August 24-25, 2020
Calgary, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Tate MacKenzie | Calgary, AB | Peewee Boys | 25 | 9:48am | 1 |
Patrick McLarty | Okotoks, AB | Peewee Boys | 25 | 9:48am | 1 |
Connor Riou | Strathmore, AB | Peewee Boys | 25 | 9:48am | 1 |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Peewee Boys | 25 | 9:48am | 1 |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | U15 Girls | 24 | 9:39am | 10 |
Tessa Ion | Calgary, AB | U15 Girls | 24 | 9:39am | 10 |
Kali Yeske | Calgary, AB | U15 Girls | 24 | 9:39am | 10 |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | U15 Girls | 24 | 9:39am | 10 |
Ethan Parkinson | Calgary, AB | Peewee Boys | 23 | 9:39am | 1 |
Tyler Hennessy | Calgary, AB | Peewee Boys | 23 | 9:39am | 1 |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Peewee Boys | 23 | 9:39am | 1 |
Maciver Davis | Sherwood Park , AB | Peewee Boys | 23 | 9:39am | 1 |
Gabrielle Roznicki | Calgary, AB | U15 Girls | 22 | 9:30am | 10 |
Clea Baylis | Calgary, AB | U15 Girls | 22 | 9:30am | 10 |
Macy Dela Rosa | Calgary, AB | 15-19 Girls | 22 | 9:30am | 10 |
Jayden Brar | Calgary, AB | Bantam Boys | 21 | 9:30am | 1 |
Charlie Gillespie | Calgary, AB | Bantam Boys | 21 | 9:30am | 1 |
Ryan Gillis | Calgary, AB | Bantam Boys | 21 | 9:30am | 1 |
Brett Jones | Calgary, AB | Bantam Boys | 21 | 9:30am | 1 |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 20 | 9:21am | 10 |
Georgia MacKenzie | Calgary, AB | 15-19 Girls | 20 | 9:21am | 10 |
Brynne Davies | Calgary, AB | 15-19 Girls | 20 | 9:21am | 10 |
Jade Carter | Calgary, AB | 15-19 Girls | 20 | 9:21am | 10 |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Bantam Boys | 19 | 9:21am | 1 |
Kohen Yeske | Calgary, AB | Bantam Boys | 19 | 9:21am | 1 |
Nicholas Newton | Calgary, AB | Bantam Boys | 19 | 9:21am | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Bantam Boys | 19 | 9:21am | 1 |
Tasha Wallace | Calgary, AB | 15-19 Girls | 18 | 9:12am | 10 |
Alanna Makarchuk | Taber, AB | 15-19 Girls | 18 | 9:12am | 10 |
Carys Code | Calgary, AB | 15-19 Girls | 18 | 9:12am | 10 |
Cassandra Ogden | Calgary, AB | 15-19 Girls | 18 | 9:12am | 10 |
Leyton Arthur | Calgary, AB | Bantam Boys | 17 | 9:12am | 1 |
Parker Riou | Strathmore, AB | Bantam Boys | 17 | 9:12am | 1 |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Bantam Boys | 17 | 9:12am | 1 |
Branden Lailey | Calgary, AB | Bantam Boys | 17 | 9:12am | 1 |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:03am | 10 |
Aneesh Kaura | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:03am | 10 |
Kylin Fraser | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:03am | 10 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:03am | 10 |
Scott Levey | Edmonton, AB | Bantam Boys | 15 | 9:03am | 1 |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Bantam Boys | 15 | 9:03am | 1 |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Bantam Boys | 15 | 9:03am | 1 |
Payton Benneweis | Edmonton, AB | Bantam Boys | 15 | 9:03am | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:54am | 10 |
Ben Bagley | Canmore, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:54am | 10 |
Rory Wutzke | Camrose, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:54am | 10 |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:54am | 10 |
