April 26-28, 2019
Cambridge, ON
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Daniel Kirby | Woodstock, NB | Juvenile Boys | 13 | 12:54pm | 1 |
Vanessa Ardovini | Windsor, ON | U15 Girls | 28 | 1:57pm | 10 |
Ben Bauer | Waterloo, ON | Junior Boys | 3 | 12:09pm | 1 |
Bennett Ruby | Waterloo, ON | Junior Boys | 5 | 12:18pm | 1 |
Sean Tippin | Waterloo, ON | Junior Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Connor Kreppner | Toronto, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:54pm | 1 |
Olivia Wilkie | Toronto, ON | U15 Girls | 30 | 2:06pm | 10 |
Nicholas Lin | Toronto, ON | Juvenile Boys | 25 | 1:48pm | 1 |
Ryan Harold | Thorold, ON | Juvenile Boys | 23 | 1:39pm | 1 |
Joshua Hayes | Sudbury, ON | Juvenile Boys | 25 | 1:48pm | 1 |
Logan Hackney | Strathroy, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:45pm | 1 |
Chad Huber | St Lazare, QC | Bantam Boys | 6 | 12:18pm | 10 |
John Orlebar | Springfield, ON | Juvenile Boys | 19 | 1:21pm | 1 |
Sonya Weerasinghe | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 24 | 1:39pm | 10 |
Grace Halcrow | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 14 | 12:54pm | 10 |
Kavith Ranchagoda | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 27 | 1:57pm | 1 |
Kayla Burke | Port Colborne, ON | 15-19 Girls | 20 | 1:21pm | 10 |
Daneka Miller | Paris, ON | 15-19 Girls | 8 | 12:27pm | 10 |
Madelin Boyd | Oshawa, ON | U15 Girls | 32 | 2:15pm | 10 |
Liam Crummy | Oil Springs, ON | Bantam Boys | 4 | 12:09pm | 10 |
Sydney Foulon | Oakville, ON | U15 Girls | 24 | 1:39pm | 10 |
Nicole Gal | Oakville, ON | U15 Girls | 30 | 2:06pm | 10 |
Blake Adams | Oakville, ON | Juvenile Boys | 23 | 1:39pm | 1 |
Maya Cote | Oakville, ON | 15-19 Girls | 14 | 12:54pm | 10 |
Katie Cranston | Oakville, ON | U15 Girls | 32 | 2:15pm | 10 |
Rachel Demaine | Oakville, ON | 15-19 Girls | 12 | 12:45pm | 10 |
Isabel Noot | Oakville, ON | U15 Girls | 26 | 1:48pm | 10 |
Alexandria Zilli | Oakville, ON | 15-19 Girls | 10 | 12:36pm | 10 |
Alexis McMurray | Oakville, ON | 15-19 Girls | 22 | 1:30pm | 10 |
Albert Hoang | Niagara Falls , ON | Juvenile Boys | 7 | 12:27pm | 1 |
Zachary Hart | New Hamburg, ON | Junior Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Peter Blazevic | Mississauga, ON | Junior Boys | 5 | 12:18pm | 1 |
Thomas Latter | Mississauga, ON | Junior Boys | 5 | 12:18pm | 1 |
Bo Brown | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 16 | 1:03pm | 10 |
Elian Infante | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 15 | 1:03pm | 1 |
Gurmehar Sandhu | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 8 | 12:27pm | 10 |
Ishaan Sandhu | Mississauga , ON | Juvenile Boys | 27 | 1:57pm | 1 |
Matthew Santini | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 17 | 1:12pm | 1 |
Marcus Damiani | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:36pm | 1 |
Rozlyn Rooke | Milton, ON | 15-19 Girls | 14 | 12:54pm | 10 |
Hailey McLaughlin | Markham, ON | 15-19 Girls | 22 | 1:30pm | 10 |
Karolyn Zeng | Maple, ON | U15 Girls | 26 | 1:48pm | 10 |
