July 13-15, 2020
Calgary, AB
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jackson Styranka | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 11:09am | 1 |
Kylin Fraser | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 9:48am | 1 |
Erik Torhjelm | Calgary , AB | Junior Boys | 22 | 11:09am | 1 |
Shay Anderson | Stettler, AB | Juvenile Boys | 14 | 9:57am | 1 |
Reid Casavant | Westlock, AB | Juvenile Boys | 19 | 10:42am | 1 |
Jack Seeger | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 9:48am | 1 |
Kyle Schwartz | Calgary, AB | Junior Boys | 3 | 8:18am | 1 |
Georgia MacKenzie | Calgary, AB | 15-19 Girls | 10 | 9:21am | 1 |
Tate MacKenzie | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 8:00am | 1 |
Aiden Koch | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 11:18am | 1 |
Carter Code | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 11:36am | 1 |
Carter Papp | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 8:27am | 1 |
Ben Lehmann | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 9:57am | 1 |
Dylan Gunderson | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 11:00am | 1 |
Justin Gunderson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 9:57am | 1 |
Tessa Ion | Calgary, AB | U15 Girls | 12 | 9:39am | 1 |
Kohen Yeske | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 8:45am | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 17 | 10:24am | 1 |
Nicolas-Guy Landry | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 11:36am | 1 |
Iain Smiley | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 10:15am | 1 |
Payton Benneweis | Edmonton, AB | Bantam Boys | 5 | 8:36am | 1 |
Scott Levey | Edmonton, AB | Bantam Boys | 6 | 8:45am | 1 |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | U15 Girls | 12 | 9:39am | 1 |
Carys Code | Calgary, AB | 15-19 Girls | 9 | 9:12am | 1 |
Jared Code | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 8:45am | 1 |
Samuel Laquerre | Calgary , AB | Juvenile Boys | 18 | 10:33am | 1 |
Aidan Flynn | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 10:06am | 1 |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Juvenile Boys | 15 | 10:06am | 1 |
Cole Ruelling | Edmonton, AB | Junior Boys | 24 | 11:27am | 1 |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Bantam Boys | 5 | 8:36am | 1 |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Peewee Boys | 2 | 8:09am | 1 |
Gabrielle Roznicki | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 8:00am | 1 |
Jaden Rusznak | Okotoks, AB | Bantam Boys | 4 | 8:27am | 1 |
Hunter Thomson | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 11:36am | 1 |
Joe Kelly | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 14 | 9:57am | 1 |
Carson Rody | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 11:27am | 1 |
Sebastian Berube | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 9:03am | 1 |
Brynne Davies | Calgary, AB | 15-19 Girls | 10 | 9:21am | 1 |
Talin Thera | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 19 | 10:42am | 1 |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Bantam Boys | 7 | 8:54am | 1 |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | 15-19 Girls | 11 | 9:30am | 1 |
Mac Andrekson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 10:15am | 1 |
Aneesh Kaura | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 10:42am | 1 |
Daniel Thomas | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 11:18am | 1 |
Cici Zhang | Calgary, AB | 15-19 Girls | 9 | 9:12am | 1 |
Georgia Barr | Calgary, AB | 15-19 Girls | 11 | 9:30am | 1 |
Jack Vicq | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 8:18am | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 10:51am | 1 |
Eileen Park | Red Deer, AB | U15 Girls | 12 | 9:39am | 1 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 20 | 10:51am | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 17 | 10:24am | 1 |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 11:09am | 1 |
John Niedermier | Calgary , AB | Junior Boys | 3 | 8:18am | 1 |
Eyosias Derech | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 8:54am | 1 |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Bantam Boys | 5 | 8:36am | 1 |
Nicholas Newton | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 8:27am | 1 |
Jack Chidlaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 9:48am | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 18 | 10:33am | 1 |
Ben Bagley | Canmore, AB | Juvenile Boys | 15 | 10:06am | 1 |
Ronan Steel | Canmore, AB | Juvenile Boys | 16 | 10:15am | 1 |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Juvenile Boys | 17 | 10:24am | 1 |
Leyton Arthur | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 8:45am | 1 |
Kenny Taylor | Edmonton, AB | Bantam Boys | 4 | 8:27am | 1 |
Cassandra Ogden | Calgary, AB | 15-19 Girls | 9 | 9:12am | 1 |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 10:33am | 1 |
Theo Leakos | Surgeon Country, AB | Junior Boys | 23 | 11:18am | 1 |
Nico Aulicino | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 11:27am | 1 |
Britton Robson | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 11:00am | 1 |
Christopher McLarty | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 18 | 10:33am | 1 |
Patrick McLarty | Okotoks, AB | Peewee Boys | 2 | 8:09am | 1 |
Rhett Irwin | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 8:18am | 1 |
Jade Carter | Calgary, AB | 15-19 Girls | 10 | 9:21am | 1 |
Clea Baylis | Calgary, AB | U15 Girls | 12 | 9:39am | 1 |
Dalton Dingman | Oyen, AB | Junior Boys | 21 | 11:00am | 1 |
Matthew Alloway | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 9:48am | 1 |
Charlie Gillespie | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 9:03am | 1 |
Connor Riou | Strathmore, AB | Peewee Boys | 1 | 8:00am | 1 |
Brady Durkin | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 2 | 8:09am | 1 |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 5 | 8:36am | 1 |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Peewee Boys | 2 | 8:09am | 1 |
Braden O'Grady | Edmonton, AB | Junior Boys | 25 | 11:36am | 1 |
Caden Park | Springbank, AB | Junior Boys | 23 | 11:18am | 1 |
Graysen Collins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 10:42am | 1 |
Emily Cornwall | Calgary, AB | 15-19 Girls | 10 | 9:21am | 1 |
Paxton Maxwell | Magrath, AB | Junior Boys | 24 | 11:27am | 1 |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 11 | 9:30am | 1 |
Parker Riou | Strathmore, AB | Bantam Boys | 7 | 8:54am | 1 |
Grace Bell | Calgary, AB | 15-19 Girls | 11 | 9:30am | 1 |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 20 | 10:51am | 1 |
Andrew Langford | Edmonton, AB | Junior Boys | 22 | 11:09am | 1 |
Edie Nicholson | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 8:00am | 1 |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 10:06am | 1 |
Matthew Flick | Heritage Pointe, AB | Junior Boys | 21 | 11:00am | 1 |
Kye Krall | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 10:24am | 1 |
Joshua Ince | Surrey, BC | Bantam Boys | 8 | 9:03am | 1 |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 20 | 10:51am | 1 |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 16 | 10:15am | 1 |
Brett Jones | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 8:54am | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Bantam Boys | 8 | 9:03am | 1 |