | 6 | 1:45pm | 1 |
Dustin Zhao | Maple, ON | Boys 9-10 | 6 | 1:45pm | 1 |
Bruce Wang | Markham , ON | Boys 8U | 10 | 2:21pm | 1 |
Michelle Chu | Markham, ON | Girls 11-12 | 8 | 2:03pm | 1 |
Saige Sandhu | Mississauga, ON | Girls 11-12 | 8 | 2:03pm | 1 |
Ryan Morita | Mississauga, ON | Boys 11-12 | 5 | 1:36pm | 1 |
Brayden Bosmans | Mississauga, ON | Boys 11-12 | 3 | 1:18pm | 1 |
Ellen Wang | Mississauga, ON | Girls 11-12 | 9 | 2:12pm | 1 |
Krisline Truong | Mississauga , ON | Girls 9-10 | 12 | 2:39pm | 1 |
James Krula | Mississauga, ON | Boys 9-10 | 6 | 1:45pm | 1 |
Darren Truong | Mississauga , ON | Boys 11-12 | 1 | 1:00pm | 1 |
Sumair Singh | Mississauga, ON | Boys 11-12 | 2 | 1:09pm | 1 |
Evelyn Li | Mississauga, ON | Girls 9-10 | 12 | 2:39pm | 1 |
Faith Donoghue | North York, ON | Girls 9-10 | 11 | 2:30pm | 1 |
Jacob Gilpin | Oakville, ON | Boys 11-12 | 3 | 1:18pm | 1 |
Nobelle Park | Oakville, ON | Girls 9-10 | 11 | 2:30pm | 1 |
Kaprice Park | Oakville, ON | Girls 9-10 | 12 | 2:39pm | 1 |
Chais Mesenchuk | Orangeville, ON | Boys 11-12 | 4 | 1:27pm | 1 |
Tyler Tipping | Orangeville , ON | Boys 11-12 | 4 | 1:27pm | 1 |
Charlotte Black | Paris, ON | Girls 8U | 9 | 2:12pm | 1 |
Spencer Shropshire | Ramara, ON | Boys 11-12 | 5 | 1:36pm | 1 |
Kaeleigh Chung | Richmond Hill, ON | Girls 8U | 9 | 2:12pm | 1 |
Rosalynn Liu | Toronto, ON | Girls 11-12 | 8 | 2:03pm | 1 |
Lucas Gilbart | Toronto , ON | Boys 11-12 | 4 | 1:27pm | 1 |
Terrence Deng | Toronto, ON | Boys 9-10 | 7 | 1:54pm | 1 |
Ava Gilbart | Toronto, ON | Girls 9-10 | 11 | 2:30pm | 1 |
Parker MacMillan | Tottenham, ON | Boys 11-12 | 3 | 1:18pm | 1 |
Kieran Small | Uxbridge, ON | Boys 9-10 | 7 | 1:54pm | 1 |
Avery Hess | Waterloo, ON | Girls 11-12 | 9 | 2:12pm | 1 |
Mason Garant | Windsor, ON | Boys 8U | 10 | 2:21pm | 1 |