July 4-5, 2020
Burlington, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Connor Armstrong | Puslinch, ON | Bantam Boys | 10 | 12:30pm | 1 |
Dougie Basadur | Fonthill, ON | Bantam Boys | 11 | 12:40pm | 1 |
Peter Blazevic | Mississauga, ON | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Bo Brown | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 18 | 1:50pm | 1 |
Angela Cai | Oakville, ON | U15 Girls | 21 | 2:20pm | 1 |
Michelle Chu | Markham, ON | U15 Girls | 20 | 2:10pm | 1 |
Charlie Cooper | Caledonia, ON | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Curtis Coulson | Guelph, ON | Junior Boys | 4 | 11:30am | 1 |
Liam Crummy | Oil Springs, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:40am | 1 |
Derek D'Ortenzio | Caledonia, ON | Junior Boys | 3 | 11:20am | 1 |
Ben De Castro | Toronto, ON | Bantam Boys | 12 | 12:50pm | 1 |
Lefty (Eleftherios) Dimakis | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:40am | 1 |
Michelle Ding | Toronto, ON | 15-19 Girls | 16 | 1:30pm | 1 |
Bo Dong | Toronto, ON | Peewee Boys | 14 | 1:10pm | 1 |
Kaitlyn Ellis | Oakville, ON | U15 Girls | 21 | 2:20pm | 1 |
Ethan Fang | Newmarket, ON | Peewee Boys | 13 | 1:00pm | 1 |
Owen Gauder | Toronto, ON | Junior Boys | 4 | 11:30am | 1 |
Jacqueline Giles | Georgetown, ON | 15-19 Girls | 15 | 1:20pm | 1 |
Amy Goddard | Toronto, ON | U15 Girls | 20 | 2:10pm | 1 |
Mitchell Grey | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 7 | 12:00pm | 1 |
Eddie Gu | Aurora, ON | Peewee Boys | 14 | 1:10pm | 1 |
Brooke Haazer | Burlington , ON | 15-19 Girls | 16 | 1:30pm | 1 |
Keira Hou | Richmond Hill , ON | 15-19 Girls | 16 | 1:30pm | 1 |
Ethan Irvine | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:50am | 1 |
Spencer Jackson | Bracebridge, ON | Juvenile Boys | 7 | 12:00pm | 1 |
Michael Jiang | Richmond Hill, ON | Junior Boys | 2 | 11:10am | 1 |
Fiona Kerr | Waterdown, ON | 15-19 Girls | 15 | 1:20pm | 1 |
Natasha Korman | Burlington, ON | U15 Girls | 22 | 2:30pm | 1 |
Spencer Korol | Burlington, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:40am | 1 |
Connor Kreppner | Toronto, ON | Junior Boys | 2 | 11:10am | 1 |
Kevin Lee | Markham, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:50am | 1 |
Andrew Lee | Mississauga, ON | Bantam Boys | 12 | 12:50pm | 1 |
Dawson Lew | Toronto , ON | Peewee Boys | 14 | 1:10pm | 1 |
Curtis Li | Mississauga, ON | Bantam Boys | 11 | 12:40pm | 1 |
Grant Li | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:50am | 1 |
Nicholas Lin | Toronto, ON | Junior Boys | 3 | 11:20am | 1 |
Ximing (Katie) Lin | Oakville, ON | U15 Girls | 19 | 2:00pm | 1 |
Shauna Liu | Maple, ON | U15 Girls | 20 | 2:10pm | 1 |
Beck Ljungberg | Burlington, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:10pm | 1 |
Jiapeng Lu | Markham, ON | Peewee Boys | 13 | 1:00pm | 1 |
Matthew Lyons | Aurora, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:10pm | 1 |
Gabriella McDaniel | Toronto, ON | 15-19 Girls | 15 | 1:20pm | 1 |
