July 14, 2019
Calgary, AB
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Kali Yeske | Calgary, AB | Girls 9-10 | 13 | 3:36pm | 1 |
Kohen Yeske | Calgary, AB | Boys 11-12 | 3 | 2:16pm | 1 |
Owen Witherden | Consort, AB | Boys 8U | 10 | 3:12pm | 1 |
Lucas Sturgeon | Saskatoon, SK | Boys 9-10 | 5 | 2:32pm | 1 |
Chase Strang | Airdrie, AB | Boys 9-10 | 6 | 2:40pm | 1 |
Aastha Savadatti | Calgary, AB | Girls 11-12 | 9 | 3:04pm | 1 |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Boys 11-12 | 2 | 2:08pm | 1 |
Connor Riou | Strathmore, AB | Boys 9-10 | 8 | 2:56pm | 1 |
Parker Riou | Strathmore, AB | Boys 11-12 | 1 | 2:00pm | 1 |
Luke Regan | Calgary, AB | Boys 9-10 | 4 | 2:24pm | 1 |
Edie Nicholson | Calgary, AB | Girls 11-12 | 9 | 3:04pm | 1 |
Leah Moume | Edmonton, AB | Girls 9-10 | 13 | 3:36pm | 1 |
Easton McKinlay | Bentley, AB | Boys 11-12 | 3 | 2:16pm | 1 |
Bennett Love | Red Deer, AB | Boys 8U | 11 | 3:20pm | 1 |
Alex Lo | Calgary, AB | Boys 9-10 | 7 | 2:48pm | 1 |
Hudson Lien | Calgary, AB | Boys 8U | 11 | 3:20pm | 1 |
Mason Kuryvial | Taber, AB | Boys 8U | 10 | 3:12pm | 1 |
Keaton Kreklewich | Melville, SK | Boys 8U | 10 | 3:12pm | 1 |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Boys 9-10 | 6 | 2:40pm | 1 |
Jaxson Johnson | Lethbridge, AB | Boys 11-12 | 3 | 2:16pm | 1 |
Ellie Johnson | Edmonton, AB | Girls 9-10 | 13 | 3:36pm | 1 |
Aliyah Hull | Chestermere, AB | Girls 9-10 | 12 | 3:28pm | 1 |
Nolan House | Foothills, AB | Boys 11-12 | 3 | 2:16pm | 1 |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Boys 11-12 | 2 | 2:08pm | 1 |
Tyler Hennessy | Calgary, AB | Boys 9-10 | 8 | 2:56pm | 1 |
Macsen Hempstead | Banff, AB | Boys 11-12 | 1 | 2:00pm | 1 |
Stacie Hansen | Okotoks, AB | Girls 11-12 | 9 | 3:04pm | 1 |
Serin Girard | Richmond , BC | Girls 9-10 | 12 | 3:28pm | 1 |
Jackson Giesbrecht | Warman, SK | Boys 9-10 | 6 | 2:40pm | 1 |
Dane Giesbrecht | Warman, SK | Boys 11-12 | 2 | 2:08pm | 1 |
Kane Gerrard | Red Deer County, AB | Boys 11-12 | 2 | 2:08pm | 1 |
Ayden Eyamie | Calgary, AB | Boys 9-10 | 7 | 2:48pm | 1 |
Raylee Denton | Red Deer, AB | Girls 9-10 | 12 | 3:28pm | 1 |
Liam Czirjak | Rocky View County, AB | Boys 9-10 | 7 | 2:48pm | 1 |
Piper Callum | Foothills, AB | Girls 8U | 11 | 3:20pm | 1 |
Brady Brown | Calgary, AB | Boys 9-10 | 4 | 2:24pm | 1 |
Beckham Brown | Calgary, AB | Boys 9-10 | 4 | 2:24pm | 1 |
Erik Bennett | Onoway , AB | Boys 9-10 | 8 | 2:56pm | 1 |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Boys 11-12 | 1 | 2:00pm | 1 |
Leyton Arthur | Calgary, AB | Boys 11-12 | 1 | 2:00pm | 1 |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Boys 9-10 | 5 | 2:32pm | 1 |
Adam Ait | High River, AB | Boys 9-10 | 8 | 2:56pm | 1 |