Jillian Friyia | London, ON | 15-19 Girls | 16 | 1:03pm | 10 |
Austin Kuiack | London, ON | Juvenile Boys | 7 | 12:27pm | 1 |
Jameson Staab | Kitchener, ON | Bantam Boys | 2 | 12:00pm | 10 |
Kayden White | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 25 | 1:48pm | 1 |
Lexie McKay | King City, ON | 15-19 Girls | 16 | 1:03pm | 10 |
Justin Nelligan | Hamilton, ON | Junior Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Tara O'Connor | Guelph, ON | U15 Girls | 28 | 1:57pm | 10 |
Zach Burt | Guelph, ON | Juvenile Boys | 19 | 1:21pm | 1 |
Curtis Coulson | Guelph, ON | Juvenile Boys | 21 | 1:30pm | 1 |
Jacqueline Giles | Georgetown, ON | 15-19 Girls | 12 | 12:45pm | 10 |
Dougie Basadur | Fonthill, ON | Bantam Boys | 6 | 12:18pm | 10 |
Tyler May | Fergus, ON | Juvenile Boys | 15 | 1:03pm | 1 |
Finn Saunders | Etobicoke, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:36pm | 1 |
Isiah Katsube | Elmira, ON | Juvenile Boys | 27 | 1:57pm | 1 |
Tyler Schaap | Carlisle, ON | Juvenile Boys | 17 | 1:12pm | 1 |
Graem Costigan | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 29 | 2:06pm | 1 |
Matthew Whitehead | Cambridge , ON | Bantam Boys | 6 | 12:18pm | 10 |
Adam Brenton | Cambridge , ON | Juvenile Boys | 11 | 12:45pm | 1 |
Olivia Sargla | Cambridge, ON | 15-19 Girls | 10 | 12:36pm | 10 |
Brayden Card | Cambridge, ON | Bantam Boys | 4 | 12:09pm | 10 |
Caleb Chambers | Cambridge, ON | Bantam Boys | 4 | 12:09pm | 10 |
Jacob Makey | Caledonia, ON | Juvenile Boys | 15 | 1:03pm | 1 |
Charlie Cooper | Caledonia, ON | Juvenile Boys | 21 | 1:30pm | 1 |
Bavake Sihota | Caledon, ON | Junior Boys | 3 | 12:09pm | 1 |
Raesa Sheikh | Caledon, ON | 15-19 Girls | 20 | 1:21pm | 10 |
Michael Weber | Burlington, ON | Juvenile Boys | 29 | 2:06pm | 1 |
Sarah Gallagher | Burlington, ON | 15-19 Girls | 22 | 1:30pm | 10 |
Ella Weber | Burlington, ON | 15-19 Girls | 18 | 1:12pm | 10 |
Emma Hansen | Burlington, ON | U15 Girls | 30 | 2:06pm | 10 |
Myranda Quinton | Burlington, ON | U15 Girls | 28 | 1:57pm | 10 |
Zander Seguin | Brantford, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:54pm | 1 |
Hailey Hendershott | Brantford, ON | U15 Girls | 26 | 1:48pm | 10 |
Vaijayanti Bharkhada | Brampton, ON | 15-19 Girls | 20 | 1:21pm | 10 |
Andrew Gwilliams | Bradford, ON | Juvenile Boys | 23 | 1:39pm | 1 |
Spencer Jackson | Bracebridge, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:45pm | 1 |
Megan Miron | Binbrook, ON | 15-19 Girls | 18 | 1:12pm | 10 |
Cade Preston | Barrie, ON | Juvenile Boys | 29 | 2:06pm | 1 |
Leighton Wright | Barrie, ON | Bantam Boys | 2 | 12:00pm | 10 |
Alexi Filion | Baltimore , ON | Juvenile Boys | 17 | 1:12pm | 1 |
Peyton Costabile | Ayr, ON | U15 Girls | 32 | 2:15pm | 10 |
Landon Underhill | Aylmer , ON | Juvenile Boys | 21 | 1:30pm | 1 |
Vanessa Chychrun | Aurora, ON | 15-19 Girls | 18 | 1:12pm | 10 |
Ryan Somerville | Aurora, ON | Juvenile Boys | 19 | 1:21pm | 1 |
Madison Ouellette | Amaranth , ON | 15-19 Girls | 12 | 12:45pm | 10 |