Lindsay McGrath | Oakville , ON | U15 Girls | 22 | 2:30pm | 1 |
Emily McKee | Oakville, ON | 15-19 Girls | 17 | 1:40pm | 1 |
Gracie McKee | Oakville, ON | U15 Girls | 20 | 2:10pm | 1 |
Ryan Morita | Mississauga, ON | Peewee Boys | 13 | 1:00pm | 1 |
Alessandra Christine Nagayo | Toronto, ON | 15-19 Girls | 18 | 1:50pm | 1 |
Daniel Luis Nagayo | Toronto, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:40am | 1 |
Isabel Noot | Oakville, ON | 15-19 Girls | 18 | 1:50pm | 1 |
Dylan Norrey | Oakville, ON | Junior Boys | 4 | 11:30am | 1 |
Nobelle Park | Oakville, ON | U15 Girls | 22 | 2:30pm | 1 |
Kaprice Park | Oakville, ON | U15 Girls | 21 | 2:20pm | 1 |
Aiden Pavey | Burlington, ON | Bantam Boys | 12 | 12:50pm | 1 |
Robbie Pemberton | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 7 | 12:00pm | 1 |
Gunnar Popek | Oakville, ON | Bantam Boys | 9 | 12:20pm | 1 |
Charlie Prins | Burlington, ON | Junior Boys | 3 | 11:20am | 1 |
Paul Quilty | Toronto, ON | Junior Boys | 3 | 11:20am | 1 |
Myranda Quinton | Burlington, ON | 15-19 Girls | 17 | 1:40pm | 1 |
Matteo Rocco | Toronto, ON | Juvenile Boys | 7 | 12:00pm | 1 |
Gurmehar Sandhu | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 15 | 1:20pm | 1 |
Ethan Secco | London, ON | Bantam Boys | 9 | 12:20pm | 1 |
Benjamin Secco | London, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:50am | 1 |
Matthew Sehgal | Mississauga, ON | Bantam Boys | 11 | 12:40pm | 1 |
Connor Sharpe | Burlington, ON | Junior Boys | 2 | 11:10am | 1 |
Ryan Somerville | Aurora, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:10pm | 1 |
John Spychalski | Waterdown, ON | Bantam Boys | 9 | 12:20pm | 1 |
Aidan Talent | Brooklin, ON | Bantam Boys | 11 | 12:40pm | 1 |
Daniel Talmage | Toronto, ON | Junior Boys | 4 | 11:30am | 1 |
Zachary Taus | Mississauga, ON | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Joline Truong | Mississauga , ON | U15 Girls | 21 | 2:20pm | 1 |
Ryan Vanderwerf | London , ON | Junior Boys | 2 | 11:10am | 1 |
Mariana Vivas | Waterdown, ON | U15 Girls | 19 | 2:00pm | 1 |
Charlie Vokins | Toronto, ON | Bantam Boys | 10 | 12:30pm | 1 |
Cameron Wanlin | Komoka, ON | Bantam Boys | 9 | 12:20pm | 1 |
Dylan Weber | Guelph, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:10pm | 1 |
Sophie Weber | Burlington, ON | U15 Girls | 19 | 2:00pm | 1 |
Ty Werynski | Burlington, ON | Bantam Boys | 12 | 12:50pm | 1 |
Jake Wojtowicz | Burlington, ON | Bantam Boys | 10 | 12:30pm | 1 |
Kelly Wong | Markham, ON | 15-19 Girls | 16 | 1:30pm | 1 |
Michelle Xing | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 22 | 2:30pm | 1 |
Alissa Xu | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 18 | 1:50pm | 1 |
Sarah Yang | Oakville, ON | 15-19 Girls | 17 | 1:40pm | 1 |
Gabriel Yazdani | London, ON | Peewee Boys | 14 | 1:10pm | 1 |
Karolyn Zeng | Maple, ON | 15-19 Girls | 17 | 1:40pm | 1 |
Tyler Zhang | Oakville, ON | Bantam Boys | 10 | 12:30pm | 1 |
Harrison Zhang | Markham, ON | Peewee Boys | 13 | 1:00pm | 1 |