September 12-13, 2020
Nisku, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Angelo Amendola | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 11 | 12:25pm | 1 |
Adam Amiri | Edmonton, AB | Junior Boys | 18 | 1:25pm | 1 |
Shay Anderson | Stettler, AB | Juvenile Boys | 14 | 12:51pm | 1 |
Mac Andrekson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 12:25pm | 1 |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Bantam Boys | 5 | 11:34am | 1 |
Zoe Banack | Yellowhead County, AB | 15-19 Girls | 9 | 12:08pm | 1 |
Marko Banic | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 1:33pm | 1 |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | U15 Girls | 7 | 11:51am | 1 |
Sam Bratvold | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 18 | 1:25pm | 1 |
Belle Brezovski | St Albert, AB | 15-19 Girls | 6 | 11:43am | 1 |
Brooke Brezovski | St Albert, AB | 15-19 Girls | 8 | 12:00pm | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Bantam Boys | 5 | 11:34am | 1 |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 9 | 12:08pm | 1 |
Reid Casavant | Westlock, AB | Juvenile Boys | 15 | 12:59pm | 1 |
Cayden Clark | St. Albert, AB | Junior Boys | 16 | 1:08pm | 1 |
Graysen Collins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 12:34pm | 1 |
Emily Cornwall | Calgary, AB | 15-19 Girls | 9 | 12:08pm | 1 |
Ethan Couch | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 16 | 1:08pm | 1 |
Evan Couch | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 10 | 12:17pm | 1 |
Maciver Davis | Sherwood Park , AB | Peewee Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Solomon Decksheimer | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 12:17pm | 1 |
Rhea Deo | Edmonton, AB | U15 Girls | 6 | 11:43am | 1 |
Ella Gifford | Beaumont, AB | 15-19 Girls | 8 | 12:00pm | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 14 | 12:51pm | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 12:51pm | 1 |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Bantam Boys | 5 | 11:34am | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 15 | 12:59pm | 1 |
Brett Jones | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 11:34am | 1 |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Juvenile Boys | 12 | 12:34pm | 1 |
Sahaj Klair | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 12:42pm | 1 |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Bantam Boys | 3 | 11:17am | 1 |
Kye Krall | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 12:34pm | 1 |
Jayla Kucy | Camrose, AB | U15 Girls | 7 | 11:51am | 1 |
Mason Kucy | Camrose, AB | Junior Boys | 17 | 1:16pm | 1 |
Devin Kucy | Camrose, AB | Junior Boys | 19 | 1:33pm | 1 |
Connor Kurysh | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 10 | 12:17pm | 1 |
Branden Lailey | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 11:26am | 1 |
Andrew Langford | Edmonton, AB | Junior Boys | 16 | 1:08pm | 1 |
Samuel Laquerre | Calgary , AB | Juvenile Boys | 13 | 12:42pm | 1 |
Jadalynn Lee | Edmonton, AB | U15 Girls | 6 | 11:43am | 1 |
Scott Levey | Edmonton, AB | Bantam Boys | 3 | 11:17am | 1 |
Bennett Love | Red Deer, AB | Peewee Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Benjamin Lovrod | Grande Prairie, AB | Junior Boys | 17 | 1:16pm | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 14 | 12:51pm | 1 |
Matthew Mayowski | Drayton Valley, AB | Juvenile Boys | 12 | 12:34pm | 1 |
Jace McFaul | Edmonton, AB | Bantam Boys | 3 | 11:17am | 1 |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Braden O'Grady | Edmonton, AB | Junior Boys | 18 | 1:25pm | 1 |
Eileen Park | Red Deer, AB | U15 Girls | 7 | 11:51am | 1 |
Caden Park | Springbank, AB | Junior Boys | 16 | 1:08pm | 1 |
Blake Reimer | Edmonton, AB | Junior Boys | 17 | 1:16pm | 1 |
Nicholas Rimmer | Edmonton, AB | Junior Boys | 19 | 1:33pm | 1 |
Parker Riou | Strathmore, AB | Bantam Boys | 4 | 11:26am | 1 |
Carson Rody | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 1:25pm | 1 |
River Rommens | High River, AB | Peewee Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Cole Ruelling | Edmonton, AB | Junior Boys | 19 | 1:33pm | 1 |
Aastha Savadatti | Calgary, AB | U15 Girls | 7 | 11:51am | 1 |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Juvenile Boys | 13 | 12:42pm | 1 |
Saahir Sharma | Edmonton, AB | Bantam Boys | 4 | 11:26am | 1 |
Brennan Tailfeathers | Lethbridge, AB | Junior Boys | 17 | 1:16pm | 1 |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Peewee Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Bantam Boys | 4 | 11:26am | 1 |
Jon Vinge | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 12:42pm | 1 |
Tasha Wallace | Calgary, AB | 15-19 Girls | 8 | 12:00pm | 1 |
Andrew Warnick | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 3 | 11:17am | 1 |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Juvenile Boys | 15 | 12:59pm | 1 |
Kaitlyn Wingnean | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 9 | 12:08pm | 1 |
Alexa Wingnean | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 8 | 12:00pm | 1 |
Matthew Workun | Sylvan Lake , AB | Juvenile Boys | 11 | 12:25pm | 1 |
Rory Wutzke | Camrose, AB | Juvenile Boys | 15 | 12:59pm | 1 |