Carter Papp | Calgary, AB | Bantam Boys | 13 | 8:54am | 1 |
Lucas Challand | Rocky Mountain House, AB | Bantam Boys | 13 | 8:54am | 1 |
Jack Vicq | Calgary, AB | Bantam Boys | 13 | 8:54am | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 8:45am | 10 |
Christopher McLarty | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 12 | 8:45am | 10 |
Graysen Collins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 8:45am | 10 |
Samuel Laquerre | Calgary , AB | Juvenile Boys | 12 | 8:45am | 10 |
Duncan Vicq | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 8:45am | 1 |
Andrew Warnick | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 11 | 8:45am | 1 |
Ronan Steel | Canmore, AB | Juvenile Boys | 10 | 8:36am | 10 |
Jack Seeger | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 8:36am | 10 |
Luke Schaal | Invermere, BC | Juvenile Boys | 10 | 8:36am | 10 |
Kye Krall | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 8:36am | 10 |
Nico Aulicino | Calgary, AB | Junior Boys | 9 | 8:36am | 1 |
Cole Ruelling | Edmonton, AB | Junior Boys | 9 | 8:36am | 1 |
Paxton Maxwell | Magrath, AB | Junior Boys | 9 | 8:36am | 1 |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Junior Boys | 9 | 8:36am | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 8 | 8:27am | 10 |
Aidan Fong | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 8:27am | 10 |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Juvenile Boys | 8 | 8:27am | 10 |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Juvenile Boys | 8 | 8:27am | 10 |
Nicholas Rimmer | Edmonton, AB | Junior Boys | 7 | 8:27am | 1 |
Andrew Langford | Edmonton, AB | Junior Boys | 7 | 8:27am | 1 |
Braden O'Grady | Edmonton, AB | Junior Boys | 7 | 8:27am | 1 |
Carter Code | Calgary, AB | Junior Boys | 7 | 8:27am | 1 |
Ryker Flikinger | Rocky Mountain House, AB | Juvenile Boys | 6 | 8:18am | 10 |
Sawyer Farris | Calgary, AB | Juvenile Boys | 6 | 8:18am | 10 |
Jack Chidlaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 6 | 8:18am | 10 |
Iain Smiley | Calgary, AB | Juvenile Boys | 6 | 8:18am | 10 |
Nicolas-Guy Landry | Calgary, AB | Junior Boys | 5 | 8:18am | 1 |
Carson Rody | Calgary, AB | Junior Boys | 5 | 8:18am | 1 |
Taylor Frei | Calgary, AB | Junior Boys | 5 | 8:18am | 1 |
Erik Torhjelm | Calgary , AB | Junior Boys | 5 | 8:18am | 1 |
Aidan Flynn | Calgary, AB | Juvenile Boys | 4 | 8:09am | 10 |
Joe Kelly | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 4 | 8:09am | 10 |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 4 | 8:09am | 10 |
Sahaj Klair | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 4 | 8:09am | 10 |
Aiden Koch | Calgary, AB | Junior Boys | 3 | 8:09am | 1 |
John Niedermier | Calgary , AB | Junior Boys | 3 | 8:09am | 1 |
Karson Ong-Padilla | Calgary, AB | Junior Boys | 3 | 8:09am | 1 |
Caden Park | Springbank, AB | Junior Boys | 3 | 8:09am | 1 |
Aidan Wood | Cochrane, AB | Juvenile Boys | 2 | 8:00am | 10 |
Jordan Strle | Calgary, AB | Juvenile Boys | 2 | 8:00am | 10 |
Colby Sims | Rocky Mountain House, AB | Juvenile Boys | 2 | 8:00am | 10 |
Dalton Dingman | Oyen, AB | Junior Boys | 1 | 8:00am | 1 |
Matthew Flick | Heritage Pointe, AB | Junior Boys | 1 | 8:00am | 1 |
Jackson Styranka | Calgary, AB | Junior Boys | 1 | 8:00am | 1 |