August 10-11, 2020
Delta, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Maisy Shewchuk | Winnipeg, MB | Girls 8U | 19 | 8:00am | 15B |
Karrisa Zhao | West Vancouver, BC | Girls 9-10 | 15 | 8:00am | 10A |
Aida Zhou | West Vancouver, BC | Girls 11-12 | 7 | 8:00am | 15A |
Oscar Yu | West Vancouver, BC | Boys 11-12 | 2 | 8:00am | 18B |
Bentley Hoogerdyk | Victoria, BC | Boys 8U | 18 | 8:00am | 9B |
Michael(Zhonglong) Li | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 4 | 8:00am | 17B |
Lucy Lin | Vancouver , BC | Girls 11-12 | 7 | 8:00am | 15A |
Troy Gadalla | Vancouver , BC | Boys 11-12 | 2 | 8:00am | 18B |
Jim (ChengZe) Zhu | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 4 | 8:00am | 17B |
Andrew Hou | Vancouver, BC | Boys 9-10 | 8 | 8:00am | 14A |
Stephen Gu | Vancouver, BC | Boys 8U | 19 | 8:00am | 15B |
Laura Zhao | Vancouver, BC | Girls 8U | 19 | 8:00am | 15B |
Wenhan Cai | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 5 | 8:00am | 16A |
Daniel Lam | Vancouver, BC | Boys 8U | 17 | 8:00am | 9A |
Yu Chen (Vincent) Guo | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 1 | 8:00am | 18A |
Jerry Li | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 3 | 8:00am | 17A |
Martina Ling | Vancouver, BC | Girls 11-12 | 5 | 8:00am | 16A |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 2 | 8:00am | 18B |
Yeeun (Jenny) Kwon | Vancouver, BC | Girls 11-12 | 6 | 8:00am | 16B |
Selena Chen | Vancouver, BC | Girls 11-12 | 6 | 8:00am | 16B |
Jason Yu | Vancouver, BC | Boys 9-10 | 9 | 8:00am | 14B |
Miranda Lu | Vancouver, BC | Girls 11-12 | 7 | 8:00am | 15A |
Tiger Zhao | Vancouver, BC | Boys 9-10 | 11 | 8:00am | 12A |
Arthur Lawson | Vancouver, BC | Boys 8U | 18 | 8:00am | 9B |
Tiger Xie | Surrey, BC | Boys 9-10 | 12 | 8:00am | 12B |
Lucas Zhang | Surrey, BC | Boys 9-10 | 10 | 8:00am | 13 |
Jonathon Xia | Surrey, BC | Boys 9-10 | 12 | 8:00am | 12B |
Minxing Matt Li | Surrey, BC | Boys 8U | 16 | 8:00am | 10B |
Ethan Zhong | Surrey, BC | Boys 9-10 | 11 | 8:00am | 12A |
Tiger Yuanjun Liu | Surrey, BC | Boys 9-10 | 8 | 8:00am | 14A |
William Xia | Surrey, BC | Boys 11-12 | 1 | 8:00am | 18A |
Jackson Wang | Surrey, BC | Boys 8U | 18 | 8:00am | 9B |
Kathleen Dunn | Surrey, BC | Girls 9-10 | 15 | 8:00am | 10A |
Satnam Gill | Surrey, BC | Girls 9-10 | 15 | 8:00am | 10A |
Ha Young Chang | Surrey, BC | Girls 11-12 | 7 | 8:00am | 15A |
Sukhraj Singh Gill | Surrey, BC | Boys 11-12 | 4 | 8:00am | 17B |
Jason Zhang | Richmond , BC | Boys 8U | 17 | 8:00am | 9A |
Owen Dechun Yuan | Richmond, BC | Boys 8U | 17 | 8:00am | 9A |
Aidan Liu | Richmond, BC | Boys 11-12 | 2 | 8:00am | 18B |
Brayden Ko | Richmond , BC | Boys 9-10 | 10 | 8:00am | 13 |
Zilin Andrew Chen | Richmond , BC | Boys 11-12 | 1 | 8:00am | 18A |
Emily Shi | Richmond, BC | Girls 9-10 | 14 | 8:00am | 11B |
Avva Nguyen | Richmond , BC | Girls 9-10 | 14 | 8:00am | 11B |
Aaron Che | Richmond, BC | Boys 9-10 | 10 | 8:00am | 13 |
Cici Pou Ieng Liang | Richmond, BC | Girls 11-12 | 5 | 8:00am | 16A |
Ray Chen | Port Moody, BC | Boys 8U | 16 | 8:00am | 10B |
Gordon Chen | Port Moody, BC | Boys 9-10 | 9 | 8:00am | 14B |
Jack Jin | Port Moody, BC | Boys 9-10 | 10 | 8:00am | 13 |
Jaden August | Pitt Meadows, BC | Boys 11-12 | 3 | 8:00am | 17A |
Tim Hachey | Osoyoos, BC | Boys 11-12 | 4 | 8:00am | 17B |
Tyson Valk | North Vancouver, BC | Boys 9-10 | 11 | 8:00am | 12A |
Elsa Wu | Maple Ridge , BC | Girls 9-10 | 15 | 8:00am | 10A |
Frederic Lin | Maple Ridge, BC | Boys 9-10 | 8 | 8:00am | 14A |
Mifei Tang | Maple Ridge , BC | Girls 9-10 | 14 | 8:00am | 11B |
Dennis Seungyoul Lee | Langley, BC | Boys 8U | 16 | 8:00am | 10B |
Rose Zhiyan Chen | Langley, BC | Girls 11-12 | 6 | 8:00am | 16B |
Joanna Kim | Langley , BC | Girls 9-10 | 13 | 8:00am | 11A |
Henry Sutherland | Kelowna, BC | Boys 11-12 | 3 | 8:00am | 17A |
Elysia Bains | Delta, BC | Girls 9-10 | 13 | 8:00am | 11A |
Charlee Turner | Delta, BC | Girls 9-10 | 13 | 8:00am | 11A |
Ryu Shiina | Courtenay, BC | Boys 9-10 | 9 | 8:00am | 14B |
Matthew Cui | Burnaby, BC | Boys 9-10 | 12 | 8:00am | 12B |
Jeevyn Lotay | Burnaby, BC | Boys 9-10 | 12 | 8:00am | 12B |
Trevor Liu | Burnaby, BC | Girls 11-12 | 5 | 8:00am | 16A |
Jayden Antonel | Burnaby, BC | Boys 11-12 | 1 | 8:00am | 18A |
Richard RuoHeng Sun | Burnaby, BC | Boys 11-12 | 3 | 8:00am | 17A |
Zhehui (Hui) Yu | Burnaby, BC | Girls 11-12 | 6 | 8:00am | 16B |
Seth Shuel | Abbotsford, BC | Boys 9-10 | 11 | 8:00am | 12A |