June 8-9, 2019
New Minas (Wolfville), NS
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Andrew MacKinnon | Stratford, PE | Collegiate | 17 | 12:41pm | 1 |
Eric Foote | Fall River, NS | Junior Boys | 17 | 12:41pm | 1 |
Cole Bernard | Truro, NS | Junior Boys | 16 | 12:33pm | 1 |
Cameron Gannon | Beaver Bank, NS | Junior Boys | 16 | 12:33pm | 1 |
Liam Llewellyn | Edgetts Landing, NB | Junior Boys | 16 | 12:33pm | 1 |
Zach Brown | Lantz, NS | Junior Boys | 16 | 12:33pm | 1 |
Brett LeBlanc | Hammonds Plains, NS | Junior Boys | 17 | 12:41pm | 1 |
Ethan Barter | Uppercoverdale, NB | Junior Boys | 17 | 12:41pm | 1 |
Nathan Clow | Fall River, NS | Juvenile Boys | 12 | 12:01pm | 1 |
Ethan McFadden | Upper Coverdale, NB | Juvenile Boys | 11 | 11:53am | 1 |
Dimitri Mihelakos | Halifax, NS | Juvenile Boys | 11 | 11:53am | 1 |
Gavin Ives | Middle Sackville, NS | Juvenile Boys | 14 | 12:17pm | 1 |
Owen Canavan | Hammonds Plains, NS | Juvenile Boys | 13 | 12:09pm | 1 |
Luke Baldwin | Hammonds Plains, NS | Juvenile Boys | 14 | 12:17pm | 1 |
Thomas Shaw | Greenwhich, NS | Juvenile Boys | 11 | 11:53am | 1 |
Logan Forward | Enfield, NS | Juvenile Boys | 15 | 12:25pm | 1 |
Liam Brann | Sydney, NS | Juvenile Boys | 13 | 12:09pm | 1 |
Yanic Leblanc | Greater Lakeburn, NB | Juvenile Boys | 10 | 11:45am | 1 |
Patrick Cormier | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 14 | 12:17pm | 1 |
Barrett Baker | New Glasgow , NS | Juvenile Boys | 9 | 11:37am | 1 |
Benjamin Childs | Halifax, NS | Juvenile Boys | 15 | 12:25pm | 1 |
Harrison Seaman | Kentville, NS | Juvenile Boys | 12 | 12:01pm | 1 |
Cale MacLaughlin | New Glasgow, NS | Juvenile Boys | 15 | 12:25pm | 1 |
Thomas Sutherland | Hammonds Plains, NS | Juvenile Boys | 12 | 12:01pm | 1 |
Aden Kavanaugh | Dartmouth, NS | Juvenile Boys | 9 | 11:37am | 1 |
Jakob Lorefice | Antigonish, NS | Juvenile Boys | 13 | 12:09pm | 1 |
Nathan Eveleigh | Kentville , NS | Juvenile Boys | 9 | 11:37am | 1 |
Jacob Hall | St-Isidore, NB | Juvenile Boys | 10 | 11:45am | 1 |
Hayden Ennis | Kentville , NS | Juvenile Boys | 10 | 11:45am | 1 |
Seamus Dentremont | Lower West Pubnico, NS | Bantam Boys | 6 | 11:13am | 1 |
Peter MacDougall | Kentville, NS | Bantam Boys | 5 | 11:05am | 1 |
Ben Hooper | Hammonds Plains, NS | Bantam Boys | 6 | 11:13am | 1 |
Avery Buckle | Wolfville, NS | Bantam Boys | 5 | 11:05am | 1 |
Jacob LeBlanc | Dieppe, NB | Bantam Boys | 8 | 11:29am | 1 |
Nathan Li | Greenwich, NS | Bantam Boys | 8 | 11:29am | 1 |
Will Denny | Beaverbank, NS | Bantam Boys | 6 | 11:13am | 1 |
Hudson Forward | Enfield, NS | Bantam Boys | 7 | 11:21am | 1 |
Jackson Shaw | Greenwhich, NS | Bantam Boys | 7 | 11:21am | 1 |
Julien Babineau | Dieppe, NB | Bantam Boys | 7 | 11:21am | 1 |
Tyler Lirette | Halifax, NS | Bantam Boys | 8 | 11:29am | 1 |
Matthew Brooks | Halifax, NS | Bantam Boys | 5 | 11:05am | 1 |
Cole MacPhee | Hammonds Plains, NS | Peewee Boys | 4 | 10:57am | 1 |
Blake Fish | Middle West Pubnico, NS | Peewee Boys | 4 | 10:57am | 1 |
Nathan MacDonald | Fall River, NS | Peewee Boys | 4 | 10:57am | 1 |
Allison Tran | Bedford, NS | 15-19 Girls | 3 | 10:49am | 1 |
Mackenzie Deveau | Moncton, NB | 15-19 Girls | 2 | 10:41am | 1 |
Amelie Guitard | Moncton, NB | 15-19 Girls | 1 | 10:33am | 1 |
Lauren Rushton | Wolfville, NS | 15-19 Girls | 1 | 10:33am | 1 |
Claire Tramble | Bedford, NS | 15-19 Girls | 3 | 10:49am | 1 |
Alexandra Guitard | Moncton, NB | 15-19 Girls | 2 | 10:41am | 1 |
Emma Rushton | Wolfville, NS | 15-19 Girls | 2 | 10:41am | 1 |
Sara Cumby | Canaan, NS | 15-19 Girls | 3 | 10:49am | 1 |
Katie MacIntyre | Beaver Bank, NS | U15 Girls | 1 | 10:33am | 1 |