May 19-20, 2019
Swift Current, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Ella Kozak | Yorkton, SK | U15 Girls | 19 | 9:00am | 8 |
Austin Krupski | Whitewood, SK | Juvenile Boys | 7 | 9:00am | 12B |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Bantam Boys | 4 | 9:00am | 17A |
Theoren West | Wawota, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:00am | 15B |
Dane Giesbrecht | Warman, SK | Peewee Boys | 2 | 9:00am | 1A |
Davis Czuy | Warman, SK | Junior Boys | 15 | 9:00am | 11 |
Colby Stoesz | Warman, SK | Juvenile Boys | 8 | 9:00am | 12A |
Zachary Hill | Victoria, BC | Junior Boys | 15 | 9:00am | 11 |
Gaige Calkins | Swift Current , SK | Junior Boys | 18 | 9:00am | 9 |
Ryan McCleary | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 8 | 9:00am | 12A |
Ethan Fizell | Swift Current, SK | Junior Boys | 17 | 9:00am | 10B |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Junior Boys | 16 | 9:00am | 10A |
Dade Bernatchez | Sucker River, SK | Peewee Boys | 1 | 9:00am | 1B |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Junior Boys | 15 | 9:00am | 11 |
Brody Sawchyn | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 3 | 9:00am | 17B |
Lucas Langlois | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 9 | 9:00am | 13 |
Thomas Danielson | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 6 | 9:00am | 18A |
Tayler Lofgren | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 10 | 9:00am | 14B |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 5 | 9:00am | 18B |
Parker Dale | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 11 | 9:00am | 14A |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Junior Boys | 18 | 9:00am | 9 |
Nolan Flamand | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 15A |
Sarah Grieve | Saskatoon, SK | 15-19 Girls | 19 | 9:00am | 8 |
Will Danielson | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 16 |
Carter Bell | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 3 | 9:00am | 17B |
Alex Swinnerton | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 6 | 9:00am | 18A |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Collegiate | 18 | 9:00am | 9 |
Hudson Malinoski | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 11 | 9:00am | 14A |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:00am | 15B |
Max Regier | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 5 | 9:00am | 18B |
Jack Hodson | Riverside Estates, SK | Juvenile Boys | 10 | 9:00am | 14B |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:00am | 15B |
Parker Mymryk | Regina Beach, SK | Juvenile Boys | 11 | 9:00am | 14A |
Aidan Shanks | Regina, SK | Juvenile Boys | 8 | 9:00am | 12A |
Adam Husli | Regina, SK | Junior Boys | 17 | 9:00am | 10B |
Autumn Neiszner | Regina, SK | 15-19 Girls | 19 | 9:00am | 8 |
Jacob Semchuk | Regina, SK | Juvenile Boys | 9 | 9:00am | 13 |
Hunter Kutcher | Regina, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 15A |
Will Blake | Regina, SK | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 16 |
Luke Cote | Regina, SK | Bantam Boys | 5 | 9:00am | 18B |
Brady DeBoice | Redcliff, AB | Junior Boys | 16 | 9:00am | 10A |
Charlie Belton | Pense, SK | Juvenile Boys | 10 | 9:00am | 14B |
Cashton Yaremko | Orkney, SK | Peewee Boys | 1 | 9:00am | 1B |
Kerrick Norrie Asquith | Lethbridge , AB | Peewee Boys | 2 | 9:00am | 1A |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Bantam Boys | 4 | 9:00am | 17A |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 15A |
Kyler Cote | Kindersley, SK | Junior Boys | 17 | 9:00am | 10B |
Jayden Chernoff | Estevan, SK | Peewee Boys | 2 | 9:00am | 1A |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 4 | 9:00am | 17A |
Jace Carlisle | Estevan, SK | Junior Boys | 18 | 9:00am | 9 |
Logan Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 16 | 9:00am | 10A |
Jayden Dudas | Estevan, SK | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 16 |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Juvenile Boys | 9 | 9:00am | 13 |
Carey McLean | Deer Valley, SK | 15-19 Girls | 19 | 9:00am | 8 |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Bantam Boys | 6 | 9:00am | 18A |
Dawson Kuffner | Avonlea, SK | Peewee Boys | 1 | 9:00am | 1B |