August 24-25, 2020
Bolton, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Zachary Taus | Mississauga, ON | Junior Boys | 16 | 9:50am | 1 |
Andrew Gwilliams | Bradford, ON | Junior Boys | 19 | 10:20am | 1 |
Michael Jiang | Richmond Hill, ON | Junior Boys | 17 | 10:00am | 1 |
Issac Brown | Milton, ON | Junior Boys | 18 | 10:10am | 1 |
Benjamin Landers | Delaware, ON | Junior Boys | 17 | 10:00am | 1 |
Charlie Francuz | Oakville, ON | Junior Boys | 20 | 10:30am | 1 |
Connor Sharpe | Burlington, ON | Junior Boys | 16 | 9:50am | 1 |
Zach Burt | Guelph, ON | Junior Boys | 19 | 10:20am | 1 |
Aiden Deng | Millbrook, ON | Junior Boys | 18 | 10:10am | 1 |
Matthew Peesker | Toronto, ON | Junior Boys | 18 | 10:10am | 1 |
Alex Lassaline | Orillia, ON | Junior Boys | 16 | 9:50am | 1 |
Austin Kuiack | London, ON | Junior Boys | 16 | 9:50am | 1 |
Patrick Holloway | Stratford, ON | Junior Boys | 19 | 10:20am | 1 |
Luca Cimoroni | Toronto, ON | Junior Boys | 20 | 10:30am | 1 |
Charlie Cooper | Caledonia, ON | Junior Boys | 17 | 10:00am | 1 |
Jaden Raad | Burlington, ON | Junior Boys | 17 | 10:00am | 1 |
Bavake Sihota | Caledon, ON | Junior Boys | 20 | 10:30am | 1 |
Curtis Coulson | Guelph, ON | Junior Boys | 18 | 10:10am | 1 |
Ethan Penny | Innisfil, ON | Junior Boys | 19 | 10:20am | 1 |
Liam Mosher | Ancaster, ON | Junior Boys | 20 | 10:30am | 1 |
Benjamin Lisi | Barrie , ON | Juvenile Boys | 13 | 9:20am | 1 |
Matteo Rocco | Toronto, ON | Juvenile Boys | 15 | 9:40am | 1 |
Nick Holjak | Oro-Medonte, ON | Juvenile Boys | 12 | 9:10am | 1 |
Robert Szalay | Oakville, ON | Juvenile Boys | 12 | 9:10am | 1 |
Benjamin Fowke | Sudbury, ON | Juvenile Boys | 15 | 9:40am | 1 |
Jack Liu | Aurora, ON | Juvenile Boys | 11 | 9:00am | 1 |
Ethan Szabo | St. George, ON | Juvenile Boys | 14 | 9:30am | 1 |
Dougie Basadur | Fonthill, ON | Juvenile Boys | 15 | 9:40am | 1 |
Ethan Irvine | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 14 | 9:30am | 1 |
Matthew Lyons | Aurora, ON | Juvenile Boys | 11 | 9:00am | 1 |
Hieu Ta | Maple, ON | Juvenile Boys | 10 | 8:50am | 1 |
Hunter Kolm | Aurora, ON | Juvenile Boys | 15 | 9:40am | 1 |
Keean Burman | North Bay, ON | Juvenile Boys | 13 | 9:20am | 1 |
Yetti Li | Barrie, ON | Juvenile Boys | 10 | 8:50am | 1 |
Mark Liabotis | Oakville, ON | Juvenile Boys | 10 | 8:50am | 1 |
Spencer Jackson | Bracebridge, ON | Juvenile Boys | 13 | 9:20am | 1 |
Spencer MacKenzie | London, ON | Juvenile Boys | 14 | 9:30am | 1 |
Grant Li | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 12 | 9:10am | 1 |
Ethan Marek | Oakville, ON | Juvenile Boys | 11 | 9:00am | 1 |
Sean Silang | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 11 | 9:00am | 1 |
Matthew Stockdale | Brantford, ON | Juvenile Boys | 12 | 9:10am | 1 |
Grant Gagnon | Thornhill, ON | Juvenile Boys | 13 | 9:20am | 1 |
Andrew Rouble | Wellesley, ON | Juvenile Boys | 14 | 9:30am | 1 |
Jameson Staab | Kitchener, ON | Bantam Boys | 8 | 8:30am | 1 |
Bailey Kennedy | Guelph, ON | Bantam Boys | 8 | 8:30am | 1 |
Peter Carnegie | Cambridge, ON | Bantam Boys | 8 | 8:30am | 1 |
Charlie Vokins | Toronto, ON | Bantam Boys | 9 | 8:40am | 1 |
Kieran Moyle | Snow Valley, ON | Bantam Boys | 9 | 8:40am | 1 |
Luke Smith | Toronto, ON | Bantam Boys | 9 | 8:40am | 1 |
Matthew Rastogi | North York, ON | Bantam Boys | 9 | 8:40am | 1 |
Harrison Zhang | Markham, ON | Peewee Boys | 7 | 8:20am | 1 |
Ethan Fang | Newmarket, ON | Peewee Boys | 6 | 8:10am | 1 |
Eddie Gu | Aurora, ON | Peewee Boys | 7 | 8:20am | 1 |
Will Hindemit | Erin, ON | Peewee Boys | 7 | 8:20am | 1 |
Dawson Lew | Toronto , ON | Peewee Boys | 7 | 8:20am | 1 |
Max Li | Richmond Hill, ON | Peewee Boys | 6 | 8:10am | 1 |
Tristan Zhang | Toronto, ON | Peewee Boys | 6 | 8:10am | 1 |
Myranda Quinton | Burlington, ON | 15-19 Girls | 4 | 7:50am | 1 |
Lydia St-Pierre | LĂ©vis, QC | 15-19 Girls | 4 | 7:50am | 1 |
Alissa Xu | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 4 | 7:50am | 1 |
Jacqueline Giles | Georgetown, ON | 15-19 Girls | 5 | 8:00am | 1 |
Bo Brown | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 5 | 8:00am | 1 |
Annie Yu | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 5 | 8:00am | 1 |
Karolyn Zeng | Maple, ON | 15-19 Girls | 5 | 8:00am | 1 |
Sydney Foulon | Oakville, ON | 15-19 Girls | 3 | 7:40am | 1 |
Brooke Bischoff | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 3 | 7:40am | 1 |
Keira Hou | Richmond Hill , ON | 15-19 Girls | 4 | 7:50am | 1 |
Mya Chea | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 3 | 7:40am | 1 |
Sadie Wu | Toronto, ON | U15 Girls | 1 | 7:20am | 1 |
Tara O'Connor | Guelph, ON | U15 Girls | 2 | 7:30am | 1 |
Lea Lee | North York, ON | U15 Girls | 2 | 7:30am | 1 |
Kirsten Lee | Mississauga, ON | U15 Girls | 1 | 7:20am | 1 |
Bridget Yu | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 2 | 7:30am | 1 |
Angela Cai | Oakville, ON | U15 Girls | 2 | 7:30am | 1 |
Angelina Cai | Stouffville, ON | U15 Girls | 1 | 7:20am | 1 |