July 20, 2020
Lethbridge, AB
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jayden Arnold | Calgary, AB | Boys 9-10 | 5 | 1:40pm | 1 |
Erik Bennett | Onoway , AB | Boys 11-12 | 3 | 1:20pm | 1 |
Owen Borggard | Calgary, AB | Boys 11-12 | 2 | 1:10pm | 1 |
Brodie Breault | Calgary, AB | Boys 8U | 10 | 2:30pm | 1 |
Raylee Denton | Red Deer, AB | Girls 9-10 | 9 | 2:20pm | 1 |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Boys 11-12 | 3 | 1:20pm | 1 |
Serin Girard | Richmond , BC | Girls 9-10 | 9 | 2:20pm | 1 |
Charles Greaves | Banff , AB | Boys 11-12 | 2 | 1:10pm | 1 |
Stacie Hansen | Okotoks, AB | Girls 11-12 | 7 | 2:00pm | 1 |
Jase Hansen | Magrath, AB | Boys 8U | 10 | 2:30pm | 1 |
Tyler Hennessy | Calgary, AB | Boys 11-12 | 3 | 1:20pm | 1 |
Tristan Howes | Lethbridge, AB | Boys 11-12 | 1 | 1:00pm | 1 |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Boys 11-12 | 2 | 1:10pm | 1 |
Olivia Johnson | Calgary, AB | Girls 11-12 | 7 | 2:00pm | 1 |
Mason Kuryvial | Taber, AB | Boys 9-10 | 5 | 1:40pm | 1 |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Boys 11-12 | 2 | 1:10pm | 1 |
Jasmine Lazzari | Calgary, AB | Girls 9-10 | 9 | 2:20pm | 1 |
Justine Leon | Calgary, AB | Girls 9-10 | 8 | 2:10pm | 1 |
Bennett Love | Red Deer, AB | Boys 9-10 | 4 | 1:30pm | 1 |
Tucker Lynch | Fort McMurray, AB | Boys 11-12 | 3 | 1:20pm | 1 |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | Girls 11-12 | 7 | 2:00pm | 1 |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Boys 9-10 | 6 | 1:50pm | 1 |
Jordan Neufeld | Lethbridge, AB | Boys 9-10 | 4 | 1:30pm | 1 |
Sela Ogada | Calgary, AB | Girls 9-10 | 8 | 2:10pm | 1 |
Luke Regan | Calgary, AB | Boys 11-12 | 1 | 1:00pm | 1 |
Connor Riou | Strathmore, AB | Boys 9-10 | 6 | 1:50pm | 1 |
Maisy Shewchuk | Winnipeg, MB | Girls 8U | 9 | 2:20pm | 1 |
Aleah Shields-Rodipe | Calgary, AB | Girls 9-10 | 8 | 2:10pm | 1 |
Shane Sky | Foothills, AB | Boys 8U | 10 | 2:30pm | 1 |
Garnett Smith | Arrowwood, AB | Boys 11-12 | 1 | 1:00pm | 1 |
Chase Strang | Airdrie, AB | Boys 9-10 | 6 | 1:50pm | 1 |
Alessandra Sundquist | Calgary, AB | Girls 9-10 | 8 | 2:10pm | 1 |
Maddox Torrance | Lethbridge , AB | Boys 11-12 | 1 | 1:00pm | 1 |
Niko Tran | Calgary, AB | Boys 8U | 10 | 2:30pm | 1 |
Ethan Volk | Taber, AB | Boys 9-10 | 4 | 1:30pm | 1 |
Trent Wesley | Lethbridge, AB | Boys 9-10 | 5 | 1:40pm | 1 |
Owen Witherden | Consort, AB | Boys 9-10 | 6 | 1:50pm | 1 |
Kali Yeske | Calgary, AB | Girls 11-12 | 7 | 2:00pm | 1 |