July 12, 2020
Calgary, AB
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Adam Ait | High River, AB | Boys 11-12 | 3 | 2:16pm | 1 |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Boys 9-10 | 7 | 2:48pm | 1 |
Elle Banister | Calgary, AB | Girls 9-10 | 11 | 3:20pm | 1 |
Owen Borggard | Calgary, AB | Boys 11-12 | 2 | 2:08pm | 1 |
Brodie Breault | Calgary, AB | Boys 8U | 10 | 3:12pm | 1 |
Paige Cockwill | Saskatoon, SK | Girls 11-12 | 9 | 3:04pm | 1 |
Liam Czirjak | Rocky View County, AB | Boys 11-12 | 4 | 2:24pm | 1 |
Raylee Denton | Red Deer, AB | Girls 9-10 | 12 | 3:28pm | 1 |
Ayden Eyamie | Calgary, AB | Boys 11-12 | 3 | 2:16pm | 1 |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Boys 11-12 | 3 | 2:16pm | 1 |
Justin Fergusson | Calgary, AB | Boys 9-10 | 5 | 2:32pm | 1 |
Kane Gerrard | Red Deer County, AB | Boys 11-12 | 4 | 2:24pm | 1 |
Serin Girard | Richmond , BC | Girls 9-10 | 12 | 3:28pm | 1 |
Charles Greaves | Banff , AB | Boys 11-12 | 2 | 2:08pm | 1 |
Sullivan Groom | St Albert, AB | Boys 9-10 | 7 | 2:48pm | 1 |
Stacie Hansen | Okotoks, AB | Girls 11-12 | 9 | 3:04pm | 1 |
Jase Hansen | Magrath, AB | Boys 8U | 10 | 3:12pm | 1 |
Macsen Hempstead | Banff, AB | Boys 11-12 | 2 | 2:08pm | 1 |
Tyler Hennessy | Calgary, AB | Boys 11-12 | 4 | 2:24pm | 1 |
Aliyah Hull | Chestermere, AB | Girls 11-12 | 8 | 2:56pm | 1 |
Olivia Johnson | Calgary, AB | Girls 11-12 | 8 | 2:56pm | 1 |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Boys 11-12 | 2 | 2:08pm | 1 |
Mason Kuryvial | Taber, AB | Boys 9-10 | 5 | 2:32pm | 1 |
Cameron Lailey | Calgary, AB | Boys 11-12 | 1 | 2:00pm | 1 |
Max Lang | Calgary, AB | Boys 11-12 | 1 | 2:00pm | 1 |
Jasmine Lazzari | Calgary, AB | Girls 9-10 | 12 | 3:28pm | 1 |
Justine Leon | Calgary, AB | Girls 9-10 | 11 | 3:20pm | 1 |
Ashton Leung | Calgary, AB | Boys 11-12 | 3 | 2:16pm | 1 |
Alex Lo | Calgary, AB | Boys 9-10 | 7 | 2:48pm | 1 |
Bradley Loewen | Calgary, AB | Boys 11-12 | 4 | 2:24pm | 1 |
Bennett Love | Red Deer, AB | Boys 9-10 | 6 | 2:40pm | 1 |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Boys 9-10 | 6 | 2:40pm | 1 |
Grace Odnokon | Saskatoon, SK | Girls 9-10 | 13 | 3:36pm | 1 |
Sela Ogada | Calgary, AB | Girls 9-10 | 12 | 3:28pm | 1 |
Edwin Park | Bentley, AB | Boys 8U | 10 | 3:12pm | 1 |
Eileen Park | Red Deer, AB | Girls 11-12 | 8 | 2:56pm | 1 |
Luke Regan | Calgary, AB | Boys 11-12 | 1 | 2:00pm | 1 |
Connor Riou | Strathmore, AB | Boys 9-10 | 5 | 2:32pm | 1 |
Adrianna Roznicki | Calgary, AB | Girls 11-12 | 8 | 2:56pm | 1 |
Ryker Schwab | CALGARY, AB | Boys 11-12 | 1 | 2:00pm | 1 |
Aleah Shields-Rodipe | Calgary, AB | Girls 9-10 | 11 | 3:20pm | 1 |
Chase Strang | Airdrie, AB | Boys 9-10 | 7 | 2:48pm | 1 |
Alessandra Sundquist | Calgary, AB | Girls 9-10 | 13 | 3:36pm | 1 |
Hannah Thomas | Calgary, AB | Girls 9-10 | 11 | 3:20pm | 1 |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Boys 9-10 | 6 | 2:40pm | 1 |
Niko Tran | Calgary, AB | Boys 8U | 10 | 3:12pm | 1 |
Emma Trinh | Calgary, AB | Girls 8U | 13 | 3:36pm | 1 |
Sedona Weitz | Foothills M.D., AB | Girls 8U | 13 | 3:36pm | 1 |
Benson White | Calgary, AB | Boys 9-10 | 5 | 2:32pm | 1 |
Owen Witherden | Consort, AB | Boys 9-10 | 6 | 2:40pm | 1 |
Kali Yeske | Calgary, AB | Girls 11-12 | 9 | 3:04pm | 1 |