June 29-30, 2019
Springfield, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Eric Tae Kyoung Yun | Woodbridge, ON | Junior Boys | 15 | 1:36pm | 1 |
Hana Yoshida | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 4 | 11:57am | 1 |
Landon Underhill | Aylmer , ON | Juvenile Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Ethan Spencer | London, ON | Junior Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Ryan Sherwood | Burlington, ON | Collegiate | 1 | 11:30am | 1 |
Brent Schidowka | Komoka, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Lucas Patton | Waterloo, ON | Collegiate | 1 | 11:30am | 1 |
John Orlebar | Springfield, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Calvin Norris | London , ON | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Daniel Luis Nagayo | Toronto, ON | Bantam Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
Alessandra Christine Nagayo | Toronto, ON | 15-19 Girls | 5 | 12:06pm | 1 |
Ekveer Minhas | Kirkland, QC | Peewee Boys | 7 | 12:24pm | 1 |
Emily McKee | Oakville, ON | U15 Girls | 2 | 11:39am | 1 |
William McEachern | Melbourne, ON | Peewee Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Andrew Langford | London, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Austin Kuiack | London, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Spencer Korol | Burlington, ON | Bantam Boys | 8 | 12:33pm | 1 |
Jacob Kinsella | Toronto, ON | Junior Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Yashin Kapadia | Brampton, ON | Junior Boys | 15 | 1:36pm | 1 |
Sai Kaja | Mississauga, ON | Bantam Boys | 9 | 12:42pm | 1 |
Matthew Javier | Toronto, ON | Peewee Boys | 7 | 12:24pm | 1 |
Albert Hoang | Niagara Falls , ON | Junior Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Zachary Hart | New Hamburg, ON | Junior Boys | 15 | 1:36pm | 1 |
Gabrielle Harrison | London, ON | U15 Girls | 2 | 11:39am | 1 |
Grace Halcrow | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 5 | 12:06pm | 1 |
Logan Hackney | Strathroy, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:51pm | 1 |
Brooke Haazer | Burlington , ON | 15-19 Girls | 4 | 11:57am | 1 |
Adam Giroux | Woodstock , ON | Peewee Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Jillian Friyia | London, ON | 15-19 Girls | 5 | 12:06pm | 1 |
Kevin Frehner | London, ON | Junior Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Kaitlyn Ellis | Oakville, ON | U15 Girls | 3 | 11:48am | 1 |
Rogan Doyle | Oakville , ON | Collegiate | 1 | 11:30am | 1 |
Andreas Diogenous | Cambridge, ON | Bantam Boys | 9 | 12:42pm | 1 |
Liam Crummy | Oil Springs, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Maya Cote | Oakville, ON | 15-19 Girls | 4 | 11:57am | 1 |
Peyton Costabile | Ayr, ON | U15 Girls | 3 | 11:48am | 1 |
Charlie Cooper | Caledonia, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Hunter Bate | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:51pm | 1 |
Vanessa Ardovini | Windsor, ON | U15 Girls | 3 | 11:48am | 1 |