July 1-2, 2020
Lethbridge, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Shay Anderson | Stettler, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Mac Andrekson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Leyton Arthur | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Nico Aulicino | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 3:40pm | 1 |
Ben Bagley | Canmore, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 1 |
Marko Banic | Calgary, AB | Junior Boys | 26 | 4:10pm | 1 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:50pm | 1 |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 12:10pm | 1 |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 3:20pm | 1 |
Jayden Brar | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Sam Bratvold | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 24 | 3:50pm | 1 |
Nolan Burzminski | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 22 | 3:30pm | 1 |
Jade Carter | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 12:20pm | 1 |
Reid Casavant | Westlock, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:50pm | 1 |
Ethan Choi | Pincher Creek, AB | Junior Boys | 26 | 4:10pm | 1 |
Graysen Collins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 1 |
Brynne Davies | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 12:20pm | 1 |
Dalton Dingman | Oyen, AB | Junior Boys | 20 | 3:10pm | 1 |
Brady Durkin | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Peewee Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Christian Flick | Heritage Pointe, AB | Bantam Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Matthew Flick | Heritage Pointe, AB | Junior Boys | 21 | 3:20pm | 1 |
Ryker Flikinger | Rocky Mountain House, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Kane Gerrard | Red Deer County, AB | Peewee Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:50pm | 1 |
Ryan Gillis | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:40pm | 1 |
Dylan Gunderson | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 3:40pm | 1 |
Justin Gunderson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Jeremy Hart | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:30pm | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Bantam Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Ryan Hodgins | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 25 | 4:00pm | 1 |
Emma Hodgins | Medicine Hat, AB | 15-19 Girls | 3 | 12:20pm | 1 |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:40pm | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:10pm | 1 |
Rory Huycke | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 3:50pm | 1 |
Tessa Ion | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 12:00pm | 1 |
Jaxson Johnson | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Brett Jones | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Aneesh Kaura | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:30pm | 1 |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 1 |
Joe Kelly | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 1 |
Nolan Kemper | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 3:20pm | 1 |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:20pm | 1 |
Kye Krall | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Connor Kurysh | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 21 | 3:20pm | 1 |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Peewee Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Hunter Kutcher | Regina, SK | Juvenile Boys | 16 | 2:30pm | 1 |
Branden Lailey | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Nicolas-Guy Landry | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 3:30pm | 1 |
Andrew Langford | Edmonton, AB | Junior Boys | 23 | 3:40pm | 1 |
Samuel Laquerre | Calgary , AB | Juvenile Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Ben Lehmann | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Bantam Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:40pm | 1 |
Paxton Maxwell | Magrath, AB | Junior Boys | 22 | 3:30pm | 1 |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | U15 Girls | 2 | 12:10pm | 1 |
Patrick McLarty | Okotoks, AB | Peewee Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Christopher McLarty | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:10pm | 1 |
Alex Nekich | Lethbridge, AB | Junior Boys | 20 | 3:10pm | 1 |
Edie Nicholson | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 12:00pm | 1 |
John Niedermier | Calgary , AB | Junior Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Braden O'Grady | Edmonton, AB | Junior Boys | 26 | 4:10pm | 1 |
Cassandra Ogden | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 12:20pm | 1 |
Karson Ong-Padilla | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 3:10pm | 1 |
Carter Papp | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Caden Park | Springbank, AB | Junior Boys | 25 | 4:00pm | 1 |
Eileen Park | Red Deer, AB | U15 Girls | 2 | 12:10pm | 1 |
Ethan Parkinson | Calgary, AB | Peewee Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Juvenile Boys | 17 | 2:40pm | 1 |
Owen Paskuski | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Nicholas Rimmer | Edmonton, AB | Junior Boys | 24 | 3:50pm | 1 |
Parker Riou | Strathmore, AB | Bantam Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Connor Riou | Strathmore, AB | Peewee Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Carson Rody | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 3:40pm | 1 |
Gabrielle Roznicki | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 12:00pm | 1 |
Jaden Rusznak | Okotoks, AB | Bantam Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Kyle Schwartz | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 3:10pm | 1 |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Juvenile Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Jack Seeger | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Jordon Seney | Blackie, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:50pm | 1 |
Ryder Shields | Foothills , AB | Bantam Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Jady Shigehiro | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Colby Sims | Rocky Mountain House, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Junior Boys | 25 | 4:00pm | 1 |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Juvenile Boys | 14 | 2:10pm | 1 |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Bantam Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Ronan Steel | Canmore, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:10pm | 1 |
Joel Sullivan | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 3:50pm | 1 |
Alex Swinnerton | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 15 | 2:20pm | 1 |
Brennan Tailfeathers | Lethbridge, AB | Junior Boys | 22 | 3:30pm | 1 |
Hunter Thomson | Calgary, AB | Junior Boys | 26 | 4:10pm | 1 |
Braeden Van Dusen | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:30pm | 1 |
Trent Wesley | Lethbridge, AB | Peewee Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:20pm | 1 |
Aidan Wood | Cochrane, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Graedon Woodward | Cardston, AB | Junior Boys | 25 | 4:00pm | 1 |
Rory Wutzke | Camrose, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:20pm | 1 |