August 6-7, 2020
Estevan, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
T'Kayah Sim | St.Walburg, SK | U15 Girls | 1 | 8:00am | 1 |
Symone Ripley | Saskatoon, SK | 15-19 Girls | 1 | 8:00am | 1 |
Hallie Crozier | Regina, SK | 15-19 Girls | 2 | 8:10am | 1 |
Sarah Grieve | Saskatoon, SK | 15-19 Girls | 2 | 8:10am | 1 |
Autumn Neiszner | Regina, SK | 15-19 Girls | 2 | 8:10am | 1 |
Cannon Sinclair | Regina Beach, SK | Bantam Boys | 3 | 8:20am | 1 |
Bevan Sim | St. Walburg, SK | Bantam Boys | 3 | 8:20am | 1 |
Sasha Barber | Buena Vista, SK | Bantam Boys | 3 | 8:20am | 1 |
Dade Bernatchez | Sucker River, SK | Bantam Boys | 4 | 8:30am | 1 |
Cashton Yaremko | Orkney, SK | Bantam Boys | 4 | 8:30am | 1 |
Logan King | Regina, SK | Bantam Boys | 4 | 8:30am | 1 |
Koen Turner | Estevan, SK | Bantam Boys | 5 | 8:40am | 1 |
Kerr Cudmore | Wawota, SK | Bantam Boys | 5 | 8:40am | 1 |
Casey Brown | Regina, SK | Bantam Boys | 5 | 8:40am | 1 |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Bantam Boys | 5 | 8:40am | 1 |
Max Regier | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 6 | 8:50am | 1 |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Bantam Boys | 6 | 8:50am | 1 |
Dane Giesbrecht | Warman, SK | Bantam Boys | 6 | 8:50am | 1 |
Jordan Heller | Regina, SK | Bantam Boys | 6 | 8:50am | 1 |
Lucas Sturgeon | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 7 | 9:00am | 1 |
Elias Haukeness | Buena Vista, SK | Peewee Boys | 7 | 9:00am | 1 |
Jayden Chernoff | Estevan, SK | Peewee Boys | 7 | 9:00am | 1 |
Jack Maharaj | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 7 | 9:00am | 1 |
Davin Karst | Assiniboia , SK | Juvenile Boys | 8 | 9:10am | 1 |
Hunter Kutcher | Regina, SK | Juvenile Boys | 8 | 9:10am | 1 |
Lucas Hughes | Weyburn, SK | Juvenile Boys | 8 | 9:10am | 1 |
Tyler Powell | Melville, SK | Juvenile Boys | 9 | 9:20am | 1 |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 9 | 9:20am | 1 |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 9 | 9:20am | 1 |
Luke Cote | Regina, SK | Juvenile Boys | 10 | 9:30am | 1 |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Juvenile Boys | 10 | 9:30am | 1 |
Joshua Silverson | Regina, SK | Juvenile Boys | 10 | 9:30am | 1 |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Juvenile Boys | 11 | 9:40am | 1 |
Connor Spencer | Estevan, SK | Juvenile Boys | 11 | 9:40am | 1 |
Davin Bourassa | Radville, SK | Juvenile Boys | 11 | 9:40am | 1 |
Will Blake | Regina, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:50am | 1 |
Alex Swinnerton | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:50am | 1 |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:50am | 1 |
Thomas Danielson | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:50am | 1 |
Tayler Lofgren | Saskatoon, SK | Junior Boys | 13 | 10:00am | 1 |
Vincent Pinsonneault | Gravelbourg, SK | Junior Boys | 13 | 10:00am | 1 |
Caden Loeppky | Saskatoon, SK | Junior Boys | 14 | 10:10am | 1 |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 14 | 10:10am | 1 |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Junior Boys | 14 | 10:10am | 1 |
Ethan Fizell | Swift Current, SK | Junior Boys | 14 | 10:10am | 1 |
Drew Fenwick | Estevan, SK | Junior Boys | 15 | 10:20am | 1 |
Gaige Calkins | Swift Current , SK | Junior Boys | 15 | 10:20am | 1 |
Adam Husli | Regina, SK | Junior Boys | 15 | 10:20am | 1 |
Aidan Shanks | Regina, SK | Junior Boys | 15 | 10:20am | 1 |
Jayden Dudas | Estevan, SK | Junior Boys | 16 | 10:30am | 1 |
Logan Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 16 | 10:30am | 1 |
Micah Tangjerd | Saskatoon, SK | Junior Boys | 16 | 10:30am | 1 |
Theoren West | Wawota, SK | Junior Boys | 16 | 10:30am | 1 |
Carter Timmerman | LeRoy, SK | Junior Boys | 17 | 10:40am | 1 |
Jace Carlisle | Estevan, SK | Junior Boys | 17 | 10:40am | 1 |
Chase Gedak | Estevan, SK | Junior Boys | 17 | 10:40am | 1 |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Junior Boys | 17 | 10:40am | 1 |