June 21-22, 2020
Carstairs, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jordon Seney | Blackie, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Matthew Friedrick | Brooks , AB | Junior Boys | 21 | 2:30pm | 1 |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 12:06pm | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 2:12pm | 1 |
Nicolas-Guy Landry | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 2:57pm | 1 |
Tyler Hennessy | Calgary, AB | Peewee Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Carson Rody | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 3:06pm | 1 |
Brooke Frerichs | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 12:06pm | 1 |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 2:57pm | 1 |
Mac Andrekson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:45pm | 1 |
Cici Zhang | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 11:48am | 1 |
Georgia MacKenzie | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 11:48am | 1 |
Jared Code | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 12:42pm | 1 |
Jayden Brar | Calgary, AB | Bantam Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Jack Chidlaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Bradley Loewen | Calgary, AB | Peewee Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Joel Sullivan | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 2:39pm | 1 |
Brett Jones | Calgary, AB | Bantam Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Kylin Fraser | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:36pm | 1 |
Jon Vinge | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:03pm | 1 |
Carter Code | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 3:06pm | 1 |
Justin Gunderson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:54pm | 1 |
Jade Carter | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 11:57am | 1 |
Iain Smiley | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:54pm | 1 |
Graysen Collins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:36pm | 1 |
Daniel Thomas | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 2:48pm | 1 |
Kyle Schwartz | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 2:21pm | 1 |
Kali Yeske | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 11:30am | 1 |
Tate MacKenzie | Calgary, AB | Peewee Boys | 7 | 12:24pm | 1 |
Emily Cornwall | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 11:57am | 1 |
Jackson Styranka | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 2:39pm | 1 |
Kohen Yeske | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Taylor Frei | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 2:30pm | 1 |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Juvenile Boys | 18 | 2:03pm | 1 |
Cameron Lailey | Calgary, AB | Peewee Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Erik Torhjelm | Calgary , AB | Junior Boys | 23 | 2:48pm | 1 |
Nolan Kemper | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 2:39pm | 1 |
Carys Code | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 12:06pm | 1 |
Aastha Savadatti | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 11:39am | 1 |
Tessa Ion | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 11:30am | 1 |
Branden Lailey | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Rory Huycke | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 2:30pm | 1 |
Edie Nicholson | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 11:30am | 1 |
Kristine Dixon | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 11:48am | 1 |
Dylan Gunderson | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 2:21pm | 1 |
Devin Kucy | Camrose, AB | Junior Boys | 21 | 2:30pm | 1 |
Jayla Kucy | Camrose, AB | U15 Girls | 2 | 11:39am | 1 |
Mason Kucy | Camrose, AB | Junior Boys | 23 | 2:48pm | 1 |
Rory Wutzke | Camrose, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:45pm | 1 |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Junior Boys | 22 | 2:39pm | 1 |
Graedon Woodward | Cardston, AB | Junior Boys | 24 | 2:57pm | 1 |
Aidan Wood | Cochrane, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Rhea Deo | Edmonton, AB | U15 Girls | 1 | 11:30am | 1 |
Kenny Taylor | Edmonton, AB | Bantam Boys | 10 | 12:51pm | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Bantam Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Adam Amiri | Edmonton, AB | Junior Boys | 23 | 2:48pm | 1 |
Braden O'Grady | Edmonton, AB | Junior Boys | 24 | 2:57pm | 1 |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 4 | 11:57am | 1 |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Bantam Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:36pm | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 19 | 2:12pm | 1 |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 10 | 12:51pm | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Paxton Maxwell | Magrath, AB | Junior Boys | 25 | 3:06pm | 1 |
Patrick McLarty | Okotoks, AB | Peewee Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:45pm | 1 |
Christopher McLarty | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Jaden Rusznak | Okotoks, AB | Bantam Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Reid Williamson | Olds , AB | Juvenile Boys | 20 | 2:21pm | 1 |
Eileen Park | Red Deer, AB | U15 Girls | 2 | 11:39am | 1 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:03pm | 1 |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:54pm | 1 |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Bantam Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
Kane Gerrard | Red Deer County, AB | Peewee Boys | 7 | 12:24pm | 1 |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:54pm | 1 |
Maciver Davis | Sherwood Park , AB | Peewee Boys | 7 | 12:24pm | 1 |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Bantam Boys | 10 | 12:51pm | 1 |
Brooke Brezovski | St Albert, AB | 15-19 Girls | 5 | 12:06pm | 1 |
Belle Brezovski | St Albert, AB | 15-19 Girls | 4 | 11:57am | 1 |
Lorenzo Amendola | St. Albert, AB | Bantam Boys | 9 | 12:42pm | 1 |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Bantam Boys | 9 | 12:42pm | 1 |
Talin Thera | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 19 | 2:12pm | 1 |
Angelo Amendola | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:36pm | 1 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Juvenile Boys | 16 | 1:45pm | 1 |
Evan Matty | St.Albert, AB | Junior Boys | 25 | 3:06pm | 1 |
Shay Anderson | Stettler, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Parker Riou | Strathmore, AB | Bantam Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Connor Riou | Strathmore, AB | Peewee Boys | 7 | 12:24pm | 1 |
Andrew Warnick | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 9 | 12:42pm | 1 |
Brady Durkin | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 19 | 2:12pm | 1 |
Matthew Workun | Sylvan Lake , AB | Juvenile Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Bantam Boys | 10 | 12:51pm | 1 |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Peewee Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
Alanna Makarchuk | Taber, AB | 15-19 Girls | 3 | 11:48am | 1 |
Reid Casavant | Westlock, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:03pm | 1 |
Ella Kozak | Yorkton, SK | U15 Girls | 2 | 11:39am | 1 |