July 13-14, 2019
Brampton, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Kylie Ruston | Penetanguishene , ON | U15 Girls | 22 | 1:20pm | 1 |
Gabrielle Harrison | London, ON | U15 Girls | 23 | 1:28pm | 1 |
Sanvi Swarup | Acton , ON | U15 Girls | 24 | 1:36pm | 1 |
Emily McKee | Oakville, ON | U15 Girls | 25 | 1:44pm | 1 |
Gabriella McDaniel | Toronto, ON | U15 Girls | 22 | 1:20pm | 1 |
Karolyn Zeng | Maple, ON | U15 Girls | 24 | 1:36pm | 1 |
Sarah Yang | Oakville, ON | U15 Girls | 25 | 1:44pm | 1 |
Hadley McHenry | Aurora, ON | U15 Girls | 25 | 1:44pm | 1 |
Aly Donoghue | North York, ON | U15 Girls | 23 | 1:28pm | 1 |
Swetha Sathish | Mississauga, ON | U15 Girls | 23 | 1:28pm | 1 |
Bruna Carvalho | Oakville, ON | U15 Girls | 22 | 1:20pm | 1 |
Jamie Roslyn Camero | Dubai, UAE, XX | U15 Girls | 24 | 1:36pm | 1 |
Alessandra Christine Nagayo | Toronto, ON | 15-19 Girls | 26 | 1:52pm | 1 |
Grace Halcrow | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 26 | 1:52pm | 1 |
Elaine Surjoprajogo | Brampton, ON | 15-19 Girls | 26 | 1:52pm | 1 |
India Tory | Toronto, ON | 15-19 Girls | 26 | 1:52pm | 1 |
Andy Dai | Markham, ON | Peewee Boys | 19 | 12:56pm | 1 |
Nicholas Wynne | Brampton, ON | Peewee Boys | 19 | 12:56pm | 1 |
Gabriel Yazdani | London, ON | Peewee Boys | 19 | 12:56pm | 1 |
Jager Pain | Woodbridge , ON | Peewee Boys | 21 | 1:12pm | 1 |
Ekveer Minhas | Kirkland, QC | Peewee Boys | 20 | 1:04pm | 1 |
Eric Zhao | Toronto, ON | Peewee Boys | 21 | 1:12pm | 1 |
Brayden Card | Cambridge, ON | Peewee Boys | 20 | 1:04pm | 1 |
Aiden Pavey | Burlington, ON | Peewee Boys | 20 | 1:04pm | 1 |
Kurt Rivers | Brampton, ON | Peewee Boys | 21 | 1:12pm | 1 |
Anthony Sartor | Thorold, ON | Bantam Boys | 16 | 12:32pm | 1 |
Ben De Castro | Toronto, ON | Bantam Boys | 16 | 12:32pm | 1 |
Leo Jiang | North York, ON | Bantam Boys | 13 | 12:08pm | 1 |
Ryan Zhao | Toronto, ON | Bantam Boys | 18 | 12:48pm | 1 |
Christian Rotundo | Thorold, ON | Bantam Boys | 13 | 12:08pm | 1 |
Eligh Deng | Millbrook, ON | Bantam Boys | 14 | 12:16pm | 1 |
Rhys LePoidevin-Jolly | Etobicoke, ON | Bantam Boys | 17 | 12:40pm | 1 |
Avery Mahoney | Burlington , ON | Bantam Boys | 15 | 12:24pm | 1 |
Benjamin Fowke | Sudbury, ON | Bantam Boys | 17 | 12:40pm | 1 |
Leonardo Pellegrino | Guelph, ON | Bantam Boys | 14 | 12:16pm | 1 |
Matthew Javier | Toronto, ON | Bantam Boys | 18 | 12:48pm | 1 |
Spencer Korol | Burlington, ON | Bantam Boys | 16 | 12:32pm | 1 |
Gregor Lawson | Orangeville, ON | Bantam Boys | 15 | 12:24pm | 1 |
Andreas Diogenous | Cambridge, ON | Bantam Boys | 18 | 12:48pm | 1 |
Gurpreet Minhas | Kirkland , QC | Bantam Boys | 15 | 12:24pm | 1 |
Grant Li | Mississauga, ON | Bantam Boys | 17 | 12:40pm | 1 |
Connor Sharpe | Burlington, ON | Juvenile Boys | 10 | 11:44am | 1 |
Matteo Ramzan | Whitby, ON | Juvenile Boys | 4 | 10:56am | 1 |
Vick Gu | Markham, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:00pm | 1 |
Caden McHenry | Aurora, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:12am | 1 |
Ishaan Sandhu | Mississauga , ON | Juvenile Boys | 8 | 11:28am | 1 |
Benjamin Scholes | Thornhill, ON | Juvenile Boys | 9 | 11:36am | 1 |
Blake Adams | Oakville, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:20am | 1 |
Ayrton Martino | Toronto, ON | Juvenile Boys | 9 | 11:36am | 1 |
Andrew Gwilliams | Bradford, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:00pm | 1 |
Andy Choi | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 8 | 11:28am | 1 |
Taos Jordan | Whitby, ON | Juvenile Boys | 4 | 10:56am | 1 |
Cameron Reed | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:04am | 1 |
Matthew Grudzinski | Toronto, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:20am | 1 |
Connor Kreppner | Toronto, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:20am | 1 |
Michael Jiang | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:12am | 1 |
Jaden Raad | Burlington, ON | Juvenile Boys | 8 | 11:28am | 1 |
Robbie Pemberton | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:12am | 1 |
Owen Sartor | Thorold, ON | Juvenile Boys | 9 | 11:36am | 1 |
Marcus Damiani | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:04am | 1 |
Elian Infante | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 11 | 11:52am | 1 |
Zachary Taus | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 3 | 10:48am | 1 |
Kiefer Oomen-Danckert | Mono, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:04am | 1 |
Landon Underhill | Aylmer , ON | Juvenile Boys | 11 | 11:52am | 1 |
Mike Barnett | Burlington, ON | Juvenile Boys | 3 | 10:48am | 1 |
Luke Collins | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 4 | 10:56am | 1 |
Nicholas Lin | Toronto, ON | Juvenile Boys | 10 | 11:44am | 1 |
Austin Kuiack | London, ON | Juvenile Boys | 11 | 11:52am | 1 |
Aiden Deng | Millbrook, ON | Juvenile Boys | 10 | 11:44am | 1 |
Charlie Cooper | Caledonia, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:00pm | 1 |
Yashin Kapadia | Brampton, ON | Junior Boys | 2 | 10:40am | 1 |
Ben Bell | Fergus, ON | Junior Boys | 1 | 10:32am | 1 |
Ranen Oomen-Danckert | Mono, ON | Junior Boys | 2 | 10:40am | 1 |
Tristan Coote | Brooklin, ON | Junior Boys | 2 | 10:40am | 1 |
Krtin Udith | Thornhill, ON | Junior Boys | 1 | 10:32am | 1 |
Lucas Patton | Waterloo, ON | Collegiate | 1 | 10:32am | 1 |