August 25-26, 2019
Winnipeg, MB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Annika Russell | Winnipeg, MB | U15 Girls | 21 | 2:22pm | 1 |
Crystal Zamzow | Swan River, MB | U15 Girls | 21 | 2:22pm | 1 |
Addison Kartusch | Winnipeg , MB | U15 Girls | 21 | 2:22pm | 1 |
Sarah Farmer | Winnipeg, MB | 15-19 Girls | 20 | 2:15pm | 1 |
Mikyla Albert | Selkirk, MB | 15-19 Girls | 20 | 2:15pm | 1 |
Terence Rafferty | Winnipeg, MB | Peewee Boys | 13 | 1:22pm | 1 |
Spence Mott | Brandon, MB | Peewee Boys | 13 | 1:22pm | 1 |
Cameron McDonald | Winnipeg, MB | Peewee Boys | 13 | 1:22pm | 1 |
Gavin Boe | La Broquerie, MB | Peewee Boys | 11 | 1:07pm | 1 |
Nate Bachynski | Dryden, ON | Peewee Boys | 11 | 1:07pm | 1 |
Ryan Tuck | Winnipeg, MB | Peewee Boys | 12 | 1:15pm | 1 |
Trent Raymundo | Winnipeg, MB | Peewee Boys | 11 | 1:07pm | 1 |
Noah Weir | Swan River, MB | Peewee Boys | 12 | 1:15pm | 1 |
Brayden Boge | Winnipeg, MB | Peewee Boys | 12 | 1:15pm | 1 |
Carson Inman | Portage La Prairie, MB | Bantam Boys | 18 | 2:00pm | 1 |
Bijan Salimi | Morden, MB | Bantam Boys | 17 | 1:52pm | 1 |
Colby Lapointe | Dryden , ON | Bantam Boys | 14 | 1:30pm | 1 |
Hayden Chaloner | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 19 | 2:07pm | 1 |
Austin Boge | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 17 | 1:52pm | 1 |
Chase Janas | Oakbank, MB | Bantam Boys | 17 | 1:52pm | 1 |
Adriano Cianflone | Headingley , MB | Bantam Boys | 15 | 1:37pm | 1 |
Scott Miner | Onanole, MB | Bantam Boys | 19 | 2:07pm | 1 |
Hayden Delaloye | Neepawa, MB | Bantam Boys | 16 | 1:45pm | 1 |
Liam Kydd | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 14 | 1:30pm | 1 |
Jacob Taweel | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 16 | 1:45pm | 1 |
Jacob Bell | Headingley, MB | Bantam Boys | 16 | 1:45pm | 1 |
Grady Chuback | Headingley, MB | Bantam Boys | 18 | 2:00pm | 1 |
Lucas Levasseur | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 15 | 1:37pm | 1 |
Jack Rudick | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 19 | 2:07pm | 1 |
Jack Taylor | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 18 | 2:00pm | 1 |
Ethan Bright | Killarney , MB | Juvenile Boys | 6 | 12:30pm | 1 |
Tylo Broszeit | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 5 | 12:22pm | 1 |
Dylan Moon | Headingley, MB | Juvenile Boys | 6 | 12:30pm | 1 |
Eric Prokopowich | Dauphin, MB | Juvenile Boys | 8 | 12:45pm | 1 |
Charlie Belton | Pense, SK | Juvenile Boys | 4 | 12:15pm | 1 |
Ryan Blair | Oakbank, MB | Juvenile Boys | 8 | 12:45pm | 1 |
Trey Ross | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 10 | 1:00pm | 1 |
Tyler Polanski | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 5 | 12:22pm | 1 |
Ethan Weir | Swan River, MB | Juvenile Boys | 9 | 12:52pm | 1 |
Carter Johnson | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 9 | 12:52pm | 1 |
Logan Tomanek | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 7 | 12:37pm | 1 |
Noah Fiks | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 9 | 12:52pm | 1 |
Oscar Murray | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 7 | 12:37pm | 1 |
Jordon McDonald | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 10 | 1:00pm | 1 |
Thomas Scott | Dauphin, MB | Juvenile Boys | 7 | 12:37pm | 1 |
Nolan Watson | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 8 | 12:45pm | 1 |
Tazio Cianflone | Headingley , MB | Juvenile Boys | 6 | 12:30pm | 1 |
Braxton Kuntz | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 10 | 1:00pm | 1 |
Rhys Pratt | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 4 | 12:15pm | 1 |
Lachlan Allerton | Winnipeg, MB | Junior Boys | 3 | 12:07pm | 1 |
Neel Soni | Winnipeg, MB | Junior Boys | 3 | 12:07pm | 1 |
Joshua Babcock | Regina, SK | Junior Boys | 1 | 11:52am | 1 |
Nodin Carlson | Kenora , ON | Junior Boys | 2 | 12:00pm | 1 |
Ryden Hargreaves | Brandon, MB | Junior Boys | 3 | 12:07pm | 1 |
Spencer Molloy | Altona, MB | Junior Boys | 1 | 11:52am | 1 |
Eric Strick | Winnipeg, MB | Junior Boys | 2 | 12:00pm | 